Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Opcje wyszukiwania (Strona 266 z 294)
wykonanie wcale nie było proste:
-zużyłem z Małym ok. 4 do 6 piwek ( podstawowy materiał :D ),
2-3 taśmy, stertę papieru, kawał sznurka, 1scyzoryk, krzesło i biurko do którego został zamocowany owoc naszej cięzkiej pracy i to chyba wszytkooo... :idea:
Hmm a co będzie w tym roku :?:
Meśka głowa do góry wszystko będzie dobrze :!: :!:
Szkoda że lista nie obejmuje "jakiegoś" Frezer-a 8) .. 8)
Jedyny prototyp został zniszczony....
Powołano do tego "specjalną" komisję...
Qfa Polacy to sami sobie umieli podciąć skrzydłą...
Wiem że jest conajmniej kilku fascynatufff tego auta i jak wszystko dobrze pójdzie to auto będzie.............. 8O
Mają projekty rysunki techniczne itd 8O
tutaj jest dość ciekawa stronka o 126p .
- coś dla Pinokia...
www.fiat126p.iq.pl
Polecam ją każdemu
Jak się zakończyła?
-to te wszsytkie "super" umowy z fiatami itd...
A gdzie nasze Warszawy 210, Syreny Sport, Ogary, Beskidy
( czyt. obecnie Renault Twingo ). itd..
Produkty iście Polskie które wyprzedzały kilka epok...
zrobione po 1.09.1939 :idea:
Jak to ktoś kiedyś powiedział:
był projekt polonez-a 4napędowego ( nie Analog-a ) do rajdufff a obecnie to było by to auto klasy WRC......
1024x768- więcej w pracy moje lcd nie pociągnie - jest Rólu.. ;)
w domciu od jakiegoś czasu mam te same ustawienia .. 8)
I proponuję zostać przy tej rozdziałce.. :D
Podziwiam LUDZI z 2048x1556 ( dobrze napisałem )..
jest jeszcze 2.9 v6 + biturbo + nitro..... 8)
caro atu :lol: :lol:
Święty jak lubisz "Polską motoryzację" ..
Poczytaj o "pogromcy"...
Opony o szerokości 350mm tył - traciły przyczepność na 2biegu po wciśnięciu "gazu do dechy"..
Asfalt oczywiście suchy.
a było to ponad 20lat temu 8)
http://motonews.pl/forum/?op=fvt&t= ... amp;m=flat
a tu może coś bardziej przyziemnego:
http://www.streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=18179
straszy
w okolicach Crackowa...
poproszę niebieski
biały napis
Atari
AS/Sword
najlepiej fonty z małej Atarki
napisz gdzie pracujesz...
-pomożemy ;)
Jako rodzimy Warszawiak też napiszę że grałem na Atari sporo...
Od paru lat tylko emu :oops: :oops:
Chociaż Atari "fizycznie" mam i to całkiem nie najgorsze.. :P
"Statsiaż" czy co? :lol: :lol: :lol: ;)
Ale fakt faktem strona by się przydała :twisted:
a może Warszawscy brumbrumiarze napiszą kiedy się wybierają? 8)
szkoda że aplle przechodzi na iNTEL-a .
rozumiem AMD ale :P
ja też się piszę.
może ktoś przedstawić jak powinien wyglądać projekt??? :oops:
przecież Atarym nie miał być do demek tylko do Tos-owych
"aplikacji"...
:rolleyes:
...to sie mówi - i dostaje sie support w postaci miejscowego:
Pijna, Xana, Epijaka, Nietoperza, Lisa, .. czy kogo tam licho itd. :)
daj znać kiedy - telefon ponizej.
Dzieki Pin. Ja sobie radze spoko w jezdzie (btw. po New York City jezdzi sie lepiej), tylko te Strefy mnie zadziwily. A do Balic to spoko droga, zjezdzam z A4 no i juz na lotnisku ;)
[ Dodano: Pon Cze 06, 2005 8:20 am ]
Tak naprawde musze sie tez przyznac ze duzo wypowiedzi ja nie rozumie, Qmeg? KMK? TOMS? SIO2PC? MyIDE? ......
Qmeg - jest to drugi system zapisany w romie maszyny - http://atariki.krap.pl/index.php/QMEG_OS
KMK - jest to 16 bitowy interface HDD do malego atari - http://8bit.yarek.pl/interface/atari.kmk/index-pl.html
TOMS - byla to firma robiaca usprawnienia do sprzetu atari, a takze zbudowala chyba najlepsze stacje dyskow do malego atari Toms 710 i Toms 720. Obecnie chyba nie istanieje (moge sie mylic).
Projekty KMK, TOMS (nie wszystkie) i SIO2IDE sa czysto Polskimi projektami.
Ja jak zwykle od siebie..
-nie widziełem lepsiejszych stacji niż Toms-y 8)
Stacje są "raczej" projektami Polskimi.
Usprawnienia też było "niesamowite" tzn. roz. pamięci 256kb - 1sim 256kb z pieca - i nie spotkałem się z czymś co by niedziałało..
A było to 10-12 lat temu :rolleyes:
hmm.. chyba już od 3lat próbuje pojechać libatronem...
na wschodni mam 5minut...
kiedyś to będzie niespodzianka jak "wlecę do jakiegoś libatrona"..
;)
-kiedyś na pewno mi się uda 8)
*( mam jeszcze ulgę 50%procentową powertet by smirnoff 8) )...
Może trzeba otworzyć odzielny topic dla "brum brumowcuuffff - czyli samochodziarzy".... :twisted:
Gep:
piorunująco jeśli ktoś będzie w stanie cokolwiek zobaczyć ;)
hmmm.. czyli ponad 13lat temu dobrze zrobiłem naciągająć rodzicuffff
na 130xe :lol: :lol: :lol:
a czy nie lepiej pomęczyć autora...
8)
ciekawy projekt
-dobrze że nikt nie qpił i zostanie u właściciela 8)
Spokojnie! 8)
-po co nam strona skoro wszyscy już urlopy wypisali.... :D
Znalezione posty [ 6,626 do 6,650 z 7,327 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.255 sekund, wykonano 15 zapytań