http://atari.fandal.cz/detail.php?files_id=573
phantom nie jest w trybie tekstowym tylko zwyklej 15tce. grzebalem kiedys w phantomie ... jak znajde notatki (moze, moze, moze) mozna bylo przyspieszyc ruch sprajtow bez straty plynnosci ruchu
po demku, ktore poslales widze, ze sprajty nie ruszaja sie 1 na ramke... nadal uwazam, ze powinienes stworzyc procedure kolejowania sprajtow do ruszenia niz optymalizowac sama proceke ruchu sprite
reszte pozniej.. laptok mi sie zaraz wylaczy a nie ma u mnie pradu ;-)
