576

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

https://atari.com/products/atari-vcs-on ... 7024569509

239usd za vcs ;)

577

(4 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Jarek,
-zobacz na priv..
To może to?

578

(239 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Ile teraz jest prowizji od sprzedaży w starych komputerach na alle drogo?
20%

579

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

To taki hazard ;)

580

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Falcon, w bardzo dobrej cenie:
https://www.ebay.pl/itm/325405388355

581

(22 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

To są tylko pomówienia, przez trzy lata dawałem fory i nie licytowałem :P

Dodam że na Atari Poland, wrzuciłem, moją wieżę Toms;
Ale zdecydowanie była za niska ;)

582

(22 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

I jak się nie zgodzić z Adamem, taka stacja fajna będzie ale raczej do kolekcji.
A na codzień, polecam chłostać klona Toms-a, chodzi to jak wściekłe ;)

583

(6 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

Cyk...

584

(12 odpowiedzi, napisanych Miejsca w sieci)

Będzie grubo ;)

585

(239 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

1pln to nic przy prowizji 10% ;)

586

(12 odpowiedzi, napisanych Miejsca w sieci)

Nie znam obejrzę.

Pin, oraz jeszcze compo team został mocno wzmocniony.. z tego co słyszałem :)
Będzie dobrze.

p.s.
Pinu wybierasz się?

588

(25 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

Pisałem na 2gim forum..
Chętnie zakupił bym taki "wkład w lepszej wersji" czyli cena x2.
Najlepiej cała mychę Atari z takimi "bebechami.

589

(25 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Adam :P

590

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Licytacja tego co na zdjęciach czyli nowa obudowa do 800xl z nowa klawiatura, a ze Allegro wprowadziło burdel z przypinaniem skatalogowania to ich sprawa.

591

(40 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

A Paskud "zarobiony", patrząc ja jego profil na fejsie :P

592

(3 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

O qrde :)

593

(3 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Pewnie znasz tą stronę, https://www.manualslib.com/manual/12486 ... =43#manual

Ale to pewnie nie to.

594

(893 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

" jak dobry chrześcijanin w chwili doświadczenia zwrócić się z modlitwą ku Bogu prosząc o cierpliwość i siłę... no coz, po nazwiaskach w tamtym wpisie widac "scene" atari tez dotyka ten problem ;-)"


-Bogów tworzyli ludzie ;

595

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Raczej wieprz :)

596

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

I jak by tu odpisać.

597

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Zajrzyj w wiadomość prywatną :)

598

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

To ja prowadzę, jak byś chciał zakończyć :P
Tak wiem nie ta cena :)

599

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Piękny sprzęt, https://allegrolokalnie.pl/oferta/orygi ... -130xe-7st

ktoś go ponoć wylicytował za 5k płn :P

p.s.
Jak już bę∂ę miał 3ci taki, niestety przetestuję :)

600

(8 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Jaro124 napisał/a:

Cieszę się, że mogłem pomóc przywrócić Atari do żywych :-)

Jaro124, polecam tego Yegomościa .!.