5,626

(16 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

> Podziały są głupie  i póki co chyba nigdy do niczego sensownego nie doprowadziły.

wszystko zaczelo sie od podzialu i na podziale sie opiera, historia czlowieka, nauka, bla bla bla

ale chodzi o to ze chyba z rozbebeszona baba nie chodzisz do rodziny na obiad? a Twoje atari jest rozbebeszone od 9 lat.

5,627

(16 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

> Dla mnie komputer to akurat narzędzie a nie mebel tongue

to jak z kobita, spelnia wazne funkcje ale dobrze tez zeby jakos wygladala ;-)

5,628

(20 odpowiedzi, napisanych Programowanie - 8 bit)

witam,

ponizej jest programik wykonujacy jeden test. jesli efekt drgania stykow wystepuje dostaniemy komunikat ze jestesmy na atari w przeciwnym wypadku, ze na emulatorze.

test jest jednokrotny, sprawdzalem i 10 na 10 efekt wystapil (na emulatorze w 100% nie wystapi)

pytanie: czy sa dzoje (do atari) gdzie efekt drgania stykow nie wystepuje?

5,629

(7 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

smutek i zal

ze admin publikuje listy a nie chce oznaczyc postow od podwojnych userow jako chociazby anonimowe

a ze userow nawet nie stac jakos blyskotliwie obrazac admina

i pogoda dziadowska

nawet focha sie niechce strzelac

idealny czas na KonkursSikoraTM

5,630

(1 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

glosuje na tak, dobry pomysl !!!

5,631

(86 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

nareszcie urzadzenia rownolegle z obsluga fat32 :-) bedzie mozna zapisywac z poziomu atari pliki w tym filesystemie?

5,632

(168 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

i to jest dobre podejscie. wystarczy wybrac na stronie co sie chce i pyk - dostajesz gotowy plik, wyeliminuje sie narzekania najprawdopodobniej wynikajace z bledow usera.
<reklama>podobnie jest tu http://patch.atari.pl</reklama> :)

5,633

(2 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

bump

5,634

(21 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

nie wiem czy to pomoze. tu widze jakies utylity do magnetofonu:


http://gury.atari8.info/html_category/s_casutils.htm

http://gury.atari8.info/s_sel.htm

5,635

(50 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

to:

5,636

(5 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

http://www.pykam.pl/gry-flash/14/Logicz ... -Maze.html


---
Xan rozsiewa: http://bartbonte.com/portal/impasse.html   tez swietne

5,637

(5 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

z duzych gierek to polecam Dante's inferno wg. mnie duzo lepsza od God of War lll bardziej urozmaicona i nie taka krotka jak GoW3.

ale mi chodzilo o gierki do kawusi albo szarlotki i kawusi. typowe 15 minutowki.

5,638

(5 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

http://www.sdwdevelopments.com/mazezam/
http://www.stonogra.pl/gry-puzzle-uklad ... zezam.html

ta sama gra, rozne levele. polecam.

5,639

(168 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

madry murzyn wie ze lepsze deko handlu niz kilo roboty. zbiera zamowienia, posredniczy, lezac bykiem zarabia, dodatkowo otrzymuje calusa w pompe od dostawcy. user koncoy ma lepsze urzadzenie taniej. wszyscy zadowoleni. e tam murzyn... nawet murzyn.

5,640

(168 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

a to nie ten sam:

WEEKEND SALE - 5 for $99.95 + FREE Shipping

to kolo $20 z darmowa dostawa

5,641

(168 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

no ale gdzie jest haczyk. SIC 4Mbit kosztuje w przeliczeniu kolo $30 a MAX 8Mbit $20. mozebyscie tak dali jakies test porownawczy co do czego.

5,642

(40 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

lotharek a jakie jest prawdopodobienstwo ze dwie osobowosci tak zaburzonej osoby interesuja sie malym atari ? ;)

5,643

(53 odpowiedzi, napisanych Programowanie - 8 bit)

ok. najnowsza altirra obsluguje linie COMMAND, MOTOR CTL i przerwania PIA jak w rzeczywistosci a nie jak w instrukcjach obslugi atari :)

http://www.atariage.com/forums/topic/18 ... try2320999

5,644

(40 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

to bardzo prosze o dodanie do nazw kont, ktore nie sa kontami podstawowymi koncowki "-klon" / "-fake"

5,645

(50 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

powiedz kiedy, podjade. wyrzucisz mi do bagaznika :D

@Lampart takie pytanie w piatek? łikend sie dopiero zaczyna :)

5,646

(40 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

dodac -klon- do nazwy, bedzie wiadomo.

5,647

(16 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

ANTIC wogole sie grzeje?
nie mam skanera, pokazalbym jaki mialem radiator na cyberstormie w amidze :D

5,648

(142 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

$c00

5,649

(142 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

@zaxon: gry oczywiscie sa darmowe :-) nie trzeba sie przez nic przebijac. jesli nie chcesz brac udzialu w rankingach itp sciagasz gre niezarejestrowana i ciupiesz ile wlezie :-)

5,650

(92 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Miker dziala.


a tu temat ktory tyczy sie tej gry:
http://atariarea.krap.pl/forum/viewtopi ... 08#p130308