Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Opcje wyszukiwania (Strona 291 z 294)
Samciu zrópppmy! 8O
W końcu chcę się napić człowiek z atarmenami.. to kiedy :robymi: tę flaszkę..?
Yksie dołączysz? ;)
może jeszcze ktoś chętny :lol:
to ja kcem swoje 130xe w wersji 2004 8O
8O ;)
ech numer plusa... jestem bardziiooo kacofyy pooo wczorajszym...
kiedyś trzeba będzie odwiedzić ;)
chodzi sporo szybciej - ja modemofffiec 8O
przecież to ja jest największa lama ze sfortuff... :lol:
będzie cosik o mnie będzie cosik o mnie..
ps. Zajac nie możesz byc przed mienia :lol:
Ludki kochane kiedy następne kocie rany?
ja kcem do was dołączyć.. 8O :oops: ;)
hmm to kiedy tio budiet? ;)
jam w końcu się pojawitsa ..
ale mnienia nimt nie wieżit :oops:
Modlin Rules! :lol:
Kiedy następny raźźź? :rolleyes:
W końcu muszę się wybrać 8O
a czemu jeszcze nie Samurajowo ;)
Vaśko na kacu!? :twisted:
a ile ja posłułem razy swoją! i Ci dzielni Tomsi! ją naprawiali i ja znofu "tuningowałem"!... o znofu tydzień w tomsóf! jaka szkoda że ich nie ma! ;)
To tylko na "scenie" kobiety mają free ...
imprezy "tuningowe" czy jakieś wyścigi - normalnie od bła!..... ( shit! i dlatego jest ich tak mało co się ścigają! ;) )...
Ech! Skąd ja to znam! :cry:
Tylko nie przesadzaj z alkocholem.... ( jak to było w moim przypadku :oops: )..
Ale niestety takie sa te baby ;)
Świat nie kończy się na jednej! Nie przejmuj się zawsze znajdziesz sobie jeszcze lepszą! :D
He!He! ciekawe o soo chooodzi?! :oops:
ale i tak się pewnie nie sszokuje ;)
Pewnie każdy po paru głębsszych .... ;)
tylko trza mieć tą porepke :oops:
Tym razem będzie inaczej... ;)
Gdyż na sztab stawie się z Zającem... :lol:
Zawarliśmy pakt bo on i ja wybieramy się na sztab i wybieramy ...
I jakoś się nie wybraliśmy nigdy ...A tak w końcu się wybierzemy i wam pokażemy 8O He he! :rolleyes:
Może jeszce wyciągniemy jakiegoś rzeźnika z swort softu.... ;)
Dzięki! Samcio!
Jesteś nie zastąpiony hehe! :D
Kiedyś sam szukałem takiej maszynki...Ale dałem sobie spokój nikt mi nie chciał sprzedać... :oops: .,...
Cześć! Ludki! :D
Potrzebuję maila do tego człowieczka!
Jak ktoś ma to prosze o info!
BO jakoś mi go zjadło.. ;)
Będę musiał stawić się w końcu na sztabie! :D
to jak z terminem? 8)
Ten jest aktualny? Bo musze sobie poprzestawiać: pracę, studią, kobiętę ( kobity też się przestawia ? jak zegarek!!! ;) )..
Skoro wróg stoi tuśś tuśś bo przybędziedzie wielki miecznik?.
Z grupy mieczników! Pomogę waśmością walczyć z wrogiem!
Będziemy go lać w ryj aż padniemy.. A jak padniemy to dalej będziemy go lać w ryj!
Teraz nie przeszkodzi miecznikowi żadna dziewka jak to miało się ostanio,
A tak poważnie nie mogłem się ostatnio stawić w powodów osobistych..
Miał bym prze*.* u kobiety ?.
Następny termin to już zapowiedziałem że mam szkolenie w pracy??.
Moja miłość poszła na to - czyli PANY Będziemy WALCZYĆ i lać w MORDĘ!
Miłość uwierzyła czyli trzeba lać wroga w mordę zanim on nam wleje !
AS? jako główny miecznik przybędzie na peffno ze swoim mieczem ( 0,75 ruls!).
A jak się miecz złamie ( czy skończy to rzeba będzie się wybrać po nofy!)?
Także czekajcie na asia i jego miecz!
Będziemy walczyć do upadłego!
Cześć ludziki!
Poszukuję romków z giercami z jaga!
Jak tkoś zna jakiś link to proszę o odpowiedź!
:D
Jutro popytam machaniczków co zrobić ze świecami u ciebie !
Na pefno cośśś się da!
Pa
Asiu!
Znalezione posty [ 7,251 do 7,275 z 7,327 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.221 sekund, wykonano 12 zapytań