6,626

(112 odpowiedzi, napisanych Zloty)

wykonanie wcale nie było proste:
-zużyłem z Małym  ok. 4 do 6 piwek ( podstawowy materiał :D ),
2-3 taśmy, stertę papieru, kawał sznurka, 1scyzoryk, krzesło i biurko do którego został zamocowany owoc naszej cięzkiej pracy  i to chyba wszytkooo...   :idea:

Hmm a co będzie w tym roku :?:

6,627

(29 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Meśka głowa do góry wszystko będzie dobrze :!:  :!:

6,628

(23 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Szkoda że lista nie obejmuje "jakiegoś" Frezer-a 8) .. 8)

6,629

(18 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

dokładnie Levis..
:idea:

6,630

(10 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

też się zgłoszę...

6,631

(12 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Jedyny prototyp został zniszczony....
Powołano do tego "specjalną" komisję...
Qfa Polacy to sami sobie umieli podciąć skrzydłą...

Wiem że jest conajmniej kilku fascynatufff tego auta i jak wszystko dobrze pójdzie to auto będzie.............. 8O
Mają projekty rysunki techniczne itd 8O



tutaj jest dość ciekawa stronka o 126p .
- coś dla Pinokia...

www.fiat126p.iq.pl

Polecam ją każdemu

6,632

(12 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Jak się zakończyła?

-to te wszsytkie "super" umowy z fiatami itd...

A gdzie nasze Warszawy 210, Syreny Sport, Ogary, Beskidy
( czyt. obecnie Renault Twingo ). itd..

Produkty iście Polskie które wyprzedzały kilka epok...
zrobione po 1.09.1939  :idea:


Jak to ktoś kiedyś powiedział:
był projekt polonez-a 4napędowego ( nie Analog-a ) do rajdufff a obecnie to było by to auto klasy WRC......

6,633

(18 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

1024x768- więcej w pracy moje lcd nie pociągnie - jest Rólu.. ;)

w domciu od jakiegoś czasu mam te same ustawienia .. 8)


I proponuję zostać przy tej rozdziałce.. :D

Podziwiam LUDZI z 2048x1556 ( dobrze napisałem )..

6,634

(12 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

jest jeszcze 2.9 v6 +  biturbo + nitro..... 8)
caro atu :lol:  :lol:

6,635

(12 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Święty jak lubisz "Polską motoryzację" ..
Poczytaj o "pogromcy"...

Opony o szerokości 350mm tył - traciły przyczepność na 2biegu po wciśnięciu "gazu do dechy"..
Asfalt oczywiście suchy.

a było to ponad 20lat temu 8)

http://motonews.pl/forum/?op=fvt&t= ... amp;m=flat



a tu może coś bardziej przyziemnego:
http://www.streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=18179


straszy
w okolicach Crackowa...

6,636

(21 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

klasyczna ;)

6,637

(25 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

poproszę niebieski
biały napis

Atari


AS/Sword


najlepiej fonty z małej Atarki

6,638

(13 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

napisz gdzie pracujesz...
-pomożemy ;)

Jako rodzimy Warszawiak też napiszę że grałem na Atari sporo...
Od paru lat tylko emu :oops:  :oops:


Chociaż Atari "fizycznie" mam i to całkiem nie najgorsze.. :P

6,640

(112 odpowiedzi, napisanych Zloty)

"Statsiaż" czy co? :lol:  :lol:  :lol:  ;)


Ale fakt faktem strona by się przydała :twisted:

6,641

(43 odpowiedzi, napisanych Zloty)

a może Warszawscy brumbrumiarze napiszą kiedy się wybierają? 8)

6,642

(21 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

szkoda że aplle przechodzi na iNTEL-a .
rozumiem AMD ale  :P

6,643

(25 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

ja też się piszę.
może ktoś przedstawić  jak powinien wyglądać projekt??? :oops:

6,644

(12 odpowiedzi, napisanych Emulacja - 16/32bit)

przecież Atarym nie miał być do demek tylko do Tos-owych
"aplikacji"...
:rolleyes:

6,645

(23 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

...to sie mówi - i dostaje sie support w postaci miejscowego:

Pijna, Xana, Epijaka, Nietoperza, Lisa, .. czy kogo tam licho itd. :)

daj znać kiedy - telefon ponizej.

Dzieki Pin. Ja sobie radze spoko w jezdzie (btw. po New York City jezdzi sie lepiej), tylko te Strefy mnie zadziwily. A do Balic to spoko droga, zjezdzam z A4 no i juz na lotnisku ;)

[ Dodano: Pon Cze 06, 2005 8:20 am ]

Tak naprawde musze sie tez przyznac ze duzo wypowiedzi ja nie rozumie, Qmeg? KMK? TOMS? SIO2PC? MyIDE? ......

Qmeg - jest to drugi system zapisany w romie maszyny - http://atariki.krap.pl/index.php/QMEG_OS

KMK - jest to 16 bitowy interface HDD do malego atari - http://8bit.yarek.pl/interface/atari.kmk/index-pl.html

TOMS - byla to firma robiaca usprawnienia do sprzetu atari, a takze zbudowala chyba najlepsze stacje dyskow do malego atari Toms 710 i Toms 720. Obecnie chyba nie istanieje (moge sie mylic).

Projekty KMK, TOMS (nie wszystkie)  i SIO2IDE sa czysto Polskimi projektami.

Ja jak zwykle od siebie..
-nie widziełem lepsiejszych stacji niż Toms-y 8)
Stacje są "raczej" projektami Polskimi.
Usprawnienia też było "niesamowite" tzn. roz. pamięci 256kb - 1sim 256kb  z pieca - i nie spotkałem się z czymś co by niedziałało..
A było to 10-12 lat temu :rolleyes:

6,646

(33 odpowiedzi, napisanych Zloty)

hmm.. chyba już od 3lat próbuje pojechać libatronem...
na wschodni mam 5minut...
kiedyś to będzie niespodzianka jak "wlecę do jakiegoś libatrona"..


;)

-kiedyś na pewno mi się uda 8)   
*( mam jeszcze ulgę 50%procentową powertet by smirnoff  8)  )...

Może trzeba otworzyć odzielny topic dla "brum brumowcuuffff - czyli samochodziarzy".... :twisted:

6,647

(47 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Gep:
piorunująco jeśli ktoś będzie w stanie cokolwiek zobaczyć ;)

6,648

(23 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

hmmm.. czyli ponad 13lat temu dobrze zrobiłem naciągająć rodzicuffff
na 130xe :lol:  :lol:  :lol:



a czy nie lepiej pomęczyć autora...
8)

6,649

(29 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

ciekawy projekt
-dobrze że nikt nie qpił i zostanie u właściciela 8)

6,650

(112 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Spokojnie! 8)
-po co nam strona skoro wszyscy już urlopy wypisali.... :D