Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Opcje wyszukiwania (Strona 253 z 294)
ale my mieszkamy w Pollandzie...
ja mam z 1999r i jak pomyślę o urzędasach i straconym 1dniu to mi...............
Lotharek bez przesady, ee tam 0,4 kw
- 3,2kw rms przy1 omie, 4lata temu w aucie to była jazda
qrwa!!!
- panowie Grey się zapowiedział chce zorganizować zlot to w czym jest problem???
Grey super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mac chyba tylko Pasiu coś takiego potrafi...
A może coś w Opalenicy??
Może dziadzio Vasko zrobi LatoLudzikuff???
-dla mnie osobiście może to być :
Warszawa, Gdańsk,Crackuf,Tręcin,Opalenica
( dla Małego czy Zająca pewnie też nie bedzie różnicy ). Urlop mam wypisany...
szkoda że temat umarł w wątku o tym że nie będzie party.................................
*wsiadamy w niezniszczalne polo i jesteśmy,tylko gdzie mamy być (!!)
**Dely nie można tego wątku "przykleić" na stałę na głównej stronie???
jest to dobra alternatywa .....
jest tu kilka osób co znają te fakty..
-wiesz o kim mówię
Sikor Miker oddajemy stację czy "walczymy"???
ja to mawia jeden z moich klientów:
-ludzie przecież ja piję vódkę tylko 40% to czemu mam rabat na boscha 33%....
*zaraz Mac napiszę że AS troluję dla zabawy (..) he he
-nie wierzę!!!!!!!
Pewnie co 2ga dyskietka nagrana w "dzwinym" formacie(!)
Chciałbym zobaczyć "prze"biegłych sądowych którzy będą sprawdzać dyskietki 5 i 1/4 cala.
Od strony technicznej to raczej absurd..
Chyba że "sond" qpi sobie na allegro Toms 720 ścia..
-Tatuś wyluzuj...
to kto ją w końcu zgarnia?
a może ktoś napisze coś z doświadczenia?...
Mac odwiedź 1stronę tego topica (...500pln)
Cena allegro jest jak dla mnie nie osiągalna, a będzie pewnie jeszcze większa ( bo mam kartony i styropiany )
-Tak nie chcę qpić flaka tylko sobie troluje na forum..
eot z mojej strony
cena flaka na allegro powala mnie:
http://tiny.pl/trpq
a jeszcze tydzień do końca!!
ilr napisał/a:bitman napisał/a:jest w polsce kawalek drogi gdzie mozna jechac ponad 170 km/h ?
Podobno na autostradzie z Wrocławia do Gliwic złapali gościa, który pomykał 230 km/h :)
380km/h pod modlinem, lostb. i jego taczka po tjunigu....
było swego czasu głośno
Chętnie, przekazanie 33.33%:
-Jeśli bedzie jakiś sztab to na sztabie, a jak nie to na party ( mam nadzieję że party będzie )..
Rozumiem że grafik katowania stacji ustalony ( he he )
Miker tylko zróbcie jakiś piękny jej opis..
Jaka szybkość itd !!
50zł + 4pifka... kto da wiecej....
jeśli qpię tę stację stanę się kolekcjonerem a nie "juserem"...
właśnie Stryjku napisz jakiś info o niej!!
Mac aby mieć kartę turbo trzeba mieć samego Falcon-a...
Mac wywal kartę turbo i chętnie za 600pln kupię twojego gołego..
zresztą trafiłem na 720tkę to kiedyś trafię i na flachę
Znalezione posty [ 6,301 do 6,325 z 7,329 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.865 sekund, wykonano 9 zapytań