Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Opcje wyszukiwania (Strona 258 z 294)
Ludki jaką mam mieć walutę,oraz jaką ilość do zabawy na miejscu????
łee tam!! Stryjek za wszystko zapłacisz kartą Master Atari Cart..
( !! )
czasem jak patrzę na allegro to ludzi zdrowo pojeb*.*
już nie mogę się doczekać forever-a...
-jasne....
i temat chyba umarł (!)
a myślałem że "jest tu jakiś cwaniak"...............
do dzwonienia też qd..
ze starą jak się rozmawia wygląda się tak jak byśmy całemu światu chcieli pokazać swojego fona!!
Adam jeśli zdejmie to jest naprawdę kozak!!!
-Spytaj się go czy da radę z jakąkolwiek nokią z symbianem 60 w górę ( oczywiście mówimy o dresofonach 3g! ).
slaves napisał/a:hm... dziwna sprawa. gadalem ze znajomym z serwisu nokii, ktory stwierdzil ze da sie sciagnac z tego modelu (i nowszych). problem polega na tym, ze zna jedna (slownie JEDNA) osobe, ktora robi to w 100% dobrze :) ow gosc jest z ... anglii :) czas reakcji to min. 1 miesiac - koszt okolo 100 funtow.
reasumujac... nieliczni maja "monopol" ... a nokia zaczyna stosowac dosyc ciekawe zabezpieczenia - mi osobiscie podoba sie ten pomysl a'la 'samochodowy immobiliser' ;)
s.
podagaj bardziej (!!)
-robi to koleś jeszcze z aukrainy, dwóch kolesi potrafi jeszcze ściągnąć simlock-a z sieci vodafone ( anglia ).
tak jak pisałem ściągnąć się da ale telefon będzie się wieszał i p*.* !!!
koszt simlock-a to 450pln W-wa wolumen i 3tygodnie czasu..
najlepiej sprzedać i qpić takiego bez simlock-a ale fabrycznego!!!!!!!!!!!!!
*telefon jest świetny dla kobietek, qmpela nie nosi już lusterka- wystarcza jej tak NOkia ( he he )...
czołgiem!
jak pisałem jest jaaazda tylko nieliczni się podejmą...
i kosztuje to tyle co zazwyczaj sam telefon ( he he! )..
oj Mac ale jak 68koni ( pamiętaj że są 3 wesje tego silnika i wszyscy myślą że mają 68! )
68 koni nie przypiesza, nie jedzie to się odpycha albo toczy.
Wyznacznikiem dobrego przyspieszania w aucie jest granica 9sekund,ale do 200km/h (!!!)
i tu dobiero powiem że auto dobrze przyspiesza
może i ja jako stary Depeszowiec...
tylko kwestia funduszy..
-Mario odezwe się!
ściągniecie sima z takiej Nokii to koszt nim. 450pln!!!! (w-wa wolumen!!! )
-telefon oddajesz na 3tygodnie i kolesie tak dosłownie "kastrują płytę i procesor"..
wiem to bo mam 6630 w której o ściągnieciu simlock-a też można napisać księgę..
( mnie to wali bo mam ją w Plusie tak jak i swój numer! ).
ogólnie sprzedaj na allegro i kup bez simlock-a, najlepiej takiego fabrycznego.
poczytaj na forum Nokii że takie ściągniecie sim-a "pier*.*" cały telefon i nie działa on tak jak oryginał..
Z tego co wiem serwisy mogą odblokować np. serwis Ery tylko simlock Ery.
Znajomy niezależny autoryzowany serwis NOkii W-wa kijowska, człowiek stwierdził żeby nie ściągać simlock-a bo telefon będzie się wieszał itd......
Mac w Felicji też był vw tylko że 1.6 oraz 1.9d, 1.3 to był to jakiś śmieć skody!
-natomiast w Fabii
1.9tdi sdi, 1.4 16v, 1.2, 2.0 to jest vw.
te 1.4mpi z fabi obok 1.4 np. aex z vw to jest tylko podobne z nazwy.
*w 98 felicja przeszła zmiany i poprawiono w niej silnik 1.3 z łańcuchem
co nie zmienia faktu iż jest to śmieć!
skoda i jej "magiczny" silnik 1.3 montowany w felicji w 3wersjach ( naprościej poznać po filtrze powietrza jaka to wersja bo były tylko 3... )
obecnie w fabi i nazywa się już 1.4 (!!) ma nawet mpi i 68 kuni. ( nie chce mi się pisać na temat tego śmiecia w fabi )..
na google jest sporo
szkoda że to nie samara z "vas"sem.
na allegro licytacja mogła by się zacząć od 10k pln....
a skończyła by się pewnie na x3 takiej sumie............
gdyby miała silnik "vas" ..
czyli ruska kopia silnika bez "niepotrzebnej głowicy, rozrządu i takich tam"..
ale to tylko gdyby
Lizard napisz kiedy (>>)
-może w tygodniu więcej osób "wygeneruje" czas oraz kaca na następny dzień...
* w tygodniu poniedziałek-piątek - chętnie się pojawię (!!)
no i ... **j..
-ciężko raczej nie dam rady mam sesje w sobotę i niedzielę ..
chociaż kto wie (..)
a co się stało?
to nie pecet że padnie ci "połowa" pamięci?
więcej szczegułów podaj!!!!
Czy widzi np. ram dysk w my dosie itd.
tebe za ciebie ją wniesie i podstawi autorom "wgrzewkę" mustak-a, bądź tudzież innego Byx-a.
Pigulasty Dvd r + i - nagrywałem dla Harmana z prędkością razy x1 .
Na drogich płytkach.
Natomiast zwykły śmieć i gniot Philips-a pięknie sobie radzi z dvd rkami za 0,89 gr nagrywanych x12 czy nawet x16. Ponoć te niby "audiosyfiliskie" odtwarzacze tak mają.
Sikor zabawa się zacznie jak będzie mial "podać " dzwięk powiedzmy w ac3, jak będzie go miał w kabelkach to teoretycznie kupujesz ampligiego który ma możliwość podprowadznie "analogowo" cyfrowego sygnału..
I czy ampli będzie umiał go "złapać" tak aby było to te już obecnie ustandaryzowane 5.1 .
-dodam tyle że kupno za wiadro kasy (np. mój Harman/Kardon)mija się z celem, jest tak wybredne i czyta tylko niekture płyty. Ma czytać wszystko ale hu*.* i nie czyta. Wg. for internetowych tak to ma.
- Tak samo zachowuje się Nakimichi Radio CD w aucie np. model cd 45 .. Radio działa wyśmienice i ma naprawdę niepowtarzalny dźwięk jatka się zaczyna jak zaczynamy jechać autem, jechać normalnie i spokojnie autem z normalnym nie betonowym zawieszeniem.
-Fakt harman ma piekne i bardzo ostre kolory, dźwięk jest naprawdę extra.
Ale dla przykładu zwykły "chu**: philips za 400pln radzi sobie znacznie lepiej. ( który ma c*** kolory dźwięk jak z pudła ma mp3 divxy i inne syfy )
I najlepsze jest to że działają na nim totalnie zmasakrowane płyty..
a w jakim mógł być?
-skład drewna (!!!)
zrobimy nie ma takiej obcji abyśmy nie zrobili..
Będzie ostro!!!!
Znalezione posty [ 6,426 do 6,450 z 7,329 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.221 sekund, wykonano 15 zapytań