Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Opcje wyszukiwania (Strona 275 z 294)
"zwrotnica" która "tnie" np. -12db pow. np. przy częstotliwości 200hz 8)
dodam że "spotykane" są zwrotnice aktywne, pasywne np. tak wymieniona pow. "najlepsze" są -24db przy 80hz.....
-co 2gi "umca umca bum bum bum" ma taką w swoim aucie ;)
*tebe nie wiedziałeś ;)
loww passs
ale w takich cenach jak na allegro to :lol: :lol: :lol:
jestem zdesperowany :evil: i niebede sie zaduzo targowal co do ceny ;) obiecuje :rolleyes:
he,he ja kupilem TOMSa 720 za 15pln ;) tez sie nie targowalem :lol: :lol:
albo to była "naklejka od niego" albo właściciel nie widzial co ma :twisted:
62zeta za californię....
chyba zacznę przeglądać allegro ;)
*ciekawe za ile zostanie sprzedany toms 710...
hmmm ale przecia potrzebny mi tylko zasilacz ;)
no dobra czekam na "owoce" copy copy ;)
łeee tam! Pasiu niech robi dalej "wypasy do Atarek"...
Konsolke przecia będzie można qpić w sklepie... ;)
Już nie mogę się doczekać tej premiery :twisted:
łeee tam!!!
da się z tym "żyć"...
-chociaż osobiście wolałem swoją neo z przed 1 maja...
miałem 128k i niegdy nikt mi nie ograniczał transferu... 8O
( działało to tak pare ładnych miesięcy )
a po 1 maja dostałem 320k i 5giga limit który nawet działa :?
Jestem za październikiem.
Jak się coś nie spier***i, to będę na bank!
East to fajne party, szkoda że tak mało osób na nie jeździ. Swoją drogą to zastanawiające dlaczego większość sceny po prostu ignoruje tą imprezę... :(
Za mało elitarna? Za tanie bilety? Za często się te party odbywają? O co cho?
Greetz & Frasun dla McMastera i e[ast]kipy!
trzeba "wygenerować" trochę czasu oraz mieć trochę $$...
Chciałbym się w końcu wybrać na Easta :twisted:
to rozumiem że data ustalona :rolleyes:
..... 8O 8O 8O 8O 8O ;- KONTAKT KONIECZNIE;-) ROTFL;- :D
...A pomysł z podesłaniem gościowi wypasionej Atary;- niezły. To co, zrzuta na upgrade by PASIU - for Jack Tramiel?
też się chętnie dorzucę ;)
Meś nie łam się!
-nastepna pójdzie lepiej :twisted:
szok! 8O 8O 8O
może "rzucić" jakieś info na Atariage czy jak tam to sie zwie i ktoś może ma maila do niego?
podesłać mu pare "linkufff" do demek i nawet przez emu niech zobaczy..
szok! 8O 8O 8O
ech pokolenie hip łomotu :lol: :lol: :lol: :lol: ;)
AS.... jedziemy!!! przestan jesc szynke... zacznij jesc smalec:) i jedziemy !!!
SWORD stawi sie w skladzie 2+(1) 8)
Mały jako że ma to być "frytka party" tym razem "lejemy" do polo olej kujawski z 1 tłoczenia :idea:
*pierd*.* czujnik oleju za 10zł :?
który miał "miesiączkę" .....
8O
a myślałem że to "oryginalne" było 8O
Lizard dobrze "gada"... :idea:
jeśli "znajdą się finanse" to :twisted:
bardzo ciekawa postać :idea:
fajnie tylko że w samochodzie mi sie nie zmieści...trza zminimalizować bardziej...podejrzewam że do wózka ThePinka też by nie wszedł...:)
ee tam te auto jest bardzo pojemne ;)
party powinno się odbyć w okolicach "Vaskowni" ;)
Qrde czemu takie "zabawki" nie są "prawie" znane 8)
Znalezione posty [ 6,851 do 6,875 z 7,327 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.487 sekund, wykonano 7 zapytań