5,901

(9 odpowiedzi, napisanych Scena - 16/32bit)

fajne w starymklimacie... 44minuty

5,902

(15 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

toms 720 i toms 710 nie lubią dyskietek HD.
Verbatim hd po sformatowaniu i wyjęciu ze stacji jest już nierozpoznawany:(

5,903

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

jak to nikt nie qpił???
Aukcja trawała bardzo krótką chwilę.

Sądzę że srzedający dogadał się z kupującym i wystawił laptopa.
na (moje nie)szczęście trafiłem w aukcję która była wystawiona i od razu ktoś zrobił kup teraz..

nie powiem bardzo mnie korciło bo strzelić qp teraz, w końcu to tylko100plnuff
Tylko na cholerę mi stbook który nie działa i pewnie nikt by go nie umiał naprawić, a jeśli tak to pewnie kosztowało bo tu tyle że bym od razu zemdlał z dwa razy

Ale to takie moje gdybanie.

5,904

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

http://allegro.pl/item849134385_atari_stbook.html

a zastanawiałem się czy nie kliknąć,,,
poszedł za 100pln

5,905

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

mi nie będzie dane go kupić...
przynajmniej nie za taką cenę jak się pewnie sprzeda.

Stbook to unikat

lot,
zapodaj e-maila do Siebie, bo pisałem tutaj przez aa i chyba nie poszło :(

5,907

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

ciekawe za ile pójdzie...

5,908

(8 odpowiedzi, napisanych Miejsca w sieci)

nie zioło tylko %%%%%

dokładnie :)
daję sobie czas wieśniaczolamerski do jutra.

Później złoms-a wystawię na alledrogo.

Jednak lubię czytelnikufff aa ..
jednego wieśmaka już znalazłem.

**tak wiem prowokuję bo jestem prowokatorem, mam nadzieję ża kogoś sprowokuję zanim bedę musiał wystawić złomsa na alledrogo.

czy ktoś jest zainteresowany??

w poniedziałek jadę pozabijać ludzi na 7cemce, we wtorek będę ich zabijał jak będe wracał i finalnie przytargam swojego kolejnego toms-a 720.
Ze swojej warszawy.

Na nim widać ślady użytkowania, był mocno użytkowany.
Kto chce i za ile????

sam zawoziłem go do tomsów jak jeszcze istnieli, smarowali przeglądali nawet coś tam wynieli i skasowali za to 80 pln, ale to tak na marginesie, kiedyś kupiłem tą sztukę na allegro:)


Jak nie będzie chętnych to wystawię go na allegro na swoim koncie as...
takim jak tutaj.

Tutaj daję fory nie kolekcjon*.*

***
(jak mnie poniesie to pojadę autrostradą w stronę łodzi, tylko ostanio mi się skończyła po 20minutach i było czysto, tylko nie wiem czy Delym i Mikszey mnie nie zbanują bo tam są znaki 130łograniczające)

no to kto chce łunikata????

5,911

(58 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

jeszcze chwila i będą miał 3ciego toms-a 720kilowego(a tak naprawdę 4sztukę bo 710tki nie liczę do składu :) ) obadam numery seryjne, ale z tego co mi wiadomo robili je na zamówieni i zrobili ich naprawdę mało....
wiem z autopsji że toms jako numer seryjny "walił" daty.

**Nie mam linka bo ebaya bo aukcja juz poszła ileś miesięcy temu, ale niezła sztuka jak dobrze pamiętam poszła za 450 €
To i tak tanio...
Ciekawe za ile by poszedł w idealnym stanie toms 720 cr

5,912

(8 odpowiedzi, napisanych Miejsca w sieci)

jeśli była by naprawdę była by nowa, cena w zasadzie do przyjęcia bo nie ma od kilkunastu lat nowych 800xl..

5,913

(58 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

problem to skąd wytrzasnąć toms-a 720...

i sądzę że nikt nie przerabiał skoro na zamówienie można było jeszcze zamówić centronics-a i rs-a.

5,914

(58 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

a masz może jej numer seryjny???

5,915

(58 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

jad napisał/a:
AS... napisał/a:

Jad co wiesz o tej stacji??? która brała udział w prowokacji???
Może ja czegoś nie wiem???
Stacja z bardzo ciekawą historią kupiona przez żonę pewnego atarowca na prezent...
Używana kilka razy głównie przezemnie.

jesli na kablu sio zawsze byla ta kombinacja wtyczek din to mozliwe, ze nie jest to ta stacja ktora mam na mysli.

moj toms720 (zanim go sprzedalem) byl uzywany w avalonie. to wlasnie ta stacja byla przedmiotem artykulu i calego watku w tajemnicach atari. pamietacie jak to jbw pisal, ze zbyt dlugo rozpoznaje format wlozonej dyskietki?

sprzedalem ja na allegro. kupujacy okazal sie burkiem. nie byl to as. mial raczej nick na litere z konca alfabetu...

nie widziałem aby jakikolwiek t720 miał inaczej z tym sio....
zawsze była tam przejściówa.

W t710 jest już zrobione to normalnie.

Gep, Stryj ma t710

w t710 szybciej działa rozpoznawanie gęstości niż w t720..

5,916

(55 odpowiedzi, napisanych Zloty)

czyli reasumując sztabu nima???

5,917

(58 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

ja mieszka na kordeckiego:)

5,918

(58 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

To była jawna prowokacja i chęć zbadania ile wart jest dziś toms 720 cr..
Bo jestem prowokantem!
-wprawdzie zbadałem, dwie osoby od ręki oferują 1,5k pln, była jeszcze 3osoba która oferowała 2,5k pln.
+ niezliczona ilość kretyńskim zapytań .........

Stacja oczywiście nie została sprzedana bo po co..

Chęć zbadania tego kosztowała na allegro 25złoty(cena minimalna była 2k pln i sądzę że niestety i tak została by osiągnięta, każdy wie ile allegro przycina za wystawienie z ceną minimalną, pogłoski aby nie płacić prowizji dla allegro .. są śmieszne)

**
Jak będę miał 3ciego toms-a 720kilowego, a niedługo będą miał:)
-dam wcześniej znać tutaj na atariarea, kiedyś wygrałem go na allegro, powierzyłem jednemu człeniowi(chyba z 4-5 lat temu) miał zrobić trackkopier-a ale nie zrobił do dzisiaj, więc jak pojadę w grudniu do wawy to go odbiorę.

Niestety będzie to zwykła wersja (bez centronic-a i rs232) i nie w takim stanie.
Ale to będzie toms 720 kilowy.

Jad co wiesz o tej stacji??? która brała udział w prowokacji???
Może ja czegoś nie wiem???
Stacja z bardzo ciekawą historią kupiona przez żonę pewnego atarowca na prezent...
Używana kilka razy głównie przezemnie.

A i nie człeniu tylko już prędze "człeniuwa".. .

***cieszę się że ktoś umiał użyć kodu pocztowego..

5,919

(55 odpowiedzi, napisanych Zloty)

ja przytargam laptopa z blueconnectem
tylko przydał by się jeszcze jakieś produkcje które będziemy chcieli pooglądać:)

5,920

(9 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

a astre 2001 też dał byś radę????

5,921

(7 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

sony trinitron i jego dwa magiczne paski ..

5,922

(55 odpowiedzi, napisanych Zloty)

to dobry pomysł :)
tylko jeszcze sjakiś panel lcd do tego i wio

5,923

(77 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

lucioła lucioło luciola on woła mnie po przez wiatr

5,924

(55 odpowiedzi, napisanych Zloty)

bylyzysyf

21.11.2009 albo tak albo nie, a mosze tak albo nie, kto to wie!

A mosze by tak zrobić kolejnego sztaba???
tym razem  sam przytargam sprzęt (+konnectory panie do kontaktuff i wyyyfiiiiiiiiiiiiiiii my tu tera mamy na śmieciowym łinternecie bezpszewodowym)....

księgarnia wygawała się być miłem "pomomieszeniem" na wypicie wszytkiego co mają + własny jaś@walker@&pepsi...

proponuję aby każdy przytargał laptopa(jak nie zrobię to ja!)

tak aby sztab nie polegał na "wypiciu" księgarni..


*pzd. dla wszystkich mobili walczących na naszych "polish hałerłej" jak to mówi st O z jackASS...................
**łółtografia..śmulz

5,925

(77 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

nie odpowiedziałem tylko..
i to jest eot z mojej strony
wpisz w googlach wczorajszy dzień, właśnie przez takich pedałów są tragedie...
7demka była zamknięta przez 10h bo jakiś p e d a ł nie zjechał tirowi!!!!!!



popatrz w mój podpis...

jest d o b r a n o c