6,851

(10 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

"zwrotnica" która "tnie" np. -12db pow.  np. przy częstotliwości 200hz 8)

dodam że "spotykane" są zwrotnice aktywne, pasywne np. tak wymieniona pow. "najlepsze" są -24db przy 80hz.....

-co 2gi "umca umca bum bum bum" ma taką w swoim aucie ;)

*tebe nie wiedziałeś ;)
loww passs

ale w takich cenach jak na allegro to  :lol:  :lol:  :lol:

jestem zdesperowany  :evil: i niebede sie zaduzo targowal co do ceny  ;) obiecuje  :rolleyes:

he,he ja kupilem TOMSa 720 za 15pln  ;)  tez sie nie targowalem  :lol:  :lol:

albo to była "naklejka od niego" albo właściciel nie widzial co ma :twisted:

6,854

(8 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

8O  :D

6,855

(19 odpowiedzi, napisanych Miejsca w sieci)

62zeta za californię....
chyba zacznę przeglądać allegro ;)


*ciekawe za ile zostanie sprzedany toms 710...
hmmm ale przecia potrzebny mi tylko zasilacz ;)

6,856

(2 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

no dobra czekam na "owoce" copy copy ;)

6,857

(16 odpowiedzi, napisanych Konsole)

łeee tam! Pasiu niech robi dalej "wypasy do Atarek"...
Konsolke przecia będzie można qpić w sklepie... ;)
Już nie mogę się doczekać tej premiery :twisted:

6,858

(34 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

łeee tam!!!
da się z tym "żyć"...

-chociaż osobiście wolałem swoją neo z przed 1 maja...
miałem 128k i niegdy nikt mi nie ograniczał transferu... 8O
( działało to tak pare ładnych miesięcy )
a po 1 maja dostałem 320k i 5giga limit który nawet działa :?

6,859

(18 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Jestem za październikiem.
Jak się coś nie spier***i, to będę na bank!

East to fajne party, szkoda że tak mało osób na nie jeździ. Swoją drogą to zastanawiające dlaczego większość sceny po prostu ignoruje tą imprezę... :(
Za mało elitarna? Za tanie bilety? Za często się te party odbywają? O co cho?
Greetz & Frasun dla McMastera i e[ast]kipy!

trzeba "wygenerować" trochę czasu oraz mieć trochę $$...
Chciałbym się w końcu wybrać na Easta :twisted:

6,860

(31 odpowiedzi, napisanych Zloty)

to rozumiem że data ustalona :rolleyes:

6,861

(57 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

..... 8O  8O  8O  8O  8O ;- KONTAKT KONIECZNIE;-) ROTFL;- :D

...A pomysł z podesłaniem gościowi wypasionej Atary;- niezły. To co, zrzuta na upgrade by PASIU - for Jack Tramiel?

też się chętnie dorzucę ;)

6,862

(29 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Meś nie łam się!
-nastepna pójdzie lepiej :twisted:

6,863

(57 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

szok! 8O  8O  8O

może "rzucić" jakieś info na Atariage czy jak tam to sie zwie i ktoś może ma maila do niego?
podesłać mu pare "linkufff" do demek i nawet przez emu niech zobaczy..


szok! 8O  8O  8O

6,864

(7 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

ech pokolenie hip łomotu :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  ;)

6,865

(19 odpowiedzi, napisanych Zloty)

AS.... jedziemy!!! przestan jesc szynke... zacznij jesc smalec:) i jedziemy !!!

SWORD stawi sie w skladzie 2+(1)  8)

Mały jako że ma to być "frytka party" tym razem "lejemy" do polo olej kujawski z 1 tłoczenia :idea:

*pierd*.* czujnik oleju za 10zł :?
który miał "miesiączkę" .....

6,866

(19 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

8O
a myślałem że to "oryginalne" było 8O

6,867

(42 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

Lizard dobrze "gada"...   :idea:

6,868

(19 odpowiedzi, napisanych Zloty)

jeśli "znajdą się finanse" to  :twisted:

6,869

(15 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

bardzo ciekawa postać :idea:

6,870

(31 odpowiedzi, napisanych Zloty)

hmmm to kiedy? 8)

6,871

(10 odpowiedzi, napisanych Konsole)

fajnie tylko że w samochodzie mi sie nie zmieści...trza zminimalizować bardziej...podejrzewam że do wózka ThePinka też by nie wszedł...:)

ee tam te auto jest bardzo pojemne ;)

6,872

(10 odpowiedzi, napisanych Konsole)

fajne :D

6,873

(5 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

ech "pismaki" 8)

6,874

(61 odpowiedzi, napisanych Zloty)

party powinno się odbyć w okolicach "Vaskowni" ;)

6,875

(5 odpowiedzi, napisanych Miejsca w sieci)

Qrde czemu takie "zabawki" nie są "prawie" znane 8)