Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
Opcje wyszukiwania (Strona 228 z 294)
oki...
Jak coś to czekam na info.
Ja z Probem startuję około 6tej rano w piątek.
miałem wcześniej napisać!!!
MegaBLast megablast i jeszcze raz megablast!!!
nie grałem w tą grę z 15lat...
Najbardziej rólu giera do zawodów!!
Rysiu,
a jak by się Tobie jeszcze udało zarezerwować pokój dla 6osób...to wiadomo duży zimny browarek...!
Szefowa schroniska nie odbiera telefonów ani nie odpisuje na maile...
Czyli mamy chętnych na nocleg:
Gzynio, Nosty, AS, Jacques, Jury, MarekP
Napisałem aby zarezerwowali nam pokój 6osobowy i czekam na odpowiedź...
To mamy komplet na pokój 6osobowy!
CZekam do jutra niech potwierdzą rezerwację..
Czy ktoś z elektroników mógł by zabrać/zaprogramować/zrobić taką kość i wlutować go w moje 130xe na party place??
Mam w 130xe co prawda qmeg os w wersji 3.x wraz z toms os-em, w ktorym jedynie co mnie denerwuje to że umie tylko odpalić napęd nr. 1 w ultraspedzie....
Co przy sio2ide czy 2stacjach jest słabym rozwiązaniem.
Oczywiście odwdzięcze się odpowiednimi banknotami narodowego banku Polskiego...
Dla osoby która się podejmie:)...
nosty napisał/a:Dzieki Pin. Tak zrobie. Konkretnie i rzeczowo. Zastanowie sie do wieczora nad grami i formula.
Bo inaczej chcac uniknac klotni, jak zwykle dojedzie miedzy nami do awantury i wzajemnego obrazania.
PS. Gratuluje przyjazdu z potomkiem! Ja bym sie jeszcze nie odwazyl. Myslalem zeby swojego zabrac jak bedzie mial 2-3 lata i cokolwiek z tego co sie dzieje zrozumie :)
Też bym się nie odwarzył przyjechać ze swoim 1rocznym Misiem.
Ale jak trochę podrośnie, to może trzeba będzie zrobić formułe Tata party.. :)
Także Pinku, jak trzeba będzie chwilowo:
popilnować uspać bądź odbeknąć małego Pinusia to już masz to dyspozycji kolejną parę rąk (czyli moją:) )....
*zakładając że malutki Pinuś nie boi się obcych wójkuf :)
oki.
Czekam tylko jeszcze na info od Piter-a.
Probe się potwierdził!!
I wszystko będę wiedział.
Czyli mamy chętnych na nocleg:
Gzynio, Nosty, AS, Jacques, Jury, MarekP
Napisałem aby zarezerwowali nam pokój 6osobowy i czekam na odpowiedź...
To mamy komplet na pokój 6osobowy!
A nie ma ktoś z Was obudowy od 130xe???
Nosty,
Czekam na odpowiedź od Piter-a i Proba..
Bo nie wiem jak mam się "poukładać" i jak jechać.
poczekam jeszcze chwilę, może ktoś się jeszcze zgłosi!
W przyszłym tygiodniu będę rezerwował.
Z trzy lata temu również nie było....
Sikor,
kto nie chce Pinokia na wodzireja???
wszyscy go chcą??
Przecież i tak się napije!
Vasko,
Jak już się czepiasz, to czepiaj się poprawnie:
-Zapomniałeś napisać o używaniu word-a i ogólnie o mojej stylistyce pisania!
:)
Jacques,
Uwarzam że im bliżej tym lepiej.
Pin, Pin i jeszcze raz Pin.
Nawet jak mu Miśki(policja) zabrała mikrofon, znalazł się 2gi i Pin dalej "graŁ" na nim.
A to wszystko w głuchołazach~kilka lat temu!
Czy ktoś z was będzie spał poza partyplace??
Z tego co pamiętam to można niedaleko partyplace wynająć nocleg w cenie jakiejś śmiesznej typu 25/30pln od osoby... Trzeba iść obok jakiegoś strumyka czy rzeczki.... i dochodziło się do party place..!
(pamiętam że był tam jeszcze parking strzeżony bo Zając pilnował swojego brum brum)...
Rysiu, załatwisz namiary???
Czy jest ktoś chętny na wspólną kwaterę???
*chyba spaliśmy tutaj:
http://www.eholiday.pl/noclegi-bc1656.html
Piter, Probe.
-chcę wyjechać w piątek rano 30.07.2010, bardzo rano około 6tej rano.
Ty mieszkasz w Gdyni więc blisko, skoczymy po Probego, albo on ustawi się gdzieś przy obwodnicy i jazda..
Jak widać warto i ktoś się znalazł co zapłacił...
Czy od 99$ czy od 1000$ to i tak naprawdę ciekawe okazy i to jeszcze dwa na raz trafiły na ebaya.
nosty napisał/a:Czy ktos bedzie jechal wczesnie rano w piatek z okolic Lodzi/Wawy i mialby wolne miejsce w pojezdzie?
A pytam o wczensie rano, bo krotkie to party... warto byc jak najwczesniej skoro i tak sie bierze urlop ;)
Nosty,
Jak wystartuję około 6rano z3miasta, to sądzę że w łodzi będę o godzinie 10 tej.
macgyver napisał/a:LOL - goły Falcon ze wolniejszym koprocesorem 68881 - realnie nie warte więcej niż 1k pln ;) za 2,7k to moża chcieć... za Falcona z CT60 z 512MB RAM ;)
Nie znasz się:)
On miał pudełko, styropian, ładną obudowę itd.
A co kogo interesuje co ma w środku, czy kopprocesor taki czy śmiaki:)
Niestety Mac, ale tak jest.
Prawda jest taka że przerabiane atari sprzedaje się za beccen, a std. bez niczego w ładnym kartonie za męskie pieniążki.
Z 2giej strony to tylko 2.7k pln.
Z tego co pamiętam:
q-meg w pozycji off, toms os nie pokazuje nic na ekrania, nie da się do niego wejść ,wymaga używania chwytów fortepianowych, czyli ctrl+shift+coś+coś np. wyłączy ekran...
Mam to w swoim 130xe i używałem chyba tylko raz po zamontowaniu przez tomsów.
Gdzieś miałem instrukcję od tego, ale od 10lat jej nie widziałem.
http://www.allegro.pl/item1083212126_at ... drive.html
Nie powiem ale instrukcja by mi się przydała, a zestaw w miarę tani, tylko pewnie przez błędną kategorię pewnie nikt go nie kupił.
Takie atari tomsowe z taką stacją z multi za 450pln ...
Znalezione posty [ 5,676 do 5,700 z 7,329 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.230 sekund, wykonano 17 zapytań