Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Opcje wyszukiwania (Strona 263 z 294)
popieram MIker-a!
Zajączek ma zmienić dilera i dokończyć giera.
no właśnie nie jedna osoba by go z chęcię jeszcze raz zobaczyła
oszalałem 1zł bmc od słoneczka...
ila razy to się śmiano z tego na party !
a tak poważnie ktoś tutaj na forum chciał aby mu zrobić "max" Atarcię 8bit.
pompom jest naprawdę niezły..
na allegro wala się tego tyle tego za cenę wejściówki na q2k5....
teraz tylko czekać na "oszalałem za 1zł bmc"......
tak wygrał go ktoś jak mnie pamięć nie myli z forum za 41zł...
wcześniej był nawet kompletny tylko że jak mnie pamięć nie myli 386..
Mesiu niech skroi się coś w Crackowie...
o qfa rotfl!!!!
co za baba!
Cedyń już odwalił robotę z "low"
http://83.133.127.153/quast2k5/qp2k5_vanqeijk.rar
ale i tak dzięki za te "ciężkie" zdjęcia
bo Pin ledwie chodził...
ale demko i tak zarządziło!
zamiast 9tki masz jakieś takie fajne syfy...
coś tam skacze na ekranie mruga ..
Krap a skąd można je zassać w 1 pliku? ( nawet rar bez kompresji )
jak pisałem moje jest z ostatniego okresu produkcji ( miałem nawet gwarancję ) , ale jak zacząłem się interesować trybami gtia to minęło parę lat..
*jednak coś w tym jest
no widzisz czyli rozumiem że będziesz teraz na każdy zlocie (!)
gtia lubiło padać .. fabrycznie na pewno nie w moim przypadku.
gtia miałem to samo...ale czy fabryczna?
chociaż swoje 130tkę też miałem z końca produkcji...(?)
Frasunek!!!
Super party zabawa była bardzo przednia !
tzn. czego?
bo nierozumiem?
przegapiłeś.. były toasty "rzut" Delym do góry i takie tam atrakcje (..)
Znalezione posty [ 6,551 do 6,575 z 7,327 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.221 sekund, wykonano 13 zapytań