701

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Pin napisał/a:
Sikor napisał/a:

A wyrzucanie z oddziałów innych chorych i ich nieleczenie to totalne morderstwo - tak zmarł mój znajomy (no dobra, nie wiadomo, jak by się potoczyło, gdyby go "nie wyrzucono"

No to jak mówiłem - wybieraj kogo przyjąć a kogo wywalić, ilość miejsc wszędzie jest ograniczona. No i miejsca nie leczą same; o tym też należy pamiętać.

No i zdrówka życzę.

mylisz sie. wyrzucali ze szpitala nie po to zeby kogos innego przyjac tylko zeby zamknac oddzial bo covid.

nie masz pojecia co sie dzialo :-)

702

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

hahahaha


https://www.onet.pl/sport/onetsport/wiz ... w,d87b6cc4

Ostatnio tez gdzies czytalem, ze jakis facet nie moze wyjechac z Australi bo nie ma szczepienia :-)

703

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Adam, no wlasnie, gdyby ten punkt byl realizowany to YT moglby napisac ze nie zyczy sobie tresci np. konserwatywnych i dla takiej konfederacji miejsca nie ma :-)

704

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

https://www.youtube.com/watch?v=iozqi0m99j0

705

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

strasznie nierozgarniete te eksperty, szczepionka sezonowa to moga przekonac najwyzej intelektualny plankton, powinni uderzyc w pigulki antycovidowe, zarzywane jak antkoncepcyjne, i wchodzisz na cykl...

kazdy ;-) by to kupil

706

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

przednia nazwa :) "i chu" :D


Szykować kupry :D

707

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Pin napisał/a:
syscall napisał/a:

śmiertelności 0.02%

Co za bzdury. No chyba, że uważasz że współistnienie c19 z inną jednostką chorobową sprawia że wspomniana przejmuje statystyczny zgon.

obliczenia moga byc zawyzone. przed nastraszeniem spoleczenstwa covid sezonowe fale zgonow wystepowaly, mialy zwiazek z wiekiem i geneze w infekcji. wszyscy to wiedza. ile z tych zgonow przed covid bylo kwialifikowanych jako zgon z powodu infekcji? pewnie zadne.

a dzis? dzis zakwalifikowanie zgonu na covidowy to test :-) i pozniej cala bajeczka z kremacja itd bo jak wiadomo trup naintensywniej oddycha. no bo po co maseczki wsrod oddychajacych? chyba po to zeby nie zarazac :-)

mamy efekt powolywania uniwersytetow gender w stolicy :-) tylko czekac na rewelacjyjne badania naukowe z takich osrodkow naukowych ;-) zeby lewicowe patole mialy sie na co powolywac

708

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

grype i covid oczywiscie mozna porownywac, oba wirusy zajmuja ten sam ekosystem, z tym, ze covid jest mocno inwazjnm wirusem i wypiera nasza rodzima grype, covid jest bardzo grozny dla grypy, populacja wirusa grypy w zeszlym roku chyba calkiem zanikla.

zieloni i inne lewicowe patalachy powinny natychamist zajac sie tym problemem.


---
najgorzej, ze jak pogoda sie zrobi klimat sie ociepli to biedne wirusy moga tego nie wytrzmac. przydalby sie jakis podatek wirusowy na ochrone wirusow.

709

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

na 5 stycznia pewnie bedzie u nas jak w bergamo... co tu sie dzialo

---
zastanawia mnie jedno... jak sie rozmawia z ludzmi w realu to literalnie ani jedna osoba nie ma pogladow takich jak Adam, Pin czy Innu, nikt!

710

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

teraz wazniejsze sa fakty medialne ;-)

---

tam do kogos wyzej: nie porownywac wirusowych infekcji do siebie? bo co? bo zaczyna piec w okolicach gluteus maximus? ;-)

711

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

ciekawe czy to prawda:

https://4mens.pl/2021/12/23/pod-respira ... -slaskich/

712

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

spokojnie... Adam robi takie wrzutki ni z gruszki ni z pietruszki... o taki przklad: "Covid jest choroba zakaźną, możesz zakażać nie mając żadnych objawów. Dlatego niezbędna jest izolacja osób zakażonych i tych którzy mieli z nimi kontak"

grypa tez a czy izoluje sie osoby ktore mialy kontakt ;-)

to taka akcja sraczka.

713

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Adam: rozrozniam.

714

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

tak, pamietam jak taka babcia na oddziale ktory mieli zamknac cieszla sie ze ma pozytywny test i jej nie wyrzuca bo w domu nie mialby sie kto nia zajac.

u nas wyrokiem jest wynik testu a nie rzeczywiscie choroba :-) Wyrokiem dla wielu bylo wlasnie sianie propagandy, osoby podatne przestraszone albo nawet przez rodziny nastraszone nie chodzily do lekarza i po pewnym czasie wzrost zgonow domowych... na covid? oczywiscie ze tak, bo to wynik testu decydowal...

Niestety Innu wpisujesz sie w sianie tej propagandy chyba nawet nie zdajac sobie z tego spraw.

715

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

innuendo napisał/a:

Pin, mieszkam w pobliżu Szpitala Narodowego, a w okolicy szpital, w którym się urodziłam, zmieniono na Covidowy. Karetka za karetką. Myślę, że ci, którzy sami nie zachorowali i nie przeszli Covida ciężko lub nie stracili kogoś z bliskich, dalej będą wypisywać, że to wszystko ściema.

posluchaj Innu, ten jeden szpital w Twojej okolicy przyjmowal chorych, 10 innych w okolicy niekovidowch mialo pozamykane oddzialy co oznacza brak mozliwosci przyjecia chorych (w statystykach 100% oblozenia mimo, ze w rzeczywostosci moglo tam byc 50% luzek wolnych) - co gorsze, z tych pozamykanych oddzialow do domu zostali wypisani WSZYSCY ktorzy nie mieli covid - nawert jak na oddzialem byl 1 chory na covid i 10 obloznei chorych ale nie na covid to ci obloznie chorzy zostali wypisani ze szpitala. chyba nie rozumiesz co to znaczy.
Ty widzialas mase karetek przed jednym szpitalem bo 10 innych zostalo zablokowanych birokratycznym zarzadzeniem.

po prostu tragedia jak nawet nastepne pokolenie nie ogarnia otaczajacej rzeczywistosci... to nasza wina, tak ich wyksztalcilismy... tragedia, jako spoleczenstwo jestesmy w dupie. nawet wydawaloby sie wyksztalcone osoby nie ogarniaja... klapa.

716

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

przychodzi covidoszczepionkowiec do spowiedzi:
- daje sie ladowac w kakao
- no to za to bedzie Piekło
- juz piecze

717

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Pin: racjonalizacja... mechanizm uruchamiany u ludzi zaladowanie w kakao ;-)

718

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

? Zydzi zrozumieli ze szczepionka sezonowa to chyba nie tak mialo byc ;-)


https://www.onet.pl/informacje/onetwiad ... s,79cfc278

719

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

ocho... chyba kto sie mial dogadac to sie dogadal...


na pytanie czy ktos "nas" bedzie niepokoil na sylwestra w lokalu w zwiazku z obostrzeniami?

odpowiedz: wszystko juz jest zalatwione

---
chyba ze pojawi sie jakis "Pin" ;-) ale watpie.

720

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

kiedys pisalem jak wyglada rynek testow na wsi ;-) a tu oficjalnie mowia ze w wielkim swiecie tak samo :-)

https://www.youtube.com/watch?v=mlNadPY-c-4

17:50

721

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

@Mq: albo pracowników myjni samochodowych. Lewicowe scierwo przeciez juz wydawaly zakazy korzystania z myjni samochodowych to gdyby pracownicy kolaborowali jak np. Pin to myjniom juz nie zakaza dzialalnosci.

722

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

przymusowy sezonowy preparat?


system będzie przypominal: "weź pigułkę" ?

723

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

tabelka to jedno ale rzetelnosc surowych danych to drugie.

na wlasnej skorze przekonalem sie ze covid jako przyczyna smierci wpisuja pod byle pretekstem (dodatni test).

na takich danych mozna stworzyc tabelke jaka sie chce :-)

724

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

to sa zgony z 21 dni? ile dziennie umiera na covid ze 100 osob? (nie wiem bo sie nie interesowalem) to jakies 2100 w sumie byc powinno a tu wyzej widze uwzgledniajac przeliczenie na milion jak podaja to tak z grubsza nawet nie liczac ... ponad 300 tys?


ide na kawe bo zostalem zdefoliowany ta tabelka.


----

a, juz widze - doczytalem do konca :-)

wniosek nasuwa sie sam - preparat jest skuteczny jak lewoskretna witamina C popita woda odfiltrowana z negatywnej energii

725

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

oj oj... cos z tym trzeba zrobic... memory find, siara... trzeba dac jasny sygnal lewackim eunuchom ze dostawy naszego towaru nie moga byc zagrozone - niech sie pojawi w tamtej okolicy wariant pytong jako przestroga dla pozostalych ze nasz towar jest niezbedny dla ich zdrowia.

i wszystko jasne.