5,676

(17 odpowiedzi, napisanych Zloty)

oki...
Jak coś to czekam na info.
Ja z Probem startuję około 6tej rano w piątek.

5,677

(48 odpowiedzi, napisanych Zloty)

miałem wcześniej napisać!!!

MegaBLast megablast i jeszcze raz megablast!!!
nie grałem w tą grę z 15lat...

Najbardziej rólu giera do zawodów!!

5,678

(33 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Rysiu,
a jak by się Tobie jeszcze udało zarezerwować pokój dla 6osób...to wiadomo duży zimny browarek...!
Szefowa schroniska nie odbiera telefonów ani nie odpisuje na maile...

5,679

(33 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Czyli mamy chętnych na nocleg:
Gzynio, Nosty, AS, Jacques, Jury, MarekP

Napisałem aby zarezerwowali nam pokój 6osobowy i czekam na odpowiedź...
To mamy komplet na pokój 6osobowy!

CZekam do jutra niech potwierdzą rezerwację..

5,680

(0 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Czy ktoś z elektroników mógł by zabrać/zaprogramować/zrobić taką kość  i wlutować go w moje 130xe na party place??
Mam w 130xe co prawda qmeg os w wersji 3.x wraz z toms os-em, w ktorym jedynie co mnie denerwuje to że umie tylko odpalić napęd nr. 1 w ultraspedzie....
Co przy sio2ide czy 2stacjach jest słabym rozwiązaniem.

Oczywiście odwdzięcze się odpowiednimi banknotami narodowego banku Polskiego...
Dla osoby która się podejmie:)...

5,681

(48 odpowiedzi, napisanych Zloty)

nosty napisał/a:

Dzieki Pin. Tak zrobie. Konkretnie i rzeczowo. Zastanowie sie do wieczora nad grami i formula.

Bo inaczej chcac uniknac klotni, jak zwykle dojedzie miedzy nami do awantury i wzajemnego obrazania.

PS. Gratuluje przyjazdu z potomkiem! Ja bym sie jeszcze nie odwazyl. Myslalem zeby swojego zabrac jak bedzie mial 2-3 lata i cokolwiek z tego co sie dzieje zrozumie :)


Też bym się nie odwarzył przyjechać ze swoim 1rocznym Misiem.
Ale jak trochę podrośnie, to może trzeba będzie zrobić formułe Tata party.. :)

Także Pinku, jak trzeba będzie chwilowo:
popilnować uspać bądź odbeknąć małego Pinusia to już masz to dyspozycji kolejną parę rąk (czyli moją:) )....
*zakładając że malutki Pinuś nie boi się obcych wójkuf :)

5,682

(17 odpowiedzi, napisanych Zloty)

oki.
Czekam tylko jeszcze na info od Piter-a.
Probe się potwierdził!!

I wszystko będę wiedział.

5,683

(33 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Czyli mamy chętnych na nocleg:
Gzynio, Nosty, AS, Jacques, Jury, MarekP

Napisałem aby zarezerwowali nam pokój 6osobowy i czekam na odpowiedź...
To mamy komplet na pokój 6osobowy!

5,684

(19 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

A nie ma ktoś z Was obudowy od 130xe???

5,685

(17 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Nosty,
Czekam na odpowiedź od Piter-a i Proba..
Bo nie wiem jak mam się "poukładać" i jak jechać.

5,686

(33 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

poczekam jeszcze chwilę, może ktoś się jeszcze zgłosi!
W przyszłym tygiodniu będę rezerwował.

5,687

(33 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Z trzy lata temu również nie było....

5,688

(48 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Sikor,
kto nie chce Pinokia na wodzireja???
wszyscy go chcą??

Przecież i tak się napije!

5,689

(17 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Vasko,
Jak już się czepiasz, to czepiaj się poprawnie:
-Zapomniałeś napisać o używaniu word-a i ogólnie o mojej stylistyce pisania!
:)

5,690

(33 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Jacques,
Uwarzam że im bliżej tym lepiej.

5,691

(33 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

dzięki jesteś wielki!!!

5,692

(48 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Pin, Pin i jeszcze raz Pin.

Nawet jak mu Miśki(policja) zabrała mikrofon, znalazł się 2gi i Pin dalej "graŁ" na nim.
A to wszystko w głuchołazach~kilka lat temu!

5,693

(33 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Czy ktoś z was będzie spał poza partyplace??
Z tego co pamiętam to można niedaleko partyplace wynająć nocleg w cenie jakiejś śmiesznej typu 25/30pln od osoby... Trzeba iść obok jakiegoś strumyka czy rzeczki.... i dochodziło się do party place..!
(pamiętam że był tam jeszcze parking strzeżony bo Zając pilnował swojego brum brum)...

Rysiu, załatwisz namiary???
Czy jest ktoś chętny na wspólną kwaterę???


*chyba spaliśmy tutaj:
http://www.eholiday.pl/noclegi-bc1656.html

5,694

(17 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Piter, Probe.
-chcę wyjechać w piątek rano 30.07.2010, bardzo rano około 6tej rano.
Ty mieszkasz w Gdyni więc blisko, skoczymy po Probego, albo on ustawi się gdzieś przy obwodnicy i jazda..

5,695

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Jak widać warto i ktoś się znalazł co zapłacił...

5,696

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Czy od 99$ czy od 1000$ to i tak naprawdę ciekawe okazy i to jeszcze dwa na raz trafiły na ebaya.

5,697

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

stacy 2
http://cgi.ebay.com/Atari-Stacy-2-Compu ... 43a036b04e

oraz dwa prototypy od 1$

http://cgi.ebay.com/Unique-Atari-2600-C ... 1c13e08f36


http://cgi.ebay.com/Unique-Atari-2700-2 ... 1c13e08e4f

niezłe zabawki można znaleźć na ebayu

5,698

(22 odpowiedzi, napisanych Zloty)

nosty napisał/a:

Czy ktos bedzie jechal wczesnie rano w piatek z okolic Lodzi/Wawy i mialby wolne miejsce w pojezdzie?

A pytam o wczensie rano, bo krotkie to party... warto byc jak najwczesniej skoro i tak sie bierze urlop ;)



Nosty,
Jak wystartuję około 6rano z3miasta, to sądzę że w łodzi będę o godzinie 10 tej.

macgyver napisał/a:

LOL - goły Falcon ze wolniejszym koprocesorem 68881 - realnie nie warte więcej niż 1k pln ;) za 2,7k to moża chcieć... za Falcona z CT60 z 512MB RAM ;)

Nie znasz się:)
On miał pudełko, styropian, ładną obudowę itd.
A co kogo interesuje co ma w środku, czy kopprocesor taki czy śmiaki:)
Niestety Mac, ale tak jest.

Prawda jest taka że przerabiane atari sprzedaje się za beccen, a std. bez niczego w ładnym kartonie za męskie pieniążki.
Z 2giej strony to tylko 2.7k pln.

5,700

(3 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Z tego co pamiętam:
q-meg w pozycji off, toms os nie pokazuje nic na ekrania, nie da się do niego wejść ,wymaga używania chwytów fortepianowych, czyli ctrl+shift+coś+coś np. wyłączy ekran...

Mam to w swoim 130xe i używałem chyba tylko raz po zamontowaniu przez tomsów.
Gdzieś miałem instrukcję od tego, ale od 10lat jej nie widziałem.

http://www.allegro.pl/item1083212126_at ... drive.html

Nie powiem ale instrukcja by mi się przydała, a zestaw w miarę tani, tylko pewnie przez błędną kategorię pewnie nikt go nie kupił.
Takie atari tomsowe z taką stacją z multi za 450pln ...