Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Opcje wyszukiwania (Strona 262 z 294)
może to czas aby "dorobić się" na allegro i zacząć sprzedawać "puste pudełka "...
od sprzętu Atari (!!!)
toomyem napisał/a:A co to bedzie ten gfx desktop?
Bo ja trosze nie w temacie jestem ... :)
taki Windołws
tylko że na Atari 8bit..
czyli jakiś tam autoe*.bat ikonki, hdd, dvd ( ciekawe czy Pinokio już nagrywa dvd na swojej Atarci )...
i takie tam.
Czas podjechać na jakieś party i zobacz ............
komp po modyfikacjach Pasia nigdy nie trafił na Allegro (!!!....!!!!)
dlatego jest sens że tak łatwo nie da się qpić takiej Atarki (powertet by Pasiu)
Levis zawsze znajdzie się jakieś większe rondo...
poszukaj na forum Piguły.
tak tak to ten lcd+Atari...
wiemy prasa kłamie
Basic 1333%
Gintro6 1900% - czasem spada do 1600%
emulatorek -beta6(?)
komp. to jakiś stary gniot ( a2400+1gb+ati9700p+ xpsp2 )
ech Stryjku Stryjku - dziurki w pamięci...
alp napisał/a:bez stereo i sio2ide => muide
Witamy z powrotem!!!
fajny podpis!!
w aukcji prowadzi nasz "specjalista" od allegro!
bitman napisał/a:lotharek nie robi ? ;)
"oszalałem 1zł bmc od słoneczka"...
he he
taaak już ja to widzę:
Słordzi przyjądą 4rema autami a będzie ich tylko trzech(!)
I będzie problem z "wyrywaniem" w swoim mieście..
Simlocki będą chyba działać ......................................
hmm... będę !!!
w końcu w naszej Stolycy ciężko zrobić sztabika (!)..
będę jak będzie sztab, ale z tego co widzę to niebędzie!
sztaba nie będzie AS siedzi w domu i pije heinekena..
wrrrrrrr
hi hi hi
dostałem parę maili z tym na AA też ..
Jest to tak głupie że .....
już to widzę :
"oszalałem za 1zł bcm od słoneczka"..
- naprawdę podoba mi się ten tekst!
North odbywa się w "okolicach" naszego Quasta ( i się pokrywa ) z tego co słyszałem w tym roku go nie zrobili bo nie (?), dlatego była u nas Cobra..
Sam chętnie się przejdę się na Norta ( w końcu w moim pieknym mieście się odbywa )..
Tylko niech nie będzie w okolicach Quasta..
Może w końcu sporo Ataropijaków przyjedzie do naszej Warszawki..
nigdy nie próbowałem ale patrząc na budowę Toms-a to napęd jest na "hama" podłaczony taśmo grzybową i takim samym zasilaniem grzybowym więc się powinno dać!
tylko po co?
720kb które nie pada...
Dely ok. 1999roku Tomsi robili smarowanie mojej stacji ( i takie tam przy Atarci ).
Dodam że w rozmowie jeden z Tomsów nabąknął że mają kilka nieskończonych 720stek.
- nie sądzę aby znalazły się one na śmietniku, brakowało im napędów 720kb i dlatego nawet wypuścili Toms-a 360...
Jak ktoś będzię miał aktulany telefon do nich to ja chętnie przejmę i porozmawiam !!!!!!
Alex miał ich poszukać.. Jutro poszukam karty gwarancyjnej!
- tam są ich nazwiska
trzeba pomęczyć Pasia ...
ale jak pisałem ktoś tutaj na forum chciał skopiować to cudeńko...
i było sporo chętnych !
*ja posiadam tylko Toms 710 .. zresztą komuś już go skanowałem (!)
z siekierą na słońce ...
Toms 720tka jest "zeschematowany"
-nie jedna osoba z tego forum by chciała takiego mieć !!
stryker napisał/a:to moze sklonujesz Tomsa 710 ? :>
dobre to ja chcę od razu zasilacz (!)
Znalezione posty [ 6,526 do 6,550 z 7,327 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.226 sekund, wykonano 15 zapytań