Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
Opcje wyszukiwania (Strona 226 z 294)
Ty już wiesz czemu:)
Ale przecież inni walili zdjęcia jak Pani "tańczyła"
Nigdy nie byłem na takim sztabie.....!
Było zajebiście!
Hmmm...
będzie cieżko:(
moim atari 130xe na głuchołazach zaopiekował się Candle i burdel zwany moim atari 130xe czeka na tuning...
Niestety nie mam w domy real atari, zawsze miałem tylko 1szt 130xe które było "trochę" dopalone...
Hospes napisał/a:Elbląg znalazł kolejnego atarowca Missssss Kozę... Greyu na pewno go kojarzysz z posiadówy w redakcji nocnego;) To ten duży łysy;) Grey i'cooming tudzież i'cuuuuming;D
weźcie jeszcze ze sobą tego co nie ma ślepej kiszki czyli Azbest-a...!
Nie no bez przesady, myślałem o wspólnej wycieczce kolejką...
Gdynianie, to może razem się umówimy aby wspólnie odbyć podróż?
Na szczęście już nie muszę.
Powraca legenda sztabów 3miejskich i Grey!!
Sikor,
Mam nadzieję że kiedyś pojawie się na jakimś Warszawskim sztabie...!
O ja pierdziu!! W końcu w 3mieście jakies atrakcje dla Atarowców!!
-jestem gotowy.
3miasta jakoś nie suszy:(
Ja z Pajero również szukałem gołego Atari i nie udało się znaleźć...
Testosowaliśmy 3tomsy na 2atari i oba pokazały środkowy palec....
Jak widać na party ciężko o std.
p.s. Jakoś nie wyobrażam sobie compotów bez atarki Pinka..
Mam to swój klimat!
Zapodaj taki napęd Pajero!!
On biedak walczy z tomsem 720kilo!
Uszywany w robocie na xp +ie8 w domu na 7+ ie8 na viście i ie8 rufniesz nie działa???
Qrde,
na razie prace staneły nad rawami...
Ale niedługo się pojawią!
będą miłym przypomnieniem..
Sądzę że max. kilka dni.
Obecnie qfa blaszka brak czasu.
Muszę tylko jeszcze dopisać komentarze.
a obudowy od 130xe tam nie dają???
czemu nie byleś wiesz gdzie ..?
spokojnie...
będą!!
Dajcie mi szanszę...
Naprawdę po party mam tyle zaległości a doba ma tylko 24H
Ryś,
bo wszystkie Ryśki to fajne chłopaki jak to mawiali w Misiu:)
I taka jest prawda.. Przekonałem się po raz kolejny!
Za rok jadę z rodzinką na 7dni do Głuchołaz..
I mam nadzieję że dasz się nawówić na przewodnika 3osobowej wycieczki...:)
qFA.
Ruls!!!
Po tylu latach w końcu sparta doczekała się tego czym jest TomsNawigator...dla Mysodos-a!
Jak już to pisałem ileś tam razy działa on świetnie, ale tylko jeśli siedzi w romie toms-a..
Doczytywać to z dyskietki to poraszka, tak samo jak "poprawiona" i nowsza jego wersja 1.2..
Drac030 frasunek!!!!
W końcu będę mógł używać sparty.
wywowałem już 500 z 2000 rawów...
Niedługo zrobię nowy temat z zdjęcia z głuchołazów...
A jest co oglądać oj jest :)
max wg. mnie 400pln ale to musiały by być wersja pal:)
3miasto pozdrawia!
Frasunek!
no signal imput.... przerwa na combo 16bit...
Znalezione posty [ 5,626 do 5,650 z 7,329 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.223 sekund, wykonano 15 zapytań