Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
Opcje wyszukiwania (Strona 227 z 294)
całodobowy... sklep.... jest zajebiście!!!!
A nie możesz pojechać wczesnym rankiem???
Miejsce wolne się znajdzie.....
Chyba nie:)
- pisał przecież że v6 225 koni,które chla 11? w trasie, to i tak bardzo mało...
robota to głupota:)
-Szkoda że nie jedziesz
A nad czym się tutaj zastanawiać???
Przyjedzie pojazd prawie pod drzwi domu..
Gdyby po mnie tak ktoś przyjechał:)
Nie mam pojęcia czy mam w podstawce...:)
Tomsi zamontowali to wieki temu...!
Za kość jak pisałem mogę się odwięczyć $$$$ albo dogłębnymi testami na kilku tomsach i innych stacjach.
pajero napisał/a:Dziś rozmawiałem z paroma osobami ze sceny.
Mocno naciskali na pozostawienie MLM.
Cóż, mogę ulec.
Może faktycznie powstaną dwie linie: standard i dla kartSD.
Jednak wciąż nie mam choć słowa czy znajdą się osoby chętne do testów TURBO ?
Pajero,
wrzuć w jedną kość takiego qmeg-a i przetestuje go z kilkoma różnymi stacjami z turbo...
A jak mi ją jeszcze wlutujesz w atarkę to = $$$$, nie powiem ale qmeg 4.04 bardzo by mi się przydał..
-Qrde od tylu lat mam qmeg-a 3.x i tam działa tylko "u" w 1napędzie, reszta jest std.
Ale miłościwi tomsi wrzucali programik turbo w swoje stacje, po jego odpaleniu wszystkie stacje mają tryb turbo.
No tak z 3-4 lata...
Byxy wyszył z mody to niemożliwe:(
Teraz to zapewne jest szczurówa pita w odpowiednich szklankach:)
Nie lemonke,
Tylko kilka byxów...
i dla mnie!!!
CO prawda moje tomsy żyją i mają się dobrze...
Zabierz ze sobą kość z qmegiem 4.4....
A tym roku co stoi na przeszkodzie????
Przcież nie masz aż tak dalego!
tylko skąd wziąść takiego qmeg-a?
Toms init. Dedykowany dla mydos-a i toms nawigatora...
Działa w ultraspedzie i toms turbo.
Czyli 70k czegoś tam bądź jak inne źródłą podają 67k czegoś tam.
Pięknie na nim działa 720kb, nawet z 95% programów gier się spokojnie z pod niego odpali...
a mi się przypomina:
dobry koń to i po błocie przyjdzie, rozumiem jest piątek:)
Pinek,
jak to zawsze śpiewałeś całodowy sklep monopolowy /I\
Ognicho to by się i w piątek przydało:)
Może jeszcze rzutnik kompo:
W nocy wystawaniu rzutnik, gramy w grę w którą chodzi się pijaczkiem...?? bądź jakąkolwiek inną prostą szybką i łatwą..!?
Oczywiście w nocy w piątek!!!
****W ornecie podobało się wiekszości bo większość była już %%%
skoro sprzedajesz flaka na allegro to może warto też poszukać na allegro:
np.:
http://allegro.pl/item1157077477_konsol ... nalny.html
ładny zestawik :)
To trzeba będzie zrobić copy copy:)
Znalezione posty [ 5,651 do 5,675 z 7,329 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.224 sekund, wykonano 16 zapytań