https://atari.com/products/atari-vcs-on ... 7024569509
239usd za vcs ;)
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Posty przez AS...
https://atari.com/products/atari-vcs-on ... 7024569509
239usd za vcs ;)
Jarek,
-zobacz na priv..
To może to?
Ile teraz jest prowizji od sprzedaży w starych komputerach na alle drogo?
20%
To taki hazard ;)
Falcon, w bardzo dobrej cenie:
https://www.ebay.pl/itm/325405388355
To są tylko pomówienia, przez trzy lata dawałem fory i nie licytowałem :P
Dodam że na Atari Poland, wrzuciłem, moją wieżę Toms;
Ale zdecydowanie była za niska ;)
I jak się nie zgodzić z Adamem, taka stacja fajna będzie ale raczej do kolekcji.
A na codzień, polecam chłostać klona Toms-a, chodzi to jak wściekłe ;)
Będzie grubo ;)
1pln to nic przy prowizji 10% ;)
Nie znam obejrzę.
Pin, oraz jeszcze compo team został mocno wzmocniony.. z tego co słyszałem :)
Będzie dobrze.
p.s.
Pinu wybierasz się?
Pisałem na 2gim forum..
Chętnie zakupił bym taki "wkład w lepszej wersji" czyli cena x2.
Najlepiej cała mychę Atari z takimi "bebechami.
Licytacja tego co na zdjęciach czyli nowa obudowa do 800xl z nowa klawiatura, a ze Allegro wprowadziło burdel z przypinaniem skatalogowania to ich sprawa.
A Paskud "zarobiony", patrząc ja jego profil na fejsie :P
O qrde :)
Pewnie znasz tą stronę, https://www.manualslib.com/manual/12486 ... =43#manual
Ale to pewnie nie to.
" jak dobry chrześcijanin w chwili doświadczenia zwrócić się z modlitwą ku Bogu prosząc o cierpliwość i siłę... no coz, po nazwiaskach w tamtym wpisie widac "scene" atari tez dotyka ten problem ;-)"
-Bogów tworzyli ludzie ;
Raczej wieprz :)
I jak by tu odpisać.
Zajrzyj w wiadomość prywatną :)
To ja prowadzę, jak byś chciał zakończyć :P
Tak wiem nie ta cena :)
Piękny sprzęt, https://allegrolokalnie.pl/oferta/orygi ... -130xe-7st
ktoś go ponoć wylicytował za 5k płn :P
p.s.
Jak już bę∂ę miał 3ci taki, niestety przetestuję :)
Cieszę się, że mogłem pomóc przywrócić Atari do żywych :-)
Jaro124, polecam tego Yegomościa .!.
atari.area forum » Posty przez AS...
Wygenerowano w 0.957 sekund, wykonano 12 zapytań