5,651

(18 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

całodobowy... sklep.... jest zajebiście!!!!

5,652

(18 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

pasiu to naprawi....

5,653

(17 odpowiedzi, napisanych Zloty)

szkoda :(

5,654

(17 odpowiedzi, napisanych Zloty)

A nie możesz pojechać wczesnym rankiem???
Miejsce wolne się znajdzie.....

5,655

(26 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Chyba nie:)
- pisał przecież że v6 225 koni,które chla 11? w trasie, to i tak bardzo mało...

5,656

(17 odpowiedzi, napisanych Zloty)

robota to głupota:)
-Szkoda że nie jedziesz

5,657

(26 odpowiedzi, napisanych Zloty)

kto?

5,658

(26 odpowiedzi, napisanych Zloty)

A nad czym się tutaj zastanawiać???
Przyjedzie pojazd prawie pod drzwi domu..
Gdyby po mnie tak ktoś przyjechał:)

5,659

(100 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Nie mam pojęcia czy mam w podstawce...:)
Tomsi zamontowali to wieki temu...!
Za kość jak pisałem mogę się odwięczyć $$$$ albo dogłębnymi testami na kilku tomsach i innych stacjach.

5,660

(42 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

tak to tajemnica:
http://atariarea.krap.pl/party10/

5,661

(100 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

pajero napisał/a:

Dziś rozmawiałem z paroma osobami ze sceny.
Mocno naciskali na pozostawienie MLM.
Cóż, mogę ulec.
Może faktycznie powstaną dwie linie: standard i dla kartSD.

Jednak wciąż nie mam choć słowa czy znajdą się osoby chętne do testów TURBO ?

Pajero,
wrzuć w jedną kość takiego qmeg-a i przetestuje go z kilkoma różnymi stacjami z turbo...

A jak mi ją jeszcze wlutujesz w atarkę to = $$$$, nie powiem ale qmeg 4.04 bardzo by mi się przydał..
-Qrde od tylu lat mam qmeg-a 3.x i tam działa tylko "u" w 1napędzie, reszta jest std.
Ale miłościwi tomsi wrzucali programik turbo w swoje stacje, po jego odpaleniu wszystkie stacje mają tryb turbo.

5,662

(19 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

No tak z 3-4 lata...
Byxy wyszył z mody to niemożliwe:(
Teraz to zapewne jest szczurówa pita w odpowiednich szklankach:)

5,663

(19 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Nie lemonke,
Tylko kilka byxów...

i dla mnie!!!
CO prawda moje tomsy żyją i mają się dobrze...

5,665

(3 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Zabierz ze sobą kość z qmegiem 4.4....

5,666

(40 odpowiedzi, napisanych Zloty)

A tym roku co stoi na przeszkodzie????
Przcież nie masz aż tak dalego!

5,667

(19 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

tylko skąd wziąść takiego qmeg-a?

5,668

(19 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Toms init. Dedykowany dla mydos-a i toms nawigatora...

Działa w ultraspedzie i toms turbo.
Czyli 70k czegoś tam bądź jak inne źródłą podają 67k czegoś tam.
Pięknie na nim działa 720kb, nawet z 95% programów gier się spokojnie z pod niego odpali...

a mi się przypomina:
dobry koń to i po błocie przyjdzie, rozumiem jest piątek:)

5,670

(12 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

http://atarionline.pl/v01/index.phtml?s ... ct=nowinki

O Jezusie brodaty..

5,671

(28 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Pinek,
jak to zawsze śpiewałeś całodowy sklep monopolowy /I\

5,672

(28 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Ognicho to by się i w piątek przydało:)

Może jeszcze rzutnik kompo:
W nocy wystawaniu rzutnik, gramy w grę w którą chodzi się pijaczkiem...?? bądź jakąkolwiek inną prostą szybką i łatwą..!?
Oczywiście w nocy w piątek!!!

****W ornecie podobało się wiekszości bo większość była już %%%

skoro sprzedajesz flaka na allegro to może warto też poszukać na allegro:
np.:
http://allegro.pl/item1157077477_konsol ... nalny.html

ładny zestawik :)

5,674

(33 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Rysiu.
Dziekuję!

5,675

(48 odpowiedzi, napisanych Zloty)

To trzeba będzie zrobić copy copy:)