6,326

(30 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

mam kilka płytek z demkami w avi z flacona, zawsze chcialem zabaczyć na prawdziwej maszynie..
- po 2gie zawsze chciałem mieć tą "nawyższą" Atarkę

Mac 700pln to już trochę dużo (!!)

6,327

(30 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

ech doczytałem

Gratuluję Sikor..

wymięłem na allegro przy 700pln za flachę....

jak zwykle się spóźnilem (!!)

6,328

(47 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Sikor na 95% pomogę!

6,329

(60 odpowiedzi, napisanych Zloty)

To Panowie jak?
-robimy wpłatę ja jakieś konto?

Ja naprawdę "kcem" do Łornety(!!!)

macgyver napisał/a:

AS: ale to co napisałeś: "popatrzeć", "pomacać" wybitnie trąca megakolekcjonerskim podejściem :)

Podobnie gdy piszesz: "chciałem mieć zwykłą stację" - przypuszczam, że poza samym posiadaniem nie przyczyniłoby do stworzenia niczego produktywnego, co mógłbyś stworzyć nie mając jej :P

Bez urazy stary, ale jesteś kryptokolekcjonerem ;)

Oj Mac.
Kolekcjonerem nigdy nie byłem i nie będę raczej "juserem" kilka razy do roku (!!)

Mac znaczenie ma, fajnie było by ją zobaczyć i pomacac ja jakimś party.

Ja zawsze chciałem mieć "zwykła" stację, a taka jak by była w jakiejś fajnej cenie to kto wie...

Alex zrób aukcję prywatną, tak aby stacja trafiła do Atarowca a nie zbieracza..

Alex czy to ta długo sprzedawa na allegro?

6,334

(34 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

proszę Cię..
spróbuj a za 3cim razem ....

6,335

(19 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Jurgi2 napisał/a:

Tak, mój TOMS 360 był w gwarancyjnej naprawie trzy chyba razy i nie potrafili naprawić zamieającego napędu (po latach okazało się, że trzeba blaszkę było dogiąć), wymieniali też centronicsa, a przy tym wszystkim nie znaleźli luźno latającego, odlutowanego kabelka, nie mówiąc już o zimnym lucie.
Skonstruować to może potrafili dobrze, ale wykonać?
Draco, czy to ten słynny egzemplarz "2001 rozrywek"? :P

Też mi się to na klawiszę ciskało..
Czy może to jest ta słynna ca 2001 multi która formatuje "samowolnie" dyskietki (!!)

*Drac a co zrobiłeś z Toms 720tką?

Dodam że użytkowałem miljon lat 710tkę  i bydle było bez awaryjne i debilo odporne.
720tka wydaje się być jeszcze bardziej "pancerna" więc Jurgi może trafiłeś na stację jak Toms-i dostali "okresu"...

6,336

(60 odpowiedzi, napisanych Zloty)

o qfa!!! Ejk współczuje !!! ( czy nic się nie da zrobić ? )..

-trzeba pomyśleć o alternatywnym party (!!) może dołączymy się do North-a, ewentualnie ile może kosztować wynajęcie Emdeka w Ornecie (?)

*przecież można zrobić zrzutkę na jakieś konto on-line ...
każdy kto chce przyjechać do Ornety wpłaci np. 50pln ( może być i 100pln ) ...
Pewnie dla większości nie robi to różnicy aby przyjechać do Ornety naszej stolicy!!!!!!!

6,337

(17 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

-no to do chwasta!!!

6,338

(17 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

miker napisał/a:

Ty AS miałeś dyski swordowskie przeglądać, nie? - masz juz czym, tymczasem nadal cisza...

A stację to kiedyś możnaby było przeznaczyć na Emergency. Szkoda tylko, że xan se olał sprawę (tę i parę innych również).

-Miker wezme się za to( zostało mi jeszcze tylko miesiąc szkoły ) , z wstępnej "obdukcji" padło mi ok 1/3 dyskuff 720kilo...

Lotharek a co w nie nie działa ( lamer jestem i się nie znam ) ,
-dosłeś mojego maila?  (chodzi o kmk ide +cf )

6,339

(34 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

łeeech tam, nam cdrw plextora niech pomyślę ( chwilę potrwa ) od 8-9lat, nagrałem nią pewnie z paletę płytek,
sprzęt nie do zabicia , nie dawno chciałem odpchnąć na allegro starą dobrą spawarkę plextor-a dvd, ale jak w lg wybuchła mi płyta verbatima to wymiękłem, plextor będzie znowu obok plextor-a.l.
stary dobry wolniejszy plextor

6,340

(17 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

chęnie zamienię 3 warki na californię... + paczki fajek

-rozumiem że na chwaście///

6,341

(34 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

jest taki firma trochę inna niż wszystkie zwię się:
- plextor ...

ogranicznikiem może być cena(!!!)

6,342

(33 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

super pomysł!!!!!!!!!

6,343

(60 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Alex za 25pln od łba można wynająć piękne pokoje ( które chyba sam nam polecałeś ), daleko od Mdk-a nie jest
-max 1piwo ( jakieś 10minut spacerkiem pijanego Atarowca który za bardzo nie wie gdzie idzie, a ci co go odprowadząją również )...

Piwo z kija świetny pomysł, tylko jeżeli będzie trzeba pomyśleć o tym aby pół miasta nie było na tym piwie
- w końcu to Nasze Party!


-BigScrena kleiłem osobiście z Małym i wywieszaliśmy go na zewnątrz bodajrze q2k5 był to jakiś czwartek (?) czy może piątek... ( zawsze można zabrać 1 torbę więcej )

6,344

(52 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

wystarczy wyciągnąć z kieszenie dressfona i to nagrać..

6,345

(88 odpowiedzi, napisanych Zloty)

słyszałem " poproszę tą półkę"

-jeśli to ma być ostania Orneta to qpimy po półce w Edenie.....


*a później zbierzemy podpisy

bitman napisał/a:

rok temu bylem w egipcie , gosc ktory prowadzil w hotelu kafeje internetowa przytargal mi dwa arabskie msx-y
jade w lipcu popytam o arabski xe

qfa że na to nie wpadłem jak tam byłem,
-Arabusy na pewno znaleźli by kilka Atarek, skoro nawet wiedzieli że Polacy będą chcieli zobaczyć Polonez-a którym tam jeździł (nie jeden)  i nie miał grama korozji ....

A swoją drogą nie mam fabryki pieniędzy, ale jak ktoś by wystawił na allegro 1450xld za 4k pln qp teraz to....

Pin zapodał linkownię !

6,348

(46 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

mieszkam w Warszawie powinnem być za Legią ?
-tak?

łee tam wolę czarne koszule ale i tak mi to zwisa kto jest mistrzem i kto z kim gra (...)

ostanio się trochę ruszyło jak debile zdemolowali stare miasto ( ech ręce opadają )

"Panowie, odpowiedzmy sobie szczerze na pytanie - ile procent atarowcow ma gleboko w 4 literach mundial i polska pilke? Ja napewno" r. by Mikey
i podzielam całkowicie jego zdanię (!!!!)

6,349

(14 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

to qp mi od razu jednego flaca

6,350

(14 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

ale nowe