68040 był dużym krokiem w stosunku do 68030. Był to bardzo konkretny skok wydajności. Ja myślę, że wydajnością bił go ze 4 razy przy takim samym zegarze. Także 040/25 kontra 030/16 to jak porównanie motoru i roweru.
System Error tematem konkursu 24h Compo Poznaliśmy temat nowej edycji konkursu 24h na Atari.area. Czas na tworzenie!
Edytor poziomów Montezuma's Revenge Lew Daney udostępnił narzędzie pozwalające na tworzenie własnych piramid w kultowej grze na Atari.
Fujisan 1.1.5 Fujisan 1.1.5 przynosi poprawki w obsłudze FujiNet, usprawnienia XEX oraz nowe układy klawiatury.
Jutro start 24h Compo Już jutro poznamy temat nowej edycji 24h Compo.
DitherLab od Amaroka na Atari XL/XE Nowe narzędzie do ditheringu dla 8-bitowych komputerów Atari z minimum 128 kB RAM od Amaroka.