6,526

(36 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

może to czas aby "dorobić się" na allegro i zacząć sprzedawać "puste pudełka "...
od sprzętu Atari (!!!)

6,527

(39 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

toomyem napisał/a:

A co to bedzie ten gfx desktop?
Bo ja trosze nie w temacie jestem ... :)

taki Windołws
tylko że na Atari 8bit..

czyli jakiś tam autoe*.bat ikonki, hdd, dvd ( ciekawe czy Pinokio już nagrywa dvd na swojej Atarci )...

i takie tam.


Czas podjechać na jakieś party i zobacz ............

6,528

(41 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

komp po modyfikacjach  Pasia nigdy nie trafił na Allegro (!!!....!!!!)


dlatego jest sens że tak łatwo nie da się qpić takiej Atarki (powertet by Pasiu)

6,529

(19 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Levis zawsze znajdzie się jakieś większe rondo...

6,530

(41 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

poszukaj na forum Piguły.

6,531

(29 odpowiedzi, napisanych Zloty)

termin termin!!!

6,532

(21 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

tak tak to ten lcd+Atari...
wiemy prasa kłamie

6,533

(46 odpowiedzi, napisanych Zloty)

najlpiej Grudzień!

6,534

(27 odpowiedzi, napisanych Emulacja - 8bit)

Basic 1333%

Gintro6  1900% - czasem spada do 1600%

emulatorek -beta6(?)

komp. to jakiś stary gniot ( a2400+1gb+ati9700p+ xpsp2 )

6,535

(11 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

ech Stryjku Stryjku - dziurki w pamięci...

6,536

(19 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

alp napisał/a:

bez stereo i sio2ide => muide

Witamy z powrotem!!!
fajny podpis!!

6,537

(19 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

w aukcji prowadzi nasz "specjalista" od allegro!

6,538

(11 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

bitman napisał/a:

lotharek nie robi ?  ;)

"oszalałem 1zł bmc od słoneczka"...

he he

6,539

(19 odpowiedzi, napisanych Zloty)

taaak już ja to widzę:
Słordzi przyjądą 4rema autami a będzie ich tylko trzech(!)

I będzie problem z "wyrywaniem" w swoim mieście..
Simlocki będą chyba działać ......................................

6,540

(5 odpowiedzi, napisanych Zloty)

hmm... będę !!!
w końcu w naszej Stolycy ciężko zrobić sztabika (!)..


będę jak będzie sztab, ale z tego co widzę to niebędzie!


sztaba nie będzie AS siedzi w domu i pije heinekena..
wrrrrrrr

6,541

(7 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

hi hi hi
dostałem parę maili z tym na AA też ..
Jest to tak głupie że .....

6,542

(9 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

już to widzę :
"oszalałem za 1zł bcm od słoneczka"..

- naprawdę podoba mi się ten tekst!

6,543

(19 odpowiedzi, napisanych Zloty)

North odbywa się w "okolicach" naszego Quasta ( i się pokrywa ) z tego co słyszałem w tym roku go nie zrobili bo nie (?),  dlatego była u nas Cobra..
Sam chętnie się przejdę się  na Norta ( w końcu w moim pieknym mieście się odbywa )..

Tylko niech nie będzie w okolicach Quasta..

Może w końcu sporo Ataropijaków przyjedzie do naszej Warszawki..

6,544

(86 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

nigdy nie próbowałem ale patrząc na budowę Toms-a to napęd jest na "hama" podłaczony taśmo grzybową i takim samym zasilaniem grzybowym więc się powinno dać!

tylko po co?
720kb które nie pada...

6,545

(86 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Dely ok. 1999roku Tomsi robili smarowanie mojej  stacji ( i takie tam przy Atarci ).
Dodam że w rozmowie jeden z Tomsów nabąknął że  mają kilka nieskończonych 720stek.
- nie sądzę aby znalazły się one na śmietniku,  brakowało im napędów 720kb i dlatego nawet wypuścili Toms-a 360...

Jak ktoś będzię miał aktulany telefon do nich to ja chętnie przejmę i porozmawiam !!!!!!

6,546

(86 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Alex miał ich poszukać.. Jutro poszukam karty gwarancyjnej!
- tam są ich nazwiska

6,547

(86 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

trzeba pomęczyć Pasia ...
ale jak pisałem ktoś tutaj na forum chciał skopiować to cudeńko...
i było sporo chętnych !


*ja posiadam tylko Toms 710 .. zresztą komuś już go skanowałem (!)

6,548

(86 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

z siekierą na słońce ...
Toms 720tka jest "zeschematowany"
-nie jedna osoba z tego forum by chciała takiego mieć !!

6,549

(27 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

tzn.?

6,550

(86 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

stryker napisał/a:

to moze sklonujesz Tomsa 710 ? :>

dobre to ja chcę od razu zasilacz (!)