6,551

(39 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

popieram MIker-a!
Zajączek ma zmienić dilera i dokończyć giera.

6,552

(9 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

znowu działa!

6,553

(32 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

no właśnie nie jedna osoba by go z chęcię jeszcze raz zobaczyła

6,554

(15 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

oszalałem 1zł bmc od słoneczka...
ila razy to się śmiano z tego na party !

a tak poważnie ktoś tutaj na forum chciał aby mu zrobić "max" Atarcię 8bit.

6,555

(11 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Pasiu pewnie wie..

6,556

(2 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

pompom jest naprawdę niezły..

6,557

(24 odpowiedzi, napisanych Zloty)

na allegro wala się tego tyle tego za cenę wejściówki na q2k5....
teraz tylko czekać na "oszalałem za 1zł bmc"......

6,558

(4 odpowiedzi, napisanych Miejsca w sieci)

tak wygrał go ktoś jak mnie pamięć nie myli z forum za 41zł...

6,559

(27 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

a co to jest barebone?

6,560

(4 odpowiedzi, napisanych Miejsca w sieci)

wcześniej był nawet kompletny tylko że jak mnie pamięć nie myli 386..

6,561

(24 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Mesiu niech skroi się coś w Crackowie...

6,562

(11 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

o qfa rotfl!!!!
co za baba!

6,563

(12 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Cedyń już odwalił robotę z "low"
http://83.133.127.153/quast2k5/qp2k5_vanqeijk.rar

ale i tak dzięki za te "ciężkie" zdjęcia

6,564

(14 odpowiedzi, napisanych Zloty)

bo Pin ledwie chodził...
ale demko i tak zarządziło!

6,565

(17 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

zamiast 9tki masz jakieś takie fajne syfy...
coś tam skacze na ekranie mruga ..

6,566

(16 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Krap a skąd można je zassać w 1 pliku? ( nawet rar bez kompresji )

6,567

(17 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

jak pisałem moje jest z ostatniego okresu produkcji ( miałem nawet gwarancję ) , ale jak zacząłem się interesować trybami gtia to minęło parę lat..

*jednak coś w tym jest

6,568

(24 odpowiedzi, napisanych Zloty)

no widzisz czyli rozumiem że będziesz teraz na każdy zlocie (!)

6,569

(17 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

gtia lubiło padać .. fabrycznie na pewno nie w moim przypadku.

6,570

(17 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

gtia miałem to samo...ale czy fabryczna?
chociaż swoje 130tkę też miałem z końca produkcji...(?)

6,571

(46 odpowiedzi, napisanych Zloty)

jaki termin ?

6,572

(61 odpowiedzi, napisanych Zloty)

zakopać go!

6,573

(33 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Frasunek!!!

Super party zabawa była bardzo przednia !

6,574

(15 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

tzn. czego?
bo nierozumiem?

6,575

(17 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

przegapiłeś.. były toasty "rzut" Delym do góry i takie tam atrakcje (..)