Yerz, nieprawda. "Computer Space" - nie odrobiłeś lekcji ;P
Mea maxima culpa.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Test7800 0.8.0 Nowa wersja Test7800 wprowadza wsparcie dla większych kartridży Bankset oraz obsługę Quadtari.
Flob wkracza na Atari ST Platformówka z 8-bitowego Atari zmierza na komputery z serii ST.
Return to Blacktooth dla Atari ST Nowa, izometryczna przygoda w stylu Head Over Heels już dostępna na komputery Atari ST.
VBXETERM 0.12 Nowa wersja emulatora terminala VBXETERM z poprawionym SSH i lepszym wsparciem VT100.
Echa GemTOS 2026 Prace z tegorocznej edycji francuskiego zlotu GemTOS poświęconego komputerom Atari.
atari.area forum » Posty przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM
Yerz, nieprawda. "Computer Space" - nie odrobiłeś lekcji ;P
Mea maxima culpa.
Haha, nie gadaj, że będzie nowy Falcon. :)
To jest tak, jak z żartowaniem w grupie ponurych ludzi "no co się stało, czy ktoś umarł?" - w końcu trafisz na odpowiedź: "Tak". :)
ale zapominasz Adam, że pewnie wg niektórych:
a) ST i Fo3o to nie Atari
b) Fo3o z CT tym bardziej to nie jest Atari
Słowo "oryginalny" oznacza de facto "pierwotny". Początkowy, znaczy.
Oczywistym jest, że jedyne prawdziwe, tj. oryginalne Atari to PONG.
Wszystko inne to podłe j*bane klony.
.
AS:
> qrde, a kiedy będzie samcoupe ..?
------------------
To oczywiste. W tym samym dniu, w którym wyjdzie nowy Falcon.
Mono:
> Ładny!
--------------
Bo - o ile pamiętam - zaprojektowany po prostu przez tego samego gościa, który projektował pozostałe. Nie pamiętam, jak się nazywa, ale chyba jak jeden z członków Iron Maiden, hahaha.
ZX Spectrum Next -
no to jednak będzie w tym roku do kupienia.
https://www.generationamiga.com/2016/12 ... e-in-2017/
No pliki jak pliki. TZX - nasze swojskie pliki. I niech się z drzewa odszczekują swoim prześladowcom z pańskiego dworu Enterprise.
Ale Zbyniur ma rację - konwersja pewnie wymagała wiele pracy, ale pochodzi z Enterprise. Engage. Make it so. Warp one.
kupic A500 i problem z głowy :)))
Pomyliłeś wątki - ta odpowiedź to tradycyjny "rozwiązywacz wszystkich problemów" kolportowany niezłomnie przez niektóre osoby w kornerze "Atari ST/STe/TT/Falcon". :) :) :) :) :) :) :) :) :)
No i zrobili w końcu ten emulator SID-a na Spectrum.
Wiedziałem, że się da, pomimo, że różne kmioty twierdziły inaczej (tylko po to, by samemu nie musieć tego kodować).
DOWNLOAD: https://enterpriseforever.com/sound/sid ... tach=17504
"SIDBasic.tzx is the player which contains ASTERIX.M64 music also, if you press Space during playback the screen changes to black and new file can be loaded, if error occured during load then the border changes it's color fast and waits for pressing a key, after new file can be loaded."
O, dzięki.
Dobrze wyglądająca, chociaż w sumie średnia, nowa platformówka na 48K - "Foggy's Quest".
DOWNLOAD: http://jmp.sh/LIXZh3Z
Hmm, zawsze mnie to zastanawiało, bo dla mnie te obudowy nie są podobne. :)
Noo, nie bardziej, niż podgrzybek do kurki - oba mają nogę i kapelusz.
Hahahaha - i ja na trzeźwo takie rzeczy, boszszszszszszsz........................ :)
...a wczoraj kur/wa podali, że rząd będzie emerytury odbierał - nawet te i tak już głodowe - jeżeli jedynie 1 dzień zabraknie do 15-stu lat pracy, pomimo oczywiście 15-stu płacenia składek (a jak wiadomo, te kur/wie syny nawet L4 odliczają od okresów składkowych) - poszło cichcem na Interii i... nic.
Nikt w ogóle ani słowa o tym - żadna stacja. Za to cały czas pier/do/li się coś, że ktoś tam się autem roz/je/bał, jakby to było w jakimkolwiek stopniu istotne - boję się już kur/wa konserwę otworzyć - gdy tymczasem planuje się odłożone przez ludzi emerytury odbierać.
http://biznes.interia.pl/finanse-osobis ... ek,2475475
Doswidanija.
Lecz cóż znowu, cóż znowu, ja odnoszę się do podłych pseudo-twórców oprogramowania, a nie do Ciebie.
A fe.
No, ale dobrze wiedzieć, że problem jest znany, OK.
Ja natomiast skopiowałem jedno retropie na druga kartę - większą - no i wrzucam te 'co większe' gry (PS1, duża Sega, N64) i coś tam chodzi. bardzo średnio, ale chodzi.
Dla dzieci będzie, jak coś.
Na zakończenie pragnę dodać, że uważam, iż Kartagina powinna zostać zniszczona, a w jej gruzach powinni spocząć autorzy inkryminowanego pakietu.
Przyjdzie dzień takiego stopnia niekompetencji tzw. profesjonalistów, że lekarze znaczną odpowiadać powyższym zdaniem swoim pacjentom.
w nowym oknie wybieram format plików dla Atari ST (próbowałem z ST, MSA, DIM),
A nie robiłbym tak.
Daj format HFE. On zadziała. Jest "nieekonomiczny", bo image są duże, ale wszystko z nich idzie. Albo 95%, no nie.
NA pendrive?
A to wszystko - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic ... 32#p226232
a *Z* pendrive'a na Atari - to: AUTOBOOT.HFE
Niestety jest to wszystko prawdą.
A no nic, thx.
PS: Chyba nic menda nie zapisuje, bo za każdym włączeniem chce od nowa konfigurować pad USB. Odrażające.
Popieram - prawidłowo napisany program powinien działać tak samo na każdym urządzeniu (zwłaszcza, że rpi nie różnią się de facto od siebie).
Podmieniłem pliki CFG do Atari ST i Atari 800XL. Już działa. Oczywiście fakt, że najpierw tworzą rozmaite problemy tylko po to, by potem heroicznie się z nimi zmagać, wywołuje moje obrzydzenie - ale tak czy inaczej oba emulatory działają.
Gorzej z C64. Vice działał normalnie na Rpi2. Powinienem się był domyślić, że na Rpi3 już nie działa, a przecież ściągam przygotowany image, rozpakowuję na CF, instaluję - tam żadnych cudów nie ma, więc jak zwykle znowu coś zje/bali.
Bawić się buforami to ja bym wolał w innym znaczeniu, ale to i tak nie ma znaczenia, bo żaden plik konfiguracyjny się nie zapisuje.
Ch/uj, dam to Hellbojowi, jak przyjdzie któregoś dnia.
nędzne kur/wy od retropie tym razem usunęły możliwość zapisu nowych plików konfiguracyjnych emulatorów (wydaje się, że dotyczy to tych atarowskich - ST i 800XL, ale może i więcej; nie sprawdzałem) - czy ktoś z linuxowców lub retropajowców wie, gdzie przywrócić normalny zapis na dysku i usunąć nazistowskie restrykcje wymyślone przez przyjebów?
o ile w Atari ST obszedłem to kopiując mój własny plik CFG z Rpi2 i retropie 2, o tyle z 800XL jest gorzej, bo nie widzę ścieżki, gdzie on to zapisuje.
**EDIT**
Nie - jednak tu też same baby.
To samo robi (tj. NIE robi) VICE.
To raz.
A dwa - gdyby ktoś miał podobne problemy z nazistowskimi "systemami" - ściągnąć Unlocker i uczynić z niego główne narzędzie pracy. Służy dosłownie do wszystkiego na windows - dobrze, że obiadów nie gotuje i laski nie robi.
Przed użyciem DriveSort - użyć Unlockera na konkretnym dysku.
PS: No chyba, że masz windows10. Wówczas otwórz gaz.
...aaaaa, jakaś taka platformówka na 48k. "CASTLE CAPERS".
DOWNLOAD: https://www.dropbox.com/s/x7zx4cjm4dqjz ... s.tap?dl=0

Nieeee, spoko jest. :)
Ale i tak będę miał dla Ciebie zagadkę, przy którejś okazji. :)
...ale i tak się już zje/bał - co z resztą było totalnie do przewidzenia - usiadłem poinstalować programy i po którymś restarcie po prostu nie wstaje, pokazując jedynie mrugający 'dosowy' kursor w lewym górnym rogu.
Właśnie nie słuchajcie tego zwyrodnialca skrzypa - bardzo dobrze, że się wszystkim chciało pomóc, jestem wdzięczny za wszelkie uwagi.
Po to właśnie są fora internetowe, a nie kórwa jakiś nazizm, że jak coś już było, to się o tym nie mówi.
Sprawa skończyła się tak, że nie dało się zainstalować żadnego z trzech posiadanych Windowsów XP, z żadnymi posiadanymi driverami, tak więc skrzyp zainstalował 10 z dodanym w środku XP. Tak, jak mówiliście.
No nic, zobaczymy, do czego to się przyda.
Jeszcze raz wszystkim dziękuję.
A nie znam się; kupiłem to, co było tanie, może komuś coś to mówi:
LAPTOP "HP250 N3050", 4GB RAM, 500GB HDD; DOS.
atari.area forum » Posty przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM
Wygenerowano w 0.164 sekund, wykonano 18 zapytań