@Azbest, dzięki. Sam nie chciałem wrzucać na pigwe, bo po 1 - nie wiem jak, a po 2 - pliki są dość duże i pewnie to miejsce można było lepiej zagospodarować ;)
@Mono, ja wersji YT tego filmu nie przewiduję. Jak ktoś ma ochotę, to może sobie wrzucić - ode mnie ma zielone światło.
@Monsoft, YT zniósł ograniczenia, przynajmniej w moim przypadku - film z Grzybsoniady miał ponad 30 minut i bez problemu wszedł, a i oczywiście też dziękuję za miłe słowa :)

