6,001

(19 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

+++

6,002

(40 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Wy to macie blisko :)

Fajnie będzie zobaczyć znowu te mordki !!!!

6,003

(65 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

jellonek napisał/a:

Tobie nie zastapi... mi zastapil...
kwestia gustu, jak i z ogladaniem filmow - dla mnie bardziej liczy sie tresc filmu, niz "full hd, dzwiek na 15tu glosnikach, obraz na scianie"
wszystko zalezy od osobistych potrzeb - a te kazdy ma inny...

Nie jedno jest potrzebne jak i 2gie i najlepiej mieć oba...!!

W podróż wygodny mały hp z baterią na ponad 6h pracy/zabawy
a w domu wielki piec  i jestem szczęśliwym człowiekiem :)

6,004

(13 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

na ebayu ostatni był z 3lata temu którego widziałem...!

6,005

(65 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

osobiście wyszedłem już dawno temu z założenia że laptop nie zastąpi nigdy porządnego stacjonarnego kompa,
gdzie duży monitor, oddzielna klawiatura i możliwość wylegiwanie się na kanapie przy czytaniu netu...

i doszedłem do wniosku że core2duo+ hdmi w laptopie jest conajmniej niepotrzebne jak się jedzie obciągiem czy leci samolotem... ma to być mobilność...
po 2gie przy zapuszeczeniu filmu ( to co mnie interesuje ) full hd w formacie oczywiście x264,
po kilku minutach każdy laptop włączy swój "system chłodzenia" i to już przeszkadza bo to warczy i piszczy.
Jak zapa cisza w filmie słyszę chłodzenie laptopa, nawet jak stoi w innym pokoju...
( wiadomo użucie procka dość często dochodzi do 100% nawet na kodekach coreavc )

A w piecu stacjonarmym można mieć takie chłodzenie z max. hałasem max 12db ( i wcale nie wodne!! )
I też oglądać film hd x264 w ciszy...!

Co zrobiłem:
Wykopałem starego dobrego hp6100 zmieniłem w nim procka,dołożyłem ramu, zmieniłem dysk na normalną pojemność, dołożyłem 2gą baterię i mam conajmniej 6godzin bez prądu...
Masakra!!!!
+wifi i blu...

i super mobilność!!!!

6,006

(11 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

napisz jak działa bufforawanie ścieżek...!!

6,007

(65 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

http://moto.allegro.pl/item338884467_vb ... mi_gw.html

ten jest niezły kumpel stworzył na jego bazie maszynę do fullhd w formacie x264

6,008

(22 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Mac pogadamy przed samymi dupołazami co i jak.. :)

6,009

(22 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Va$ko a kcesz kunafa w mordacha???
oddział już zamknięty jest...!

Mac to może pojedziemy w czwartek???

6,010

(22 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Mac,
jestem otwary na propozycję...

Jeśli czwartek to trzeba było by wyjechać bardzo rano...
np. 4:00 wyjazd z Gdyni..
-tak aby być na jakąś normalną godzinę w dupołazach ..!

6,011

(89 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

w warszawie turbo 2000 + kebel do 2giego portu joya...
takie turbo miało pół mojego osiedla :)

6,012

(22 odpowiedzi, napisanych Zloty)

to może uda się zrobić wyjazd na 2auta..:)

6,013

(11 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

ciekawe gdzie można go kupić...
na allegro nie bywa??!

6,014

(22 odpowiedzi, napisanych Zloty)

ok.
dogamy się co i jak!!

Styjek dawaj ich!!

6,015

(22 odpowiedzi, napisanych Zloty)

ja i Prob 3miasto Mac Olsztyn...

Mac może podjędziesz obciągiem do Gdyni,Gdańska??
Wrzucimy Ciebie do brumbrum-a i jazda!!

6,016

(22 odpowiedzi, napisanych Zloty)

czyli polo brum brum:
skład:
Mac, Probe, AS

dziękuję za uwagę..!
Panowie czy na 100% ???
Zastanówcie się i dajcie znac...!!!

*Mac 1.4 pb95

6,017

(22 odpowiedzi, napisanych Zloty)

i auta...

Mac w takim razie jadziemy moim niezniszczalnym polo...!
-Dobrze było by "zgarnąc" jeszcze jedną osobę i koszty przejazdu były by śmieszne...!

6,018

(22 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Czołgiem!
-Czy ktoś z szanownego grona trójmiasta ma zamiar wybrac się na tego roczną edycję głuchołazów???
Może "skręcimy" jakiś wspólny wyjazd???

Jest to tylko 587km z Gdyni :)
Jadąc 1autem koszty będą śmieszne...
A więc Gep, Dracon,Stryjek,Grey,Proobe,Vulgar

Gościnnie może Mac, Azbest,Maskotka

oraz reszta o której zapomniałem..:(

Czy pólnoc jeździ na południe???

ee tam nie ma hdmi 1.3 więc odpada :)

6,020

(33 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

to taki zlot Atarowców...
omawiamy tam nowe nowinki techniczne, rozmawiamy o Atari i takich tam...
A tak poważnie to poszukaj zdjęc na pigwie bądź filmów..!

tego nie da się opisac to trzeba przerzyc..!

6,021

(33 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

napisz czy działa!!!!!

6,022

(33 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Mam oryginalną walizkę od Toms710 ( z papierami ) oraz od 720stki... rufniesz!!!!
-walizka jest taka sama jak od 720stki, tylko mniejsza...!
mam jeszcze  box od 130xe ze styropianami itd
od ca 12 ze styropianami itd...



Qrde a na święta byłem w warszawie i nie powyciągałem z piwnicy Boxów...

*nie mylić z byxami!!
ciekawe ile jest wart ten zestaw pudeł..!??

6,023

(24 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Radek...
jak tam toms?

6,024

(4 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Nosty
ile miesieczie wydajesz na zabawki???

:)

6,025

(47 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

złoty ma się coraz lepiej na rynku.... popatrzecie na kurs euro...

a jak się kupuje taki towar w tysiącach różnica jest straszna...!!!

dzięki temu że złoty jest taki mocno padło Rico, tak samo większośc firm transportowych ma problemy, mają kontrakty w euro... więc zaczynają jeździc za mniej złotych... cóż tak to jest jak się robi biznes poza granicami...

**Ja się mogę cieszyc że obiektyw ze stałym f2.8 kosztuje 500euro
rok temu bym zapłacił 1945zł
a obecnie zapłacę 1775 złoty...!!!
Dla mnie bomba!!!

dla innych śmirc..