5,626

(12 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Ty już wiesz czemu:)
Ale przecież inni walili zdjęcia jak Pani "tańczyła"

5,627

(12 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Trochę zdjęć ze sztaba, fotograf był %%%%, zdjęcia tylko wowołane z rawa, w nielicznych poprawiona temp. koloru, większość zdjęć bez lampy.... Wykastrowane tak aby można je było wrzucić dość szybko i łatwo.
Jak ktoś chce normalną wersję to proszę o info...
Tak to się wczoraj działo w 3city.

http://images41.fotosik.pl/323/e10ade6759f79b98.jpg http://images45.fotosik.pl/328/f2a66ab85d07b7f6.jpg http://images45.fotosik.pl/328/fcb37989aa8aea23.jpg http://images50.fotosik.pl/328/474dca645f10ed33.jpg http://images35.fotosik.pl/181/e26221f90cb4d9f3.jpg http://images45.fotosik.pl/328/863719f296c96bd8.jpg http://images35.fotosik.pl/181/5339abe61ec5d61a.jpg http://images41.fotosik.pl/323/03a3bf4ab7d8f70f.jpg http://images46.fotosik.pl/327/95e56ef82b126231.jpg http://images39.fotosik.pl/323/f4a9dd110a67064c.jpg http://images47.fotosik.pl/327/c4cda8b67f34a3cc.jpg http://images47.fotosik.pl/327/7a78a53ef2a33c19.jpg http://images46.fotosik.pl/327/173702dcb2f819b7.jpg http://images47.fotosik.pl/327/90722cde6059269c.jpg http://images49.fotosik.pl/328/a8af44147c7ee94f.jpg http://images45.fotosik.pl/328/493857be8039071c.jpg http://images40.fotosik.pl/323/6bc15609664b20a2.jpg http://images37.fotosik.pl/322/886bdae320d24fa6.jpg http://images37.fotosik.pl/322/b9227aa31d1eceaf.jpg http://images41.fotosik.pl/323/726a71e8df113205.jpg http://images37.fotosik.pl/322/cdca44d38e9c4354.jpg http://images41.fotosik.pl/323/b641512f6c1dfdd6.jpg http://images39.fotosik.pl/323/a6ad425c79bac24a.jpg http://images50.fotosik.pl/328/e503a95e7bb2bc8c.jpg http://images47.fotosik.pl/327/4a9de9e3708ac63e.jpg http://images40.fotosik.pl/323/cc994ba04f531660.jpg http://images40.fotosik.pl/323/6de9eb69a30cd2df.jpg http://images39.fotosik.pl/323/65cb40c609668574.jpg http://images50.fotosik.pl/328/3209c207668f25b6.jpg http://images39.fotosik.pl/323/c307ab7ee9d4464c.jpg http://images43.fotosik.pl/327/fd8f84f292879464.jpg http://images38.fotosik.pl/323/ebe905da1adf2121.jpg http://images49.fotosik.pl/328/4527cde9ccdd01d1.jpg http://images37.fotosik.pl/322/fde0882d75a7d82c.jpg http://images38.fotosik.pl/323/bfb111d4c916ee2a.jpg http://images49.fotosik.pl/328/b153ce1d88c7de56.jpg http://images39.fotosik.pl/323/8f39ee957fa98465.jpg http://images38.fotosik.pl/323/1fc7a975d4498e26.jpg http://images37.fotosik.pl/322/837ba50084f763e7.jpg http://images35.fotosik.pl/181/549379587523df8b.jpg http://images43.fotosik.pl/327/1d863b02e2798ac8.jpg http://images49.fotosik.pl/328/862784f62467edac.jpg http://images45.fotosik.pl/328/5bffee0a4f8d5a7e.jpg http://images43.fotosik.pl/327/f0db220ebdc5584c.jpg http://images35.fotosik.pl/181/fc72e8bfe54845d1.jpg http://images49.fotosik.pl/328/69241b4735b3f6e7.jpg http://images35.fotosik.pl/181/c7331e8cf7783394.jpg http://images50.fotosik.pl/328/fdaa9ddc8e25742a.jpg http://images41.fotosik.pl/323/38f0edb530a17d8b.jpg http://images38.fotosik.pl/323/643a8a6871cf6d5d.jpg http://images47.fotosik.pl/327/20300765d7c5e6af.jpg http://images43.fotosik.pl/327/82b8351b3bbf2d3c.jpg http://images47.fotosik.pl/327/fb1854b809715d97.jpg http://images39.fotosik.pl/323/865f82067df7d9ad.jpg http://images50.fotosik.pl/328/206117a83e4f838d.jpg http://images40.fotosik.pl/323/ad2c9f7220c6c8a6.jpg http://images45.fotosik.pl/328/8ff45891344c4d94.jpg http://images47.fotosik.pl/327/34babdc3e3fa2113.jpg http://images45.fotosik.pl/328/888c5c3638b6cc60.jpg http://images37.fotosik.pl/322/2c91e4f5b55ea1a0.jpg http://images35.fotosik.pl/181/9bde3c1a9a9a4468.jpg http://images50.fotosik.pl/328/bf371a76fba260dd.jpg http://images49.fotosik.pl/328/68746fcfde862729.jpg http://images46.fotosik.pl/327/2d9be6f0af6badae.jpg http://images39.fotosik.pl/323/32e83eb8ce7f376b.jpg http://images47.fotosik.pl/327/3441450b33f73886.jpg http://images50.fotosik.pl/328/9493254529bd7337.jpg http://images43.fotosik.pl/327/5970e7a198022fbf.jpg http://images47.fotosik.pl/327/ea3ee822245981bb.jpg http://images41.fotosik.pl/323/d439f407a8ba39d2.jpg http://images35.fotosik.pl/181/ecb07f31d4664244.jpg http://images39.fotosik.pl/323/c0d4debea8b58aa3.jpg http://images50.fotosik.pl/328/47fc98176d608912.jpg http://images50.fotosik.pl/328/40bd7a6c5e6b1871.jpg http://images35.fotosik.pl/181/2247448033d470a0.jpg http://images49.fotosik.pl/328/a023d064a15183d6.jpg

5,628

(37 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Nigdy nie byłem na takim sztabie.....!
Było zajebiście!

5,629

(37 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Hmmm...
będzie cieżko:(
moim  atari 130xe na głuchołazach zaopiekował się Candle i burdel zwany moim atari 130xe czeka na tuning...
Niestety nie mam w domy real atari, zawsze miałem tylko 1szt 130xe które było "trochę" dopalone...

5,630

(37 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Hospes napisał/a:

Elbląg znalazł kolejnego atarowca Missssss Kozę... Greyu na pewno go kojarzysz z posiadówy w redakcji nocnego;) To ten duży łysy;) Grey i'cooming tudzież i'cuuuuming;D

weźcie jeszcze ze sobą tego co nie ma ślepej kiszki czyli Azbest-a...!

5,631

(37 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Nie no bez przesady, myślałem o wspólnej wycieczce kolejką...

5,632

(37 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Gdynianie, to może razem się umówimy aby wspólnie odbyć podróż?

5,633

(37 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Na szczęście już nie muszę.
Powraca legenda sztabów 3miejskich i Grey!!

Sikor,
Mam nadzieję że kiedyś pojawie się na jakimś Warszawskim sztabie...!

5,634

(37 odpowiedzi, napisanych Zloty)

O ja pierdziu!! W końcu w 3mieście jakies atrakcje dla Atarowców!!

-jestem gotowy.

5,635

(37 odpowiedzi, napisanych Zloty)

3miasta jakoś nie suszy:(

5,636

(14 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

a poszło do kolekcjonera...:
http://atariarea.krap.pl/forum/viewtopic.php?id=7725

5,637

(18 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Ja z Pajero również szukałem gołego Atari i nie udało się znaleźć...
Testosowaliśmy 3tomsy na 2atari i oba pokazały środkowy palec....

Jak widać na party ciężko o std.

p.s. Jakoś nie wyobrażam sobie compotów bez atarki Pinka..
Mam to swój klimat!

Zapodaj taki napęd Pajero!!
On biedak walczy z tomsem 720kilo!

5,639

(8 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

nie...

5,640

(8 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

Uszywany w robocie na xp +ie8 w domu na 7+ ie8 na viście i ie8 rufniesz nie działa???

5,641

(11 odpowiedzi, napisanych Zloty)


Qrde,
na razie prace staneły nad rawami...
Ale niedługo się pojawią!
będą miłym przypomnieniem..
Sądzę że max. kilka dni.

Obecnie qfa blaszka brak czasu.
Muszę tylko jeszcze dopisać komentarze.

5,642

(7 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

a obudowy od 130xe tam nie dają???
czemu nie byleś wiesz gdzie ..?

5,643

(54 odpowiedzi, napisanych Zloty)

spokojnie...
będą!!
Dajcie mi szanszę...
Naprawdę po party mam tyle zaległości a doba ma tylko 24H

5,644

(29 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Ryś,
bo wszystkie Ryśki to fajne chłopaki jak to mawiali w Misiu:)
I taka jest prawda.. Przekonałem się po raz kolejny!

Za rok jadę z rodzinką na 7dni do Głuchołaz..
I mam nadzieję że dasz się nawówić na przewodnika 3osobowej wycieczki...:)

5,645

(349 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

qFA.
Ruls!!!
Po tylu latach w końcu sparta doczekała się tego czym jest TomsNawigator...dla Mysodos-a!
Jak już to pisałem ileś tam razy działa on świetnie, ale tylko jeśli siedzi w romie toms-a..
Doczytywać to z dyskietki to poraszka, tak samo jak "poprawiona" i nowsza jego wersja 1.2..

Drac030 frasunek!!!!
W końcu będę mógł używać sparty.

5,646

(54 odpowiedzi, napisanych Zloty)

wywowałem już 500 z 2000 rawów...
Niedługo zrobię nowy temat z zdjęcia z głuchołazów...
A jest co oglądać oj jest :)

5,647

(7 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

max wg. mnie 400pln ale to musiały by być wersja pal:)

5,648

(29 odpowiedzi, napisanych Zloty)

3miasto pozdrawia!
Frasunek!

5,649

(19 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

no signal imput.... przerwa na combo 16bit...

5,650

(18 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

no signal imput....