5,826

(43 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Jacques
Ech ręcę mi opadają.
a używałeś jej że tak piszesz????
ja jej używa do chwili kiedy mam atari (czyli już kilkanaście lat)
Jest o wiele więcej warta od 720stki która jest tutaj przez wielu uwarzana za bóstwo!

710tka ma pewne bufforowanie ścieżek, w 720dziestce non stop ono wypada i to na dyskach polaroid, gdzie po włożeniu takiego dysku w 710 idzie ona cału czas pełnym ogniem w trybie ultraspeed z bufforowaniem, 720dziesta ma problemy z bufforowaniem.
I nie jest to kwestia egzemplarza.
CO więcej 710 szybiej i pewniej rozpoznaje gęstość dyskietki.
W poniedziałek dwie godziny siedziałem z 710tką i 720dziestką.
I 710 radzi sobie o wiele lepiej niż 720dziesta.

Na co w 720dziestce nawet narzekano w tajemnicach atari.

Byłą to super zabawa po paru latach pobawienia się obiema stacjami.
710 jest o wiele lepsza od 720dziestki, nie wspominam o mydosie który jest wbudowany w 720dziestce.
W 710 jest toms navigator ( na mydosie 4.5) ładowany z romu stacji i nawet po kilku latach nieużywania działam w nim intuicyjnie, gdzie w gołym mydosie nawet nie wiem jak odczytać dyskietkę.

Kiedyś zrobię ich obu test i wystawię na jakimś youtube.

Takrze nie pisz pierdoł że ta stacja nadaje się tylko do pudełka.
wg. mnie jest to najlepsza stacja do atari jaka kiedykolwiek powstałą, dodam że mam jeszcze ca2001, xf551, 1050 i są to tak syfiaste i debilne stacje w porówniu z toms-a że szok.

Podlączyłałem je wszystkie po kolei w poniedziałek.
Nawet nie wiedziałem że francowata xf nie chce formatować dyskietek z 2giej strony(a mam tą lepszą wersję z jakimś tam lepszym napędem), ca2001 i 1050 nie będę pisał bo brak słów.

Takrze nie pisz pierdoł że toms 710 nadaje się do pudełka...~!(POWTARZAM SIĘ!)
W porównaniu go do 1050, ca2001, xf551 czy nawet toms-a 720 jest on lepszy od nich wszystkich razem wziętych.

sIKOR Z TWOIM podejściem stacja trafiła na allegro...
nie bluzgam tylko jestem zły że jak ktoś chce tutaj wam coś sprzedać ciekawego to go wyganiacie!
A później płacz że nie da się nic kupić do atari..

5,827

(43 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

również to przerabiałem i czasem nie rozumię ludzi z aa...
jak im coś chcesz sprzedać to mają to w dup..ie a później zaczynają się sra..ć bo wytawiłeś na allegro.

zrobiłeś dobrze!
cenę będziesz miał zacną!

szkoda że zgije w pudełku u kolekcjonera niż u prawdziwego atarowca.

5,828

(43 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

xray napisał/a:

As czy ty w ogóle czytałeś jakikolwiek pkt regulaminu?
Proponuje abyś jednak przeczytał ten pkt ze zrozumieniem, a potem przeczytał swój własny post i może trochę się podrapał po głowie.

zobaczmy za pewne szaloną aukcję na allegro,
Iks czy zawsze jeździsz 50km/h?
bo tak jest napisane w regulaminie???

5,829

(43 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

wiecie co nie zesraj*.* się z tym regulaminem.

Człowiek chce sprzedać nam tutaj stację, 
unikatową, zrobili ich bardzo mało o wiele mniej niż 720stek(około 100szt)
Jak ją wystawi na alledrogo, to mało kto z atariarea ją kupi bo cena będzie chora...
I sądzę że w licytacji spokojnie za nią osiągnie cenę 2tyś pln
Super podejście!!

Ktoś chce oddać ją do ludzi od atari, zazwyczaj nie kolekcjonerów a tutaj go kijem.

A później jest płacz że ktoś wystawia coś na allegro zamiast tutaj próbuje sprzedać.


.......a zapomniałem jak chciałem sprzedać tutaj toms-a 720 używanego odrdapanego to nitk się nie zainteresował (sprzedałem go za 400pln!!) był w 100% sprawny technicznie.
Po wqrwie...niu się i wystawieniu innego toms-a 720 na allegro mało mnie nie zabiliście.....

popp idź na allegro bo już za chwilę ciebie powieszą, tam dostaniesz dobrą cenę!

5,830

(13 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

z c25xe tak...
ale c30xe z mv6 + extremalnie zrobiony tuning n/a to nie jeździ ich wiele..
tutaj coś o c20xe i strzałach po 250kuni... nie ma to jak directport!
http://forum.sss.org.pl/viewtopic.php?f=4&t=1430
przeczytaj ostaniego posta...

nigdzie nie mogę namierzyć kaczora aniołka z c30xe zrobionego na 340kuni?+ strzał 300kuni
Wiem że nawet ozoowóz miał z nim problem z "rolki"... ozowóz czyli s4 killer

znalazłem 327kuni w 3.0 n/a + 300 nos...
gdzieś tam w połowie postu jest wykres kadet-a z inowrocławia...
to były czasy jak w nim anioł przeganiał ścigacze od 100do200

http://www.corsa-a.pl/forum/printview.p ... d2159ff423

5,831

(13 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Pinku,
Mi się zawsze podobał kaczor (kadet v6 n/a) aniołka, robił przeciąg z szybko wyglądającymi samochodami typu prosie 911 turbo, rs6 itd.
Później jak wstawił do niego gaz (direct port ze strzałem 50koni na 1cylinder)
I już nikt się z nim nie chciał ściagać 0-200km/h łapał w ok. 12sekund

Był oczywiście mega sleeperem...

5,832

(13 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

wsadź tam c20let i to będzie masakra

5,833

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

wygląda jak Stecowe distalowe.
Co wy z tymi wymiotami???

qrde jak by ktoś zobaczył stecowego frezer-a to wymiotował by na okrągło!!

5,834

(14 odpowiedzi, napisanych Zloty)

7demką, później przez pasłęk, taką ładną nową droga do ornety...
Ale to w 2strony 300km...!

5,835

(13 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

0 261 200 115 zastąpiony został przez 0 261 200 116 a ten z kolei przestał być produkowany w 1996roku.
Poszło zapytanie do Bosch-a, ale pewnie będzie taniej kupić 2giego seh-a niż ten "sterownik".


Firmy dystrybucyjne:
InterCars, Fota, Ap tychy, Ap  gdańsk, MotoProfil, InterTeam nie mają tego w swojej ofercie ani na stanie magazynu...


Drewniaku,
odpowiedź z boscha-a:

You can purchase one item at our ebay store:

http://cgi.ebay.de/0261200116-Steuerger ... 0535897215

5,836

(14 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Gdybym nie wierzył w zorganizowanie zlotu w ornecie w 2011
-to nie jechał bym 300km do ornety na spotkanie w sprawie wynajęcia mdk-u.

Rysiu, nie chciałem nikomu nic niszczyć.
Myślałem że raz na jakiś czas atarowcy przejadą się do Ornety.

5,837

(14 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Bo doże mieć skarbnika, a Miker jest to starszy sierżant i sprawdzi się na pewno!

5,838

(31 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Asowi się nie odechciało, byłem nawet na spotkaniu w sprawie wynającie sali w mdk-u...

5,839

(14 odpowiedzi, napisanych Zloty)

dziękuję Sikor za wiarę że nic nie zorganizuje.
Nigdy mi się nie udało "zorganizować" sztaba w warszawie na którym sam byłeś, i tak samo w 3city.
Nigdy również nie byłem na party (pomijam ornetę 1995,1996,1997? rush w częstochowie1997?, lato ludzików??? i ornetę reaktywacja w 20xx??? )

Byłem w Ornecie 2010.02.27 w mdk-u.
I co nastąpiło:
-aby zarezerwowac salę na jakiś określony termin trzeba zrobić przedpłatę (jakiś %całości za wynajęcie+ kacuja za ewentualne uszkodzenia...)
-rozmawiałem z kobietką np. terminu w roku 2011, w tej chwili jest wolny

29.07.2011-31.07.2011
Co do samej sumy, to jest ona jeszcze do "ustalenia" potargowania się.

Na początek trzeba znać termin.
Jak będzie termin i zarezerwowana sala, można działać dalej, targować się ustalać sumę itd.
TERAZ TO TAM ODBYWAJĄ SIĘ WESELA I TEGO TYPU PRZYJĘCIA.

Jeśli temat się rozwinie(w co wątpię po ciekawych wypowiedziach w innym temacie:)
http://atariarea.krap.pl/forum/viewtopi ... 19&p=1
- to propounję aby Miker zbierał jakąś kase na konto bądź etc.


Pierwsze pytanie czy ktoś przyjedzie to ornety na przełomie lipca/sierpnia 2011 na party?
(A jeśli nikomu się nie chce przyjechać do ornety w roku 2011 też to zrozumiem.)

5,840

(11 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

I jak zawsze licytuja antybrygada:)

5,841

(31 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Wiem że wynajęcie sali to nie wszystko..
może to będzie dobry podkład do zrobienia party w 2011 w ornecie, na spokojnie itd.

5,842

(31 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Panowie i Panie
W tym temacie
http://atariarea.krap.pl/forum/viewforum.php?id=22

niejaki Miker mnie trochę podkręcił.
Zadzwoniłem do Mdk-u w Ornecie.
Miła Pani powiedziała abym napisał jej konkretnie jaki termin nas interesuje.

Otrzymałem taką odpowiedź:
30.07.2010 do dnia 01.08.2010.

"informujemy, że w/w termin jest wolny, płatność 800,00 zł za każdy
dzień.
Prosimy o zwrotną informację dotyczącą rezerwacji sali
z poważaniem
Agnieszka Lewandowska"

To co???
Jeśli miało by dojść do zlotu to proponuję aby przelewać kasę za wejściówkę z góry na konto Miker-a....!

Wiem że mają być chłuchołazy, ale ...
W stolicy atarowców jest wolny termin.

Suma 2400pln za wynajęcie sali na 3dni nie wydaje się duża, zakładając że przyjedzie 50osób 2400pln/ 50osób = 48pln od osoby!
Sądzę że pewnie będzie można coś stargowac z tej sumy.
Co wy na to???

Przypominam to Miker mnie podkręcił!

Sikor,
chyba czas przeprosić się z alledrogo....

5,844

(238 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

zaxon napisał/a:

xxl tzn wpinany do atarki przez adpterek, ze zlaczem carta jak na fotakch i mieszczacy sie w obudowie od carta ze zlaczem krawedziowym na  stare flopy?

Po mojemu myslalem upakowac plytke i stacje 3.5 w obudowie, z tylu dac zlacze 34 piny, podlaczana tasma 34 piny  przez "wtyczke" ktora bylby  adapter cart ,eci port taka jak w orginale albo w kmk/idea ze zlaczem carta.
Lub druga wersja , zlacze pelne pbi i wtedy sparta montowana w stacji.


A tak wogole to ktos to chce oprocz XXL? bo jego mam w pamieci?

ja chcę!!

5,845

(5 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

też tak dzisiaj miałem, ale przynajmniej przestaną mnie zapraszać do swoich aukcji ze swoimi super przedmiotami w super cenach

5,846

(28 odpowiedzi, napisanych Zloty)

poszło zapytanie!

tylko przecież organizują się dupołazy...
a tutaj cennik
http://www.ornetamdk.pl/index.php?page=uslugi-mdk

5,847

(6 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Vidol napisał/a:

wyglada mi to na przelacznik  normal<>turbo, chyba w turbo 2000 bylo cos takiego potrzebne

ee tam turbo 2000 nic takiego nie miało, magnet miał tylko dod. kabel do 2giego portu od joy-a.

5,848

(23 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

dokładnie podpisuje się pod tym co napisał Mikey, bardzo długo wszyscy zapiewniali support dla 130kb, czyli dla atari 1050.
kiedy większość miała albo tą stację przerobioną albo inne ca czy ldw które miało w std. 180kb na stronę

n a 180kb(czyli double) z tego co pamiętam do jest sexi six bądź parę innych śmieciowych gier by sŁort sOFt

5,849

(28 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Orneta jakiś czas temu....

http://img12.imageshack.us/img12/6783/img4769ee.jpg
http://img411.imageshack.us/img411/3185/img4791u.jpg
http://img22.imageshack.us/img22/4171/img4796x.jpg

I qrde ktoś zamalował nasze swordowe wpisy z tyłu mdk-a, a były od 1996roku....

5,850

(6 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

nie ma za co..
bardzo fajna gierka