mam kilka płytek z demkami w avi z flacona, zawsze chcialem zabaczyć na prawdziwej maszynie..
- po 2gie zawsze chciałem mieć tą "nawyższą" Atarkę
Mac 700pln to już trochę dużo (!!)
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Posty przez AS...
mam kilka płytek z demkami w avi z flacona, zawsze chcialem zabaczyć na prawdziwej maszynie..
- po 2gie zawsze chciałem mieć tą "nawyższą" Atarkę
Mac 700pln to już trochę dużo (!!)
ech doczytałem
Gratuluję Sikor..
wymięłem na allegro przy 700pln za flachę....
jak zwykle się spóźnilem (!!)
Sikor na 95% pomogę!
To Panowie jak?
-robimy wpłatę ja jakieś konto?
Ja naprawdę "kcem" do Łornety(!!!)
AS: ale to co napisałeś: "popatrzeć", "pomacać" wybitnie trąca megakolekcjonerskim podejściem :)
Podobnie gdy piszesz: "chciałem mieć zwykłą stację" - przypuszczam, że poza samym posiadaniem nie przyczyniłoby do stworzenia niczego produktywnego, co mógłbyś stworzyć nie mając jej :P
Bez urazy stary, ale jesteś kryptokolekcjonerem ;)
Oj Mac.
Kolekcjonerem nigdy nie byłem i nie będę raczej "juserem" kilka razy do roku (!!)
Mac znaczenie ma, fajnie było by ją zobaczyć i pomacac ja jakimś party.
Ja zawsze chciałem mieć "zwykła" stację, a taka jak by była w jakiejś fajnej cenie to kto wie...
Alex zrób aukcję prywatną, tak aby stacja trafiła do Atarowca a nie zbieracza..
Alex czy to ta długo sprzedawa na allegro?
proszę Cię..
spróbuj a za 3cim razem ....
Tak, mój TOMS 360 był w gwarancyjnej naprawie trzy chyba razy i nie potrafili naprawić zamieającego napędu (po latach okazało się, że trzeba blaszkę było dogiąć), wymieniali też centronicsa, a przy tym wszystkim nie znaleźli luźno latającego, odlutowanego kabelka, nie mówiąc już o zimnym lucie.
Skonstruować to może potrafili dobrze, ale wykonać?
Draco, czy to ten słynny egzemplarz "2001 rozrywek"? :P
Też mi się to na klawiszę ciskało..
Czy może to jest ta słynna ca 2001 multi która formatuje "samowolnie" dyskietki (!!)
*Drac a co zrobiłeś z Toms 720tką?
Dodam że użytkowałem miljon lat 710tkę i bydle było bez awaryjne i debilo odporne.
720tka wydaje się być jeszcze bardziej "pancerna" więc Jurgi może trafiłeś na stację jak Toms-i dostali "okresu"...
o qfa!!! Ejk współczuje !!! ( czy nic się nie da zrobić ? )..
-trzeba pomyśleć o alternatywnym party (!!) może dołączymy się do North-a, ewentualnie ile może kosztować wynajęcie Emdeka w Ornecie (?)
*przecież można zrobić zrzutkę na jakieś konto on-line ...
każdy kto chce przyjechać do Ornety wpłaci np. 50pln ( może być i 100pln ) ...
Pewnie dla większości nie robi to różnicy aby przyjechać do Ornety naszej stolicy!!!!!!!
-no to do chwasta!!!
Ty AS miałeś dyski swordowskie przeglądać, nie? - masz juz czym, tymczasem nadal cisza...
A stację to kiedyś możnaby było przeznaczyć na Emergency. Szkoda tylko, że xan se olał sprawę (tę i parę innych również).
-Miker wezme się za to( zostało mi jeszcze tylko miesiąc szkoły ) , z wstępnej "obdukcji" padło mi ok 1/3 dyskuff 720kilo...
Lotharek a co w nie nie działa ( lamer jestem i się nie znam ) ,
-dosłeś mojego maila? (chodzi o kmk ide +cf )
łeeech tam, nam cdrw plextora niech pomyślę ( chwilę potrwa ) od 8-9lat, nagrałem nią pewnie z paletę płytek,
sprzęt nie do zabicia , nie dawno chciałem odpchnąć na allegro starą dobrą spawarkę plextor-a dvd, ale jak w lg wybuchła mi płyta verbatima to wymiękłem, plextor będzie znowu obok plextor-a.l.
stary dobry wolniejszy plextor
chęnie zamienię 3 warki na californię... + paczki fajek
-rozumiem że na chwaście///
jest taki firma trochę inna niż wszystkie zwię się:
- plextor ...
ogranicznikiem może być cena(!!!)
super pomysł!!!!!!!!!
Alex za 25pln od łba można wynająć piękne pokoje ( które chyba sam nam polecałeś ), daleko od Mdk-a nie jest
-max 1piwo ( jakieś 10minut spacerkiem pijanego Atarowca który za bardzo nie wie gdzie idzie, a ci co go odprowadząją również )...
Piwo z kija świetny pomysł, tylko jeżeli będzie trzeba pomyśleć o tym aby pół miasta nie było na tym piwie
- w końcu to Nasze Party!
-BigScrena kleiłem osobiście z Małym i wywieszaliśmy go na zewnątrz bodajrze q2k5 był to jakiś czwartek (?) czy może piątek... ( zawsze można zabrać 1 torbę więcej )
wystarczy wyciągnąć z kieszenie dressfona i to nagrać..
słyszałem " poproszę tą półkę"
-jeśli to ma być ostania Orneta to qpimy po półce w Edenie.....
*a później zbierzemy podpisy
rok temu bylem w egipcie , gosc ktory prowadzil w hotelu kafeje internetowa przytargal mi dwa arabskie msx-y
jade w lipcu popytam o arabski xe
qfa że na to nie wpadłem jak tam byłem,
-Arabusy na pewno znaleźli by kilka Atarek, skoro nawet wiedzieli że Polacy będą chcieli zobaczyć Polonez-a którym tam jeździł (nie jeden) i nie miał grama korozji ....
A swoją drogą nie mam fabryki pieniędzy, ale jak ktoś by wystawił na allegro 1450xld za 4k pln qp teraz to....
Pin zapodał linkownię !
mieszkam w Warszawie powinnem być za Legią ?
-tak?
łee tam wolę czarne koszule ale i tak mi to zwisa kto jest mistrzem i kto z kim gra (...)
ostanio się trochę ruszyło jak debile zdemolowali stare miasto ( ech ręce opadają )
"Panowie, odpowiedzmy sobie szczerze na pytanie - ile procent atarowcow ma gleboko w 4 literach mundial i polska pilke? Ja napewno" r. by Mikey
i podzielam całkowicie jego zdanię (!!!!)
to qp mi od razu jednego flaca
atari.area forum » Posty przez AS...
Wygenerowano w 0.334 sekund, wykonano 10 zapytań