Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Opcje wyszukiwania (Strona 3 z 26)
Z wyżywienia poproszę D1 i D3.
Tradycyjnie jak co miesiąc zapraszam na sztabik który odbędzie się w piątek 1.12.23 w Kinky Budget Club na ul. Mazowieckiej 9 od godziny 17-tej, siedzimy na antresoli :)
Oczywiście będę ze sprzętem i poproszę dziewiąty jak zwykle :)
Jak dla mnie to możesz wrzucać w otchłań internetu. Nie na takie rzeczy wyrażałem zgodę ;)
Tradycyjnie jak co miesiąc zapraszam na sztabik który odbędzie się w piątek 3.11.23 w Kinky Budget Club na ul. Mazowieckiej 9 od godziny 17-tej. Miejscówka sprawdzona miesiąc temu :)
Tradycyjnie jak co miesiąc zapraszam na sztabik który odbędzie się w piątek 6.10.23 w Kinky Budget Club na ul. Mazowieckiej 9 od godziny 17-tej. Miejscówkę znalazł Alex, więc będzie dobrze :)
Jak co miesiąc zapraszam na sztabik który odbędzie się 1.09.23r. od godziny 18 w Beauty Bistro Club na Pięknej 19.
A dlaczego od 18? Bo od tej godziny do 23 mają 2 w cenie 1 :)
Zmieniamy lokal na Piękna 19, bo tam są promocje.
Tradycyjnie w pierwszy piątek miesiąca(4.08.23) zapraszam na sztab na godzinę 17-tą. Tym razem spotykamy się w Bolku(al. Niepodległości 211, 02-086 Warszawa) nie mamy rezerwacji, więc kto będzie pierwszy ten zajmuje dużą miejscówkę.
Wielkie dzięki dla organizatorów za party oraz partyzantom za przybycie i do zobaczenia za rok :)
Na tą chwilę poproszę o SANYO CEM3022P ale może coś jeszcze dobiorę :)
Miejscówkę w lokalu mamy tą samą co ostatnio. Hasło do stolika, to oczywiście nazwa jedynego słusznego producenta komputerów ;)
Tak jak pisałem wcześnie rezerwacja jest od 17-tej, ale ja będę bliżej 18-tej, więc zacznijcie bawić się beze mnie :)
Zapraszam na sztabik w dniu 2.06.23 w lokalu Krucza Cocktail Bar na ul. Kruczej 16/22 od godziny 17:00.
Znajdzie się mała grupka chętnych?
Ja też będę ze sprzętem, a nawet dwoma :)
Rezerwacja zrobiona na 6-8 osób, tam gdzie ostatnio na hasło ATARI.
Jeszcze nie, czekałem żeby zobaczyć jaka będzie frekwencja.
To co powtórka z rozrywki i robimy sztabik w dniu 5.05.23 w lokalu Krucza Cocktail Bar na ul. Kruczej 16/22 od godziny 17:00.
Znajdzie się mała grupka chętnych?
Alex jak są chętni to niech przyjdą na 17-tą, ja rezerwacji nie robiłem, bo nawet nie wiem ile miałoby być osób, więc ciężko coś rezerwować. Tym razem zrobimy spontanicznie, a w przyszłości pewnie będę rezerwował.
W dodatku ja chyba dojadę na około 18:30.
Widzę że będzie się działo :)
Zapraszam chętnych na sztabik w dniu 14.04.23 do lokalu Krucza Cocktail Bar na ul. Kruczej 16/22 od godziny 18:00.
Jak widać zmieniłem miejsce na centrum, więc chyba każdemu będzie pasowało :)
Są chętni?
1. Xerxes: Edycja Soundtrack 1 szt.
2. takron27 - ed. standard x1
3. Rastan - ed. standard x1
4. pancio - FULL x1
5. Dracon__ - ed. Soundtrack 1szt.
6. DaruG - ed. Soundtrack 1szt.
7. mu - ed. Soundtrack 1szt.
8. tytus - ed. Soundtrack 1szt.
9. Renton - edycja standard 1szt.
10. micromax - standard 1szt (proszę o powiadomienie mail - micromax@tlen.pl)
11. Harry - ed. Soundtrack 1szt.
12. nosty - ed. soundtrack 1 szt.
13. voy - Edycja Soundtrack 1 szt.
14. AdamK - Edycja Soundtrack 1szt.
15. hsimpson - Edycja Soundtrack 1szt.
16. Dalton - Edycja Soundtrack 1 szt.
17. gzynio - Edycja Soundtrack 1 szt.
Jest już wstępnie wytypowany lokal, ale ogłoszę to za miesiąc, muszę potrzymać was trochę w napięciu :)
Było super, a za miesiąc nowa miejscówka w centrum :)
Znalezione posty [ 51 do 75 z 634 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.025 sekund, wykonano 31 zapytań