Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Opcje wyszukiwania (Strona 27 z 294)
Czy kuchnia jest z gumy jeszcze trzeba by zapytać ...
Dawno nie było, będzie co oglądać ..
Będę w środę oglądał.
Fajnie się to zapowiada :)
Muszę sobie tylko jeszcze piec sprawić.
40pln
Lizard napisał/a:AS, po co Ci makulatura?
30 zł.
Przyda się.
to 33pln
Tja,
Moja torba
https://allegro.pl/oferta/torba-atari-j ... 2547286258
była w chinach, rpa itd.
Co prawda nie było w niej atari.
p.s.
75 funtów nie dam za coś takiego ale torba wygląda świetnie!
Takiej ilości sprzętu dawno nie widziałem...
Było super!
Wygląda ZaYebiście...
W 2gą taką monitor i można z Falconem latać po świecie :P
p.s.
Mina celnika na odprawie będzie bezcenna :)
Co tam się z kabelkami wyprawia ...
No właśnie też mam takie odczucie ....?
Pin napisał/a:Lol. A widziałem te fotę gdzieś na forumie, tylko że byłem tam sam
Pinokio Drewniaku ty jeden :)
To ja Wam zrobiłem tą fotkę i parę razy umieszczałem tu na forum :P
Dracon napisał/a:PinoXXLowanie rulez!!! :D

Dracon Dracon, przyjechał byś na zlot...
Jak tam jest z noclegami?
Sikor napisał/a:Panowie, bez przesady - demoscena na Atari ma wyciskać ostatnie soki z Atari, nie z monstrów. Oczywiście, jako dodatkowe kategorie - czemu nie, ale nie idźmy w tę stronę (vide Falcon i ilość produkcji na stock kontra ilość produkcji na 060).
Demo NG, na 8bit plus 1mb....
Po prostu opad szczęki.
Nie zaczynamy u Ciebie..
Ogłoś sztaba, będzie dobrze.
1km jest od tego miejsca.
Jak coś to jak zawsze;zawiozę wszystkich uberem :)
Gdyby tak avg cart "miał 1mb ram" .. to był by sztos.
No musiałem, avg jest genialny.
zbyti napisał/a:grey/msb napisał/a:Wczoraj na Twitch'u odbył się pokaz produkcji demoscenowych prezentowanych przez Psenough'a (Portugalia), gdzie w dyskusji brali udział: SPKR /SMFX oraz Britelite / Dekadence. Przewińcie materiał do czasu 01:57:43, gdzie prezentowane są najlepsze produkcje z SV2020+1 (na małe Atari, Lynxa oraz ST).
https://www.twitch.tv/videos/1141928264
Dzięki za link, oglądam całość ale na raty. Właśnie dojechałem do SV i widzę, że panowie się nie mogą nachwalić damka NG na Lynxa :]
Demko jest zaYebiste, polecam odpalić na Lynxie :)
09.09.2022 start od 18natej Grójeckiej 75 oko, a później do jakiejś najbliżej knajpy, zapewne pizzeria Dickensa 17a (miejsce dobrze obsztabowane)...
To będzie "Gruby" Sztab ....
@Niepartyjny,
Sprawdź czy chodzi sono 1.2, ona działa nawet z dyskietki.
(https://www.pouet.net/prod.php?which=1177)
Nie wymaga fpu tylko 4mb ram.
Jeśli to przejdzie to Falcon jest na 99% sprawny.
niepartyjny napisał/a:Hej.
Szukałem Falcona i znalazłem.Przed zakupem spytam fachowców o rady.
Trzeba ,go dopieścić,jest obraz po RF,stacja nie czyta,dysk HDD działa . Klawiatura jasna,jakby od ST.
Ale coś mi nie pasuje,dla mnie jakiś składak.
Proszę zerknąć na zdjęcia płyty głównej.
Wszystko jest na miejscu?
Ja bym chętnie kupił Falcon-a podróbę, tak samo 130xe :)
Podróbka Atari to było by coś :P
jury napisał/a:niepartyjny napisał/a:Brak metalowych ekranów osłaniających płytę główną.
Jest szansa je dokupić?
Cena 3500 zł.
Warto ?
3,5 tysiąca bez metalowych ekranów osłaniających płytę główną?
Pogrzało kogoś!!! Nie warto!
Ale jak co, to możesz mi podać namiar, tak tylko z ciekawości :D
Jury, no coś Ty za 3,5?
Dokładnie nie warto, to jakaś podróbka i nie oryginalny :P
Znalezione posty [ 651 do 675 z 7,327 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.412 sekund, wykonano 9 zapytań