6,201

(21 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Mac a co zrobileś z bebechami  130tki i toms-a?

6,202

(13 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

łee tam!! jeden z moich Tomsów 720 ma normalne sio (Toms 710 miała to normalnie-takiego mam od zawsze!),
2gi ten wypasiony i w max. wersji ma din-a + przejście i wolę jego i przejście niż tamtego bez przejście z dina..

Jednak pięknie wygląda kabel zasilający od pralki przy stacji....

*dodam że 720tki raczej nigdy nie wychodziły z sio, czyli jest to przeróbka...

6,203

(13 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

dokładnie!!!!!

6,204

(13 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Toms jak rozszerzał pamięć w Atarkach opisywał je jako 260xe ( nie ważne czy było to 800xl, czy 130tka ).
Jest to po prostu zwykła 800xl -pamięć zapewne na 1simie 256kb.

Mikszey pisze o 256kb extra ramu czyli 320kbram ( bo mamy 64kb podstawowej ).

-toms wyprówał całą starą pamięć i montował łącznie 256kb ( i nie ważne w jakim modelu )

A co do gniazda to jak napisał Seban!
-pomęcz gościa od którego qpiłeś zestaw może ma 720tkę, bo obecnie to rarytas!!

*mi nigdy nie zdewastowali Atarki

6,205

(22 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

tak ale patrząc na cenę obecną oraz pewnie jaką osiągnie ta Atarka, "tuning" Atarek może zacząć się opłacać..

włożony czas i chcęci na pewno się nie zwróci(..)



jedynym sprzętem mało atarowkim osiągające takie ceny był mityczny toms 720tka na allegro który kiedyś poszedł za więcej niż 700pln...

6,206

(12 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

jest nawet odrębny wątek dla tej atarki...

cena końcowa będzie na pewno niezła!

6,207

(22 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

a ja myślę że Lot wymyślił coś nowego, sprzedaje swoje maleństwo i będzie bawił się na nowo.


* z tego co mówił na party to chroniczny brak czasu (!!)
** a swoją drogą ciekawe jak się skończy aukcja.........

6,208

(37 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

utworek całkiem miły,
czego mi w nim brakuje :
-niskiego delikatnego i głebokiego basu, efekt osiągnąłam dopiero jak zacząłem ciąć od 50hz> -12db, ale przy takich ustawieniach był on bardziej wyczuwalny niż słyszalny
-wokal ciekawy chociaż scena jest jakoś dziwnie nisko.. ( w sumię można odpalić procesor i się pobawić ale to nie o to chodzi ... )


Od razu piszę że tylko słuchałem w samochodzie ( w domu nie mam dobrego sprzętu tylko jakieś syfy z680), odczucie na pewno by się poprawiło jak Iks dał by nam możliwość zassania w jakimś bezstrannym formacie..



*nie używam procesor-a i nigdy nie poprawiam w ten sposób sceny więc oddczucia chyba są pozytywne że scena jest za nisko.. wokal dociera jak by z podłogi,
** dodam że jak zwykle miałem włączone "tone by pass" czyli dźwięk leci bez jakichkolwiek ustawień własnych
*** "kręciłem" tylko cięciem na sub bo nie miał on prawie nic do roboty, ale po chwili i tak wróciłem do std. ustawienia

6,209

(37 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Dely jaki z tego wniosek?
-natępnym razem pijesz więcje i dłużej !!!

6,210

(37 odpowiedzi, napisanych Zloty)

ok 19 nastej?

6,211

(37 odpowiedzi, napisanych Zloty)

A więc todarł AS.... (ZYLI JA ...  kolekcjnojer Tomsów he he he he, czemu mi tylko jeden działa Styjek!!!!! )
Miker+lepsza połowa, Dely + kolega, Sikor,Draco,Sikor   ORAZ CZY O KIMŚ ZApomniałem

**telefefn rulu

6,212

(22 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

bo zazwyczaj takiej używałem do 'plikuf"

idę po Ibuprom zatookiii

6,213

(53 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Flaka kciałem mieć zawsze, i nadażyła się okazja;
- tylko spłukany jestem, mam nadzieję że nie znajdzię się na allegro tylko w październiku po wypłacie u mnie (/I|) !!!


*Lewis czy nigdy nie myślałeś o Flaku jak o nim czytałeś ( tak z conajmniej 10 lat temu )  i brakowało Tobie do niego tylko 20baniek?a miałeś 400tysięcy )(

6,214

(10 odpowiedzi, napisanych Zloty)

dzieci uprasza się o wyłącznie odbiornikufff

6,215

(22 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

a Toms tak nie działa, 1wsza  - zapala się dioda 2ga strona, gaśnie - znowu pierwsza  - czy za dużo wypiłem (%%%)

6,216

(53 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Lewis ja i kolekcjoner, ( he he)
- mam cała 1dną  130xtkę w domu i dwa tomsy ( od 1ego przepiłem zasilacz ) Styjek się chyba na mnie obraził i milczy aby zbudować 2gą zasilałkę ..
I to by było na tyle jeśli chodzi moją "kolekcją juserową"

6,217

(53 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

no to ja od razu jedną rezerwuję !!!!

6,218

(53 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Bit przywieź kilka takich Atarek na zlot,  bądź wystaw na allegro dla uszytkownikuff aa ....

I nie jeden będzię chętny zobaczyć coś co zna ale jest inne (!!)

6,219

(20 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Rysiu!!!
ja bym zrobił tak:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=126730010 -jak bym nie chciał kombinować a koniecznie mieć tego typu stację

bądź jak bym chciał pokombinować:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=127594939

ma Toms Turbo

MM: Poprawione linki - AS... - kopiuj adresy do końca!

6,220

(53 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

No dobra to teraz poczekamy aż wujek Sikor ją przebada i opisze...

6,221

(33 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

podpięte taśmą pecetową i zasilaniem pecetowym...

czy jest tutaj jakiś odważniak  i spróbuje ?

6,222

(6 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Dokładnie tylko trochę trzeba się napocić aby poszły na "normalnej nokii"..

Mam ktoś jeszcze jakieś linki z grami Atari do ngage?

-przekołałem trochę w necie i nie znalazłem!

6,223

(53 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

hmm z tego co mi wiadomo zawsze było to 5din, nie spotkałem 130tki z innym niż 5din ..

-czy nie zostało tjuningowane przez kogoś?

6,224

(37 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Sikor
chyba ustaliliśmy!
-termin:  23ci wrzesień
-miejsce http://www.westside.pl/

6,225

(5 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Mały czekam na info od Lotharka, więc jak się odezwie to może razem wyślemy swoje Atarki...????