Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Opcje wyszukiwania (Strona 287 z 294)
Naprawdę szkoda człowieka! Pamiętam jak wrzucaliśmy go do Sword wagonu!..!
Poznałem go jak większość na party...!
Szkoda szkoda!
i jeszcze raz szkoda!
Wg. mnie ( i nie tylko! ) dobry pomysł!
Niech nasi bracia Atarowcy nie pozostaną nigdy zapomnieni!
Ja też będę! :rolleyes: :? 8) :idea:
oj ktoś wertuje i czyta stare wątki ;)
jeszcze tylko 11 miesięcy ;)
to będzie sztab w sobotę czy nie będzię bo jak będzię to bym był a jak nie będzie to bym nie był tio jak? ;)
przyjdziemy w koszulkach Atari i od razu usiądziemy do picia..... :lol:
siema sWrodzi!
ech a myślałem że to były mrzonki jak o tym rozmawialiśmy...(!)
8O
:lol: :lol:
a o mnie już zapomniał :lol: :lol:
ej zulas no co ty. elkabato to mieszka gdzies w pyte daleko, a ciebie znajda moje karki w B(anditen)M(otor)W(agen) , w koncu mieszkamy w tym samym miescie...
masz tu numer na mojego buraka, pusc tam sygnal albo sms'a zebym mial numer do ciebie i zalatwimy finanse...
ps. w srode reaper demolition squad znowu uderza do silosow w wyszkowie. jak ktos chce to moge zalatwic gratis 50kg worek paszy "krowa mleczna", ew. rzepak :]
:lol: to przecie ja to z humorem mordkami :lol: :lol:
spox!
yo! kto się kopsnął do ornety, kaca dzisiaj ma niestety :>
elkabato joł oddam ci tą kasę jakoś, sorry że nie załatwiłem tego na miejscu ale do sword wagona zgarnęli mnie prosto z podłogi... pozdrawiam wszystkich których nie widziałem rano.
ps. joł pinokio jak lubisz takie poduszki, to moge ci takie skary wysłać pocztą za zaliczeniem ;P
ps2. zamienię m2 w centrum na nową wątrobę :P
:lol: :lol:
a o mnie już zapomniał :lol: :lol:
:D nasze ulubione słowo dla Eijka :D
nie napiszę nic nowego frasunek dla wszystkich
*żulAS
Chili out!!!
;) jak to ktoś kiedyś powiedział !
napisałem to sobie w przeności z małym interkiem ale Miker nie zrozumiał mojej intencji .... ;)
Nie chce zaczynać kolejnej chorej wojny za mało nas zostało a ja jestem za stary na to jeszcze raz chili out! i nie róbmy off topica!
;)
Tjaaa... chociaż jakieś małe interko... :D :D :D
Mixerku pamiętaj tekst: jakieś małe interko ?
:lol: Jest zastrzeżonym znakiem towarowym! ( grupy Sfort Soft :twisted: !)
Nieliczni wiedzą o soo chodzi .....
:rolleyes:
makgajwer to szykuj dla mistrza zimne piffo........popijemy sobie,wszak nie odzywales sie tyle czasssu.......hehehehe
Oszalales ? Piwo to mozna pic sobie tak bez okazji, z kolegami z pracy, z kobieta, z ojcem.... Orneta to zbyt duze wydarzenie, zeby pic piwo - pamietasz co pilismy podczas QP 97 wraz z Darthem ? ;)
pięknie powiedziane Orneta to ziemia Święta każdego Atarowca!
i mustaki..... ;)
Mały a może jakiś mały sztabik ( %%% zrobimy przed wyjazdem )....
Jak wyglądam, przecież kiedyś spotkałem ciebie na giełdzie...
i się jakoś poznaliśmy 8O ;)
Co to może małe spotkanko i omówienie wszytkiego - to jak Zajec i Mały :rolleyes: Robimy spotkanie sofrt softu :twisted:
o ja nieśśśfiadomy 8O
a myślałem że to piątek ;)
ale tak to jest jak się nie zagląda do kalendarza :lol:
ale nie zmienia to faktu że jedziemy 31 ( CZWARTEK! ) :D
Slaves jak to nie da rady? nie jedziecie przez wawę?
przecież pisałem że my tez jedziemy w piątek 31szego około 19nastej ;)
to co jedziecie z nami razem w jednej kolumnie? :rolleyes:
Swordzi jadą 31szego około 19nastej wyjazd z wawy! :twisted:
Ile aut zobaczymy ;)
Slaves a wy jedziecie 31szego? Jak tak to jedziemy w jednej kolumnie? :D
A więc tak wycieczka do Ornety na pewno 31szego..
Z godzinami to jeszcze nie wiadomo.. Ja raczej będę jechał po 16nastej i Zajączka też tak będę namawiał 8)
Na razie to jeszcze zupełnie nie wiem kto gdzie i jak i z kim jedzie ...
-Uwielbiam pełną kowbojkę jeżeli chodzi o sprawy organizacyjne... :D
Jak coś w końcu ustalimy to dam znać :rolleyes:
Wiem tylko tyle że jedziemy!
Iksie o której jedziecie w piątek?
może utworzymy mała kolumnę autek? :D
tak powoli wracam do normy.... ;)
zostało mi jeszcze 9 dni zwolnienia(l4) z 14nastu... :rolleyes:
mam już dość siedzenia w domu .. :rolleyes:
wiem że czasami trudno uwierzyć w coś takiego tylko czemu bolą mnie plecy :lol: ;)
Znalezione posty [ 7,151 do 7,175 z 7,327 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.244 sekund, wykonano 15 zapytań