51

(114 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Dopiero dzisiaj zacząłem zabawę z cartem. Pytanie do użytkowników Nomari. Mianowicie jeden kanał gra wg mnie ok i czysto, a drugi z jakby nałożonym szumem, ogólnie nie ok jak na moje ucho. Player to Slight SID player 1.0.

52

(2 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Podłączałem Sophię i chciałem pociągnąć sygnał sync z 15 nogi z 4050 do konwertera GBS-8200. Można sprawdzić ten układ czy jest ok?

53

(2 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Hej,

Zniknął obraz z wyjścia monitorowego (s-video), RGB z Sophia jest OK. Czy układ 4050 może być uwalony? Sprawdzałem z dwoma różnymi GTIA, z Sophią i bez.

54

(114 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Jeśli jeszcze zdążyłem to jestem chętny na 1 sztukę.

55

(57 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Ładne cacko. Jestem zadowolony. Dzięki :)

56

(57 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

1. Lizard - brelok 1x, lampa 1x
2. VLX - brelok 1x, lampa 1x
3. tOri - brelok 1x
4. mgr inż. Rafał - lampa 2x bez otworu fi
5. AdamK - brelok 2x
6. Solo - 1 x brelok, 1x lampa (bez otworu na zegar)
7. Piguła - 1x brelpk 2x zegar
8. SuN - 1x zegar z otworem :)
9. Cyprian - 1x brelok
10. piomet - 1xbrelok

57

(127 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

!COnGRAtULAtIONS!

Wysyłanie wiadomości przez forum działa, bo nie mam kopii w wysłanych?

5 - 40pln
6 - 40pln

60

(2 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Czy można nałożyć interfejs AKI na POKEYA w  interfejsie STEREO? Będzie to działać poprawnie czy w ogóle?

61

(11 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Jak wyżej i powyżej:)

Miećka, Sofronowa w to nie mieszaj.

63

(11 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Carty dojechały do mnie. Bardzo się cieszę. Dzięki!

64

(11 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

To pierwszy zacznę :)

1 - 15zł.
2 - 15zł.

65

(5 odpowiedzi, napisanych Miejsca w sieci)

Panie Halski. Kupiłem od pana ten magnetofon i dlaczego gry się nie wgrywają?

66

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

MEGA ST4 ponoć nieużywany

https://allegrolokalnie.pl/oferta/atari-st-4

67

(12 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Smutna wiadomość :(

68

(29 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię pozostałe)

@BartoszP

Śledzie dojechały. Dzięki :)

69

(29 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię pozostałe)

dzieki, poszedl email.

70

(29 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię pozostałe)

A jakie dane nadawcy będą potrzebne. Pytam, bo nie robiłem tego wcześniej. W apce inpost działam i pyta o email nadawcy i nr tel.

71

(29 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię pozostałe)

Jestem chętny na zestaw A - Śledzie.

72

(48 odpowiedzi, napisanych Miejsca w sieci)

Ogląda się. Dla mnie jeden z lepszych kanałów YT. Tylko zwiększcie częstotliwość :) Ile można czekać na następny odcinek. Bierzcie przykład z Borsuka i Larka :)

73

(114 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Mając na uwadze, że były zapisy na SlightSID-a to chyba wszyscy chętni przeoczyli temat, tak jak ja.

74

(5 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Chodzi o to gdzie najlepiej się podpinać. Z tego co zauważyłem niektóre sygnały można brać z różnych miejsc na płycie. Niestety elektronikiem to jestem od przysłowiowej niedzieli. Rozchodzi się o to że chcę interfejs do karty cf zmontować w środku Atari. Widziałem na forum Atari age ktoś jakieś pcb projektował nakładane na procka.

75

(5 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Ze schematu to wiem, miałem nadzieję na jakąś instrukcję obrazkową :) Ale dzięki za linka, z dużą kopalnią schematów.