Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Opcje wyszukiwania (Strona 255 z 294)
ciekawe ciekawe, a kolesie w "Atari" pukają się w głowę (!!!!)
*pecetufff im się zachciało
-dlatego od zawsze miałem toms-a 720kilo (>>)
Mac czy spawdzadz ilość działających gtia ................
( ja już raz wymieniałem ale tak to się mam jak się w qpuje ostatnie wersje Atari 130xe )
Ściama raczej nie bo koleś ma ładne konto, zdjęcia tragiczne na jednym widać tą stację..
-gdybym był kolekcjonerem i zbierał pudełka to była by mega okazja (!!!)
galu napisał/a:Witam,
Sorki że trochę nie na temat ale przy okazji spytam:
Ile można być warta CA2001 w stanie "spod igły" + około 100 dyskietek (prawie wszystkie nagrane i sprawne, w większości "piraty" + kilka oryginałów).
Widzę, że na Allegro ceny osiągają 100-150-200zł w zależności od tygodnia za samą stację z okablowaniem. Czy jeśli zdecydowałbym się na sprzedaż to lepiej wystawić dyskietki osobno? Czy dyskietki mają jakąś wartość dla kolekcjonerów?
Pozdrawiam.
California to dość popularna stacja, dla kolekcjonera to liczy się pewnie tylko te piękne białe pudełko (!!!!)
Jak dla mnie totalny śmietnik ( może z multi coś tam może ale i tak śmietnik )
Obecnie jest coś lepszego dla wielbicieli pudełek:
http://www.allegro.pl/item102711792_uni ... xl_xe.html
I sądzę że jest to rarytas
( dla mnie osobiście - śmieć ) ....
eot z mojej strony, nie jestem kolekcjonerem tylko "juserem"....
wg.mnie jest niezły chlewik obecnie na rynku..
np. czy 2 grafiki pci express, czy procek mam mieć 2 rdzenie itd
-Grzybson wstrzymaj się jeszcze trochę
Lot ty nie pierdziel tyle (he he )
-tylko napisz co i jak z kmk ide+cf ( dostałeś maila? )
witaj Gep..
mam nadzięję że znowu będziesz liderem poscikuff (!!!)
-brakowała nam tutaj Ciebie
Alp nie przeginaj...
-Q-meg dla wychowanego Atarowca na stacji to podstawa (!!!)
Ja sobie osobiście nie wyobrażam Atarki bez qmeg-a ( o Toms os już nie wspomnę )...
*dzisiaj mamy troszkę inne czasy, ale Atari=stacja
zwykła 130xe, kolesiowi omskneły się palce, ma się pojawić sprostowanie w aukcji ( ... )
dla mnie Qmeg jest niezastąpiony ( po odpaleniu Atarki po kilku latach z nowym Tomsem przyjmniej wiedziałem że trzeba wciśnąć U+ dobrze zresetować ) ..
jutro będę znowu tranował jazdę do Poznania.. ( w2 strony 700km pewnie pęknie.. )
Nie wiem czy dam dwa razy radę w tym samym tygodniu (!!!)
-ale kto wie
A dzisiaj Lech Premium mam napisane na piwie
a może ma ktoś jakiegoś skana?
a ile przy tym było "strat"...
Sfefan a masz tam linka do 720tki???
chyba kogoś zdrowo jebło (!!!!!!!)
Tak Pigulasty.... wewnętrzeneKMK (!!) + jakiś CF 512mb ... ( tak aby nic nie wystawało z Atarki )
Lotharek kiedyś coś tam pisał o czymś takim na allegro .. ( przy aukcji xe game systems )
Może ktoś przejmie wodzę elektronika scenowego od Pasia ?
najlepiej w obecnych czasach śledzić dział "Atari" na allegro..
komu przesłać kasę z góry na montaż tego cuda na Quaście???
-Pigulasty podejmiesz się? oczwiście + browar "sapport"
lewiS napisał/a:LOL, zmieniarka do Tomsa 720 :)
przecież Toms ma wbudowaną zmieniarkę...
czy Sikor kiedyś nie bawił się w coś takiego?
a czy ma ktoś wersję do ściągnięcia "na kompa" a później na komurę?
chyba za "Mało"!!!
-Vasiek ile wpłaciło, mam biegnąć na pocztę??
Znalezione posty [ 6,351 do 6,375 z 7,329 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.471 sekund, wykonano 15 zapytań