Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Opcje wyszukiwania (Strona 286 z 294)
Właśnie się dowiedziałem że niejaki Fox będzie w Krakowie 8)
... Lewis? A ilu Was tam będzie? bo jeśli załoga ze sztabu Warszawskiego zmieści się do MKboss'a, to w zasadzie Kraków brzmi lepiej ...
odpowiem za Lewisa. Z tego co się orientuję, to będzie nas ponad 7 osób co niestety wyłącza opcję wyjazdu. No chyba żeby AS wziął też swój wóz... :)
ok!
-tylko kto będzie nim wracał 8)
-w sensie będzie potrzebny trzeźwy kierownik
trochę mało realne zakładając że spora część sztabowiczufff idzie w poniedziałek do roboty.... a do 13nastej mało kto będzie trzeźwy jeśli ...
ale pomysł można "rozwinąć" na przyszłość ;)
Szkoda że koliduje... bo można by bryknąć do Krakowa :twisted:
Dely dobrze gada! Dać mu voodki ;)
Vaśku dopisz jeszcze jednego osobnika na 100%.... :P
8)
w listopadzie w te weekendy mam szkółkę...
ale ....... ;)
będę na pewno!
tak jak napisał Lewis najlepsza stacja dla małej atarki..
sam posiadałem ( ? posiadam 710tkę )...
Jak chcesz sprzedać allegro na pewno znajdzie się chętny 8)
AS, to Ty też masz Falcona? No pięknie... widzę, że całkiem pokaźna grupka małoatarowskiej ma również większe atarki:
Sikor (TT/Falcon)
Lewis (ST/Falcon)
Lizard (ST)
AS (Falcon?)
BeWu (MegaST)
Miker (MegaST)
Mam nadzieję, że maszynki te nie będą leżały bezczynnie :)
Sqward: jaki jest Twój e-mail addy bo coś qr*a długo milczysz i nie wiem czy dostałeś ode mnie letta z 25 Września?
Niestety nie mam :(
ale mam "trochę" demek z tej maszynki ;)
Lewis, polecam Tobie także inne inne prody scenowe:
Hmm... / Escape (party: Error In Line 2001)
"_" / Escape (party: Error In Line 2003)
Don't Break The Oath / DHS (party: Error In line 2001)
WAIT / TOYS (party: Error in Line 2001)
Wszystko znajdziesz na www.dhs.nu w party downloads...
pozdrawiam
wait jest niezłe
hmm też tylko trochę długaśne 8)
a DHS to wszystko jest niezłe
Messi - powodzenia na nowej drodze... ;)
Heja!
A więc tak potrzebna jest wolne mieszkanie, oraz kilku Ataramaniaków ich ostro przytuningowane Atarki. ;)
-Termin przyszły tydzień - początek .
Fotograf chce zrobić zdjęcia jak gramy na Atarkach i takie tam...!
Dlatego przydała by się ostro zrobiona Atarka a najlepiej kilka (!).. Moja jest w agonalnym stanie !
Dlatego zwracam się do was z pomocą!
Dotyczy to Metropolu!
Mamy tydzień czasu więc można coś ustalić!
Lewis ty chyba masz niezłą Atarkę?
8)
Dely dobrze gada dać mu Vodki 8)
To był tylko mały przedsmak Easta. :)
TO ja już się boję ;)
Było już o tym... ;)
Mały też do odkrył..... :rolleyes:
Co jak co ale sztabik był Rólu!
;)
Mały ja to widze ale dopiero tak po 4 pifkach.... ;)
Chyba ostatnio nieźle tankujesz pifka (!?) skoro takie coś widzisz...
:lol:
Frasunek! ;)
Właśnie ciekawe cona to jego pani....?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nie wiem czy dam radę ...
Ale Ornetowy ŻulAS może znowu się obudzi... i włączy mi się tak zwane "ssanie" :twisted:
Zapowiada się bardzo pięknie.... ;)
Gepciu bo była promocja :lol:
w końcu poznam tę już historyczną knajpę... 8O
*historyczną dla sztabów
ja ci dam pijaka.... ;)
nie zgubiłeś etui do aparatu....
bo jakoś przez przypadek znalazło się w moim złomie... ;)
aaa fanta ech tak chciałem się napić swojej 2 litrowej fanty... :lol:
może to i dobrze że się nie napiłem.. ;) 8O :lol:
Znalezione posty [ 7,126 do 7,150 z 7,327 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.323 sekund, wykonano 41 zapytań