7,251

(21 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Samciu zrópppmy! 8O
W końcu chcę się napić człowiek z atarmenami.. to kiedy :robymi: tę flaszkę..?
Yksie dołączysz? ;)
może jeszcze ktoś chętny :lol:

7,252

(3 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

to ja kcem swoje 130xe w wersji 2004 8O
8O  ;)

7,253

(5 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

ech numer plusa... jestem bardziiooo kacofyy pooo wczorajszym...
kiedyś trzeba będzie odwiedzić ;)

7,254

(11 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

chodzi sporo szybciej - ja modemofffiec 8O

7,255

(5 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

przecież to ja jest największa lama ze sfortuff... :lol:
będzie cosik o mnie będzie cosik o mnie..
ps. Zajac nie możesz byc przed mienia :lol:

7,256

(76 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Ludki kochane kiedy następne kocie rany?
ja kcem do was dołączyć.. 8O  :oops:  ;)

7,257

(21 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

hmm to kiedy tio budiet? ;)
jam w końcu się pojawitsa ..
ale mnienia nimt nie wieżit :oops:
Modlin Rules! :lol:

7,258

(76 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Kiedy następny raźźź? :rolleyes:
W końcu muszę się wybrać  8O

7,259

(4 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

ciekawe przeliczniki ;)

7,260

(9 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

a czemu jeszcze nie Samurajowo ;)

7,261

(15 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Vaśko na kacu!? :twisted:

7,262

(9 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

a ile ja posłułem razy swoją! i Ci dzielni Tomsi! ją naprawiali i ja znofu "tuningowałem"!... o znofu tydzień w tomsóf! jaka szkoda że ich nie ma! ;)

7,263

(15 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

To tylko na "scenie" kobiety mają free ...
imprezy "tuningowe" czy jakieś wyścigi - normalnie od bła!..... ( shit! i dlatego jest ich tak mało co się ścigają! ;) )...

7,264

(35 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Ech! Skąd ja to znam! :cry:

Tylko nie przesadzaj z alkocholem.... ( jak to było w moim przypadku :oops: )..

Ale niestety takie sa te baby ;)

Świat nie kończy się na jednej! Nie przejmuj się zawsze znajdziesz sobie jeszcze lepszą! :D

7,265

(28 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

He!He! ciekawe o soo chooodzi?! :oops:
ale i tak się pewnie nie sszokuje ;)

7,266

(3 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Mały odezwij się! ;)

7,267

(28 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Pewnie każdy po paru głębsszych .... ;)
tylko trza mieć tą porepke :oops:

7,268

(28 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Tym razem będzie inaczej... ;)
Gdyż na sztab stawie się z Zającem... :lol:
Zawarliśmy pakt bo on i ja wybieramy się na sztab i wybieramy ...
I jakoś się nie wybraliśmy nigdy ...A tak w końcu się wybierzemy i wam pokażemy  8O He he! :rolleyes:
Może jeszce wyciągniemy jakiegoś rzeźnika z swort softu.... ;)

7,269

(3 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Dzięki! Samcio!
Jesteś nie zastąpiony hehe! :D

7,270

(9 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Kiedyś sam szukałem takiej maszynki...Ale dałem sobie spokój nikt mi nie chciał sprzedać... :oops: .,...

7,271

(3 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Cześć! Ludki!  :D
Potrzebuję maila do tego człowieczka!
Jak ktoś ma to prosze o info!
BO jakoś mi go zjadło.. ;)

7,272

(28 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Będę musiał stawić się w końcu na sztabie! :D
to jak z terminem? 8)
Ten jest aktualny? Bo musze sobie poprzestawiać: pracę, studią, kobiętę ( kobity też się przestawia ? jak zegarek!!!  ;) )..

Skoro wróg stoi tuśś tuśś bo przybędziedzie wielki miecznik?.
Z grupy mieczników! Pomogę waśmością walczyć z wrogiem!
Będziemy go lać w ryj aż padniemy.. A jak padniemy to dalej będziemy go lać w ryj!
Teraz nie przeszkodzi miecznikowi żadna dziewka jak to miało się ostanio,
A tak poważnie nie mogłem się ostatnio stawić w powodów osobistych..
Miał bym prze*.* u kobiety ?.
Następny termin to już zapowiedziałem że mam szkolenie w pracy??.
Moja miłość poszła na to - czyli PANY Będziemy WALCZYĆ i lać w MORDĘ!
Miłość uwierzyła czyli trzeba lać wroga w mordę zanim on nam wleje !
AS? jako główny miecznik przybędzie na peffno ze swoim mieczem ( 0,75 ruls!).
A jak się miecz złamie ( czy skończy to rzeba będzie się wybrać po nofy!)?
Także czekajcie na asia i jego miecz!
Będziemy walczyć do upadłego!

7,274

(2 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Cześć ludziki!
Poszukuję romków z giercami z jaga!
Jak  tkoś zna jakiś link to proszę o odpowiedź!
:D

Jutro popytam machaniczków co zrobić ze świecami u ciebie !
Na pefno cośśś się da!
Pa
Asiu!