To była jawna prowokacja i chęć zbadania ile wart jest dziś toms 720 cr..
Bo jestem prowokantem!
-wprawdzie zbadałem, dwie osoby od ręki oferują 1,5k pln, była jeszcze 3osoba która oferowała 2,5k pln.
+ niezliczona ilość kretyńskim zapytań .........
Stacja oczywiście nie została sprzedana bo po co..
Chęć zbadania tego kosztowała na allegro 25złoty(cena minimalna była 2k pln i sądzę że niestety i tak została by osiągnięta, każdy wie ile allegro przycina za wystawienie z ceną minimalną, pogłoski aby nie płacić prowizji dla allegro .. są śmieszne)
**
Jak będę miał 3ciego toms-a 720kilowego, a niedługo będą miał:)
-dam wcześniej znać tutaj na atariarea, kiedyś wygrałem go na allegro, powierzyłem jednemu człeniowi(chyba z 4-5 lat temu) miał zrobić trackkopier-a ale nie zrobił do dzisiaj, więc jak pojadę w grudniu do wawy to go odbiorę.
Niestety będzie to zwykła wersja (bez centronic-a i rs232) i nie w takim stanie.
Ale to będzie toms 720 kilowy.
Jad co wiesz o tej stacji??? która brała udział w prowokacji???
Może ja czegoś nie wiem???
Stacja z bardzo ciekawą historią kupiona przez żonę pewnego atarowca na prezent...
Używana kilka razy głównie przezemnie.
A i nie człeniu tylko już prędze "człeniuwa".. .
***cieszę się że ktoś umiał użyć kodu pocztowego..