5,801

(16 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

ja ostanio widziałem takiego ldw z tomsem na alledrogo.. i się nie sprzedał..~!

5,802

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

http://cgi.ebay.com/Activision-2600-mul ... 56380b26e1

to to jest, cena jest masakrująca!!!

5,803

(3 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

niestety to bardzo często przypadłość stacji ca2001, są na to domowe sposoby, które są skuteczne..

5,804

(54 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

A ja jutro się wkurzę to poszukam jakiejść sparty dyskowej (bo na carcie nie mogę odnaleźć) i sprawdzę jak nie można toms-ami fotmatować na 720kb.

z tego co pamiętam to sparta obłsuguje wszystkie formaty, zanim nawet wynaleziono do nich napędy :)

5,805

(17 odpowiedzi, napisanych Zloty)

chyba forever się zaczął:)

czy są tam jacyś kolekcjonerzy kranów i pisuarów???

5,806

(17 odpowiedzi, napisanych Zloty)

ale łoo soo chodzi?

5,807

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

ciekawe co to jest

http://allegro.pl/item966891546_atari_cartridge.html

5,808

(11 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

zajebisty kawałek!!!!!!!!!!!!!

5,809

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

czy ten sam?

http://atariarea.krap.pl/forum/viewtopic.php?id=7409

5,810

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

na razie 5k $
i TY będziesz mógł zrobić sobie Atari Jaguar-a

http://cgi.ebay.com/ATARI-JAGUAR-INJECT ... 19ba8d2437

5,811

(13 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

a tutaj masz za 6.5k pln w całości całą cali turbo
http://www.racingforum.pl/Calibra-turbo ... 74961.html

sądże że jak byś z niej wyjął silnik w całości i sprzedał resztę na części, to odzykał bys te 6,5kpln..
kolega tak zrobił z cali którą kupił za 7kpl z letem, który teraz swappuje do corsy c.

5,812

(219 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Ojeju...
Same choryby itp.
Czy ktoś oprócz mnie ma operację???

5,813

(85 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Gep,
daj tylko znaka dużo wcześniej jak trzeba będzie coś zrobić...!
kiedyś P.W. napisał w barymag-u #2 że "ktoś podarował nam czas" czas się znajdzie, tylko "trza" wiedzieć o tym wcześniej!

5,814

(14 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

jak mnie dzisiaj najdzie to odpalę atari, tylko za cholerę nie umiem znaleźć swojej sparty :(
nie sprawdzę bo sparta mi zaginęła :(

Muszę coś upolować na alledrogo:)

5,815

(43 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

pewnie chwilę..

5,816

(14 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Nieźle, naprawdę nieźle!!!

5,817

(43 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

http://www.allegro.pl/item944672925_tom ... ri_xl.html
link by Grzeniu!

5,818

(43 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

popp napisał/a:

Stacja została sprzedana gratuluję nowemu właścicielowi - niewykluczone, że przyzna się do zakupu.
Dodając pikanterii to jeden z forumowiczów :)
Tak czy siak trafiło ustrojstwo w łapki skalane Ataryzmem :)
Co mnie bardzo cieszy :)

Ja wiem kto to....:)
Ciekawe czy się pochwali nowym nabytkiem.
Cena była męska.

5,819

(14 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

bezrobotny napisał/a:

nurtuje mnie sprawa współpracy tomsa 710/720 ze SpartaDOS X 4.42... chodzi o możliwości odpalenia najwyższych pojemności... czy Ktoś tu się bawił?

próbowałem parę razy, można spokojnie pracować w sparcie z t710/t720.
Jak dobrze pamiętam w ultraspedzie.
Pod spartą działa format 720kb, co prawda tylko odczytywałem i próbowałem coś tam wczytać.
-Nie formatowałem nigdy pod spartą dyskietek bo jest to po prosty za trudne(dla mnie!)

Mając toms-a 710 i toms navigator-a  wbudowanego w rom, to jest dla mnie najlepszy system "operacyjny" jaki można mieć.
Czasem jak odpalę toms-a 720 to robi mi się słabo jak mam coś zrobić w gołym mydosie.

Toms navigator jest bardzo przyjazdny dla użytkownika i jest to super wygodne że jest ładowany z romu stacji.
Wiem że teraz w czasach łatwości dostępu sio2ide mogło się wiele zmienić.

5,820

(85 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Gep,
możesz na mnie liczyć!
jakiegoś logos-a czy grafikę "się zrobi"

5,821

(43 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

dely napisał/a:

As, nie podobają Ci się zasady oraz ludzie piszący na forum - nikt Ciebie nie zmusza do uczestnictwa w dysputach. Dopóki nie wyskoczyłeś jak Filip z konopii to wszystko było w porządku - człowiek źle napisał, Sikor go upomniał, popp przeprosił i sprawa według mnie była załatwiona. Pozostawało czekać na oferty, natomiast wpadłeś i robisz porutę, trollując przy tym niesamowicie. Co ciekawe, na żywo jesteś w porządku gościem - co się dzieje z Tobą, kiedy siadasz przed forum?

Dely,
nie jednego browara wypiliśmy i wypijemy.

tutaj przyznaję dałem upust swoim emocjom~!

Ludzie mnie mało nie zabili że wystawiłem toms-a na allegro.
nie sprzedałem go, sprzedałem inną wersję mocno używanego za 400pln pewnemu atarowcowi, który się boi tutaj o tym wspomnieć że go kupił odemnie. Nawet Pinek pisał czy działa w nim tylko obudowa..
ile zarobiłem na nim ani grosza, sprzedałem go za tyle za tyle ile za niego dałem.
dodam że oczywiście założyłem topic z tym że chcę go pchnąć, dopiero jak wystawiłem na allegro toms-a 720 cr w stanie sklepowym i nowym, to zaczął się lament i zgrzytanie zębami.

Do dnia dzisiejszego męczy mnie o niego jeden człowiek....
nawet cena 2000pln nie przeraziła go! ale i tak go nie sprzedam.

Ostanio Miker coś tam napisał o ornecie jak zamieściłem zdjęcia z niej..
i wiesz co się działo!

....tylko błagam niech nikt nie pisze że toms 710 nadaje się tylko do pudełka.
to najlepsza stacja jaka kiedykolwiek powstała, mam trochę stacji do atari (nie nie chwalę się! ale ca2001,ldw,1050,xf551,toms720 mogą kupać do toms-a 710tki)


Dely,
obiecuję wyluzować.

AS... będzie teraz wyluzowany~!

5,822

(43 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

czyli łamiesz regulamin, a tutaj się czepiasz nowego że robi to samo co ty z premedytacją..

5,823

(43 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

sikor wg. regulaminu też piszę że trzeba jeździć 50km/h??
jak często jedziesz tak po wawie???

qrde czy my z popp nadajemy na innych falach niż reszta z aa?

Nosty, jest brudna, nie ma naklejek bo je zerwałem, ma od dołu dziurę itd.
pudełko wywaliłem .

I używam jej.
NIe kolekcjonuje.

Ja piszę to ze strony user-a. przy tomsach to inne stacje się chowają.
W przyszłym tygodniu wystawię parę śmieci typu ca2001 czy xf na allegro.
Bo tego używać się nie da.
KOlekcjonwać na pewno.


dobrze że 710tka popp-a ma "męską" cenę, brygary inni będą teraz mieli co licytować.

5,824

(43 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

niestety tak tutaj bywa..

5,825

(43 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

NOsty.
to dobrze że ja zgarniesze.

i macie

http://allegro.pl/show_item.php?item=94 ... %C5%82any.

szkoda że jeszcze nikt nie napisał że to ja bawie się i robię prowokację