Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Opcje wyszukiwania (Strona 23 z 329)
zreszta Święty jest entuzjastą 65816 wiec pojdzie :-)
co zaproponujesz zamiast:
lsr @
ldx #$60
sax tex ; illegal
alr #$18 ; illegal
sta col
ktory to forumowicz po ogloszeniu pierwszego lockdownu mowil ze to dlatego zeby chronic przed przeciazeniem naszego systemu opieki zdrowotnej... to... teraz tez bedzie lockdown ze wzgledu na poltorabanki dodatkowych glow ?
Święty zdecydował że to koniec zabawy:
https://www.youtube.com/watch?v=ZitfnT3tNMU
czyli gdyb nie walka z "globalnym oxipieniem" to ryskie nie mialyby kasy na wojne.
zgadza sie, metoda generowania spritow zostanie ukradziona z vicdooma :D
beda jeszcze poprawki rybiego oka...
https://www.youtube.com/watch?v=zRyeYPu_W3M
no i jestem juz gotowy na sprity
rewelacja. trzymam kciuki
wczoraj podczas transmisji Gramy na gazie rzucili wyzwanie kto przejdzie NinjaMaster no to zmienilem 5 bajtow i gra sie sama przeszla ;-) wygralem skrznke pietruszki.... znaczy nie wygralem bo sie przyznalem do czitowania :D
wiec perfekcyjnie pasuje do gry ;-)
moj score:

co? maseczki jeszcze obowiazuja w sklepach? dzis stalem za gliniarzem w leviatanie i zero problemow. myslalem ze szykany z maseczkami tyko u Pina.
czy Ty sie wogolwe slyszysz?
zienilem zdanie. Ty go nie znajdziesz.
to niczego nie zmienia.
znalezienie bledu jest banalne. problemem bedzie interpretacja wyniku :-)
skad przekonanie ze to wina rapidusa? jesli atari z u1mb dziala stabilnie oraz atari z rapidusem dziala stabilnie natomiast atari z obydwoma jednoczesnie nie to skad taka pewnosc?
sposob ktory wspomnialem jest sposobem ktory odpowie gdzie jest blad a nie nie z czyjej "winy".
pomysl chwilke.
a gdzie wyjechalem z jakas krucjata przeciwko czemukolwiek?
co to znaczy niepoprawne?
gdyby mi sprzet zachowywal sie niestabilnie to bym spreparowal ROM z pulapkami...
papier prosto ze Lwowa:

ja pinkole...
https://www.youtube.com/watch?v=zm2yDM2Fou8
zrodla w C, moze ktorys z magiow C przekompiluje na Atari?
https://github.com/Kweepa/vicdoom
sprity, sciany pod dowolnym katem ...
moze...
Ghost'n Goblins Arcade na VBXE ?
Znalezione posty [ 551 do 575 z 8,207 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.225 sekund, wykonano 18 zapytań