Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Opcje wyszukiwania (Strona 257 z 294)
takla coś tam jest bardzo fajny...
temin 27-28 bardzo odpowiada
nie tak tylko chciałem...
-profilaktycznie (!!!)
Miker trzymajcie miesce dla mnie (!!!)
Stanę na głowie aby pojechać..
-Szeczólnie z Wawa wschodnia(!!!)
Jutro walczę o swój urlop (wrrrrrrrr)
1maja ciężko bo rozpoczęcie sezonu (!!)
-ale raczej tak!!!
-Przynajmniej komuś uśmiechnął się dzień!!
złe dni,
- kończymy (!!!) bo nabijamy tylko posty robimy bagienko..
Dell chyba dzisiaj ma wolne skoro nas nie banuje (!!!)
chłopie miałeś chyba cieżki dzień..
wyluzuj napij się piffkaaa !
Kobieta to stworzenie Boże co powinno żyć ...............
Vulgar jakiś nerwowy jesteś, jest to przecież forum o Atari
a jak chesz ło kobitach to polecam www.kafeteria.pl - tam forum oraz np. dział erotyczny..
a tak sobie wyskoczyłem...
-wyginan śmiało ciało, wyginam śmiało ciaaało dla to dla mnie mało!!!!
jak tak tylko off topicowo chciałem ...
polityka naprawdę mnie nie interesuje ale nie mogłem się postrzymać...
-wyginam ciało śmiało!!!
>> >> Murzynek Bambo (współcześnie)
>> >>
>> >> Tadeusz Rydzyk w Toruniu mieszka
>> >> Czarną sukienkę ma ten koleżka
>> >> Uczy tłumaczy w radiu Maryja
>> >> Kto godny chwały a kto wręcz kija
>> >> Leje na serce miód swoim gościom
>> >> Do adwersarzy zionie miłością
>> >> Żyda masona czuje z daleka
>> >> Wszystko w nich widzi oprócz człowieka
>> >> Glemp traci nerwy - Rydzyk łobuzie.
>> >> Tadzio z uśmiechem nadyma buzię
>> >> Pieronek błaga - Daj na wstrzymanie.
>> >> To on rozkręca nową kampanię
>> >> Życiński prosi - Weź odpuść sobie.
>> >> A Rydzyk: - Spadaj! Co zechcę zrobię.
>> >> Rząd go popiera prezydent chwali
>> >> Lepper z Giertychem pokłony wali
>> >> Czuje się bosko jak w siódmym niebie
>> >> Do Sejmu wchodzi tak jak do siebie
>> >> A gdy podskoczyć ktoś mu próbuje
>> >> Armię beretów mobilizuje
>> >> Ich nie obchodzi co sądzi prasa
>> >> Że dla Rydzyka Bogiem jest kasa
>> >> Mohery wielbią swego pasterza
>> >> Dla nich ważniejszy jest od Papieża
termin terminem!!!
-ważne aby zlot się odbył!!!
Dwie nowe twarze...
Całkiem przyjemny sztabik chociaż dla mnie za mało pijany....
Ale albo rybki albo pipki (!!)
bla bla bla ble du di da...
-łojej ale na palony, nawet maila przesyła (!!)
-postaram się (!!!!) na 90% przybędę ...
Pigulasty jak będziesz coś wiedział o pokoju daj znać..
jestem chętny
-co prawda moja lepsza połowa zostaje w Wawie.......
ja bym chętnie chciał taki pokoiiik....
a jak by był jeszcze przysznić ( wiem strarzejemy się... )
***kobiety zostają w domu
Zajęc i Mały .......... jedziecie...
hmm.. i oni tak całkiem trzeźwi??
-zero piwka bądź etc?
Bit ale czy drewniany...
Pin jest drewniany.......
łee tam!! chyba pójdę do piwnicy i wystawię kolekcję pudeł od Atari ( 130tki, ca12, toms 710, ca 2001, 1050 itd )..
ja zawsze wywalam pudełka.
czasem jak widzę że "debile" qukują pudło od np. noki 6310i za 35pln to pukam się w głowę..
i będzie oszałem od 1zł bcm od słoneczka (!!!) + paragony i gwarancję...
-po **j komuś pudełka??
dla mnie to śmieć który później muszę wynieść .....
mam jakiś śmieć philips dvd/divixy, i jak mu nagram dvd z 1podkatalogiem i kilkoma filmami to je widzi (!!)
Znalezione posty [ 6,401 do 6,425 z 7,329 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.742 sekund, wykonano 16 zapytań