51

(136 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Z wyżywienia poproszę D1 i D3.

52

(11 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Tradycyjnie jak co miesiąc zapraszam na sztabik który odbędzie się w piątek 1.12.23 w Kinky Budget Club na ul. Mazowieckiej 9 od godziny 17-tej, siedzimy na antresoli :)

53

(136 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Oczywiście będę ze sprzętem i poproszę dziewiąty jak zwykle :)

54

(31 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Jak dla mnie to możesz wrzucać w otchłań internetu. Nie na takie rzeczy wyrażałem zgodę ;)

55

(12 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Tradycyjnie jak co miesiąc zapraszam na sztabik który odbędzie się w piątek 3.11.23 w Kinky Budget Club na ul. Mazowieckiej 9 od godziny 17-tej. Miejscówka sprawdzona miesiąc temu :)

56

(8 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Tradycyjnie jak co miesiąc zapraszam na sztabik który odbędzie się w piątek 6.10.23 w Kinky Budget Club na ul. Mazowieckiej 9 od godziny 17-tej. Miejscówkę znalazł Alex, więc będzie dobrze :)

57

(12 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Jak co miesiąc zapraszam na sztabik który odbędzie się 1.09.23r. od godziny 18 w Beauty Bistro Club na Pięknej 19.
A dlaczego od 18? Bo od tej godziny do 23 mają 2 w cenie 1 :)

58

(5 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Zmieniamy lokal na Piękna 19, bo tam są promocje.

59

(5 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Tradycyjnie w pierwszy piątek miesiąca(4.08.23) zapraszam na sztab na godzinę 17-tą. Tym razem spotykamy się w Bolku(al. Niepodległości 211, 02-086 Warszawa) nie mamy rezerwacji, więc kto będzie pierwszy ten zajmuje dużą miejscówkę.

60

(24 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

1. Gzynio x1

61

(115 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Wielkie dzięki dla organizatorów za party oraz partyzantom za przybycie i do zobaczenia za rok :)

62

(11 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię pozostałe)

Na tą chwilę poproszę o SANYO CEM3022P ale może coś jeszcze dobiorę :)

63

(6 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Miejscówkę w lokalu mamy tą samą co ostatnio. Hasło do stolika, to oczywiście nazwa jedynego słusznego producenta komputerów ;)
Tak jak pisałem wcześnie rezerwacja jest od 17-tej, ale ja będę bliżej 18-tej, więc zacznijcie bawić się beze mnie :)

64

(6 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Zapraszam na sztabik w dniu 2.06.23 w lokalu Krucza Cocktail Bar na ul. Kruczej 16/22 od godziny 17:00.
Znajdzie się mała grupka chętnych?

65

(115 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Ja też będę ze sprzętem, a nawet dwoma :)

66

(16 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Rezerwacja zrobiona na 6-8 osób, tam gdzie ostatnio na hasło ATARI.

67

(16 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Jeszcze nie, czekałem żeby zobaczyć jaka będzie frekwencja.

68

(16 odpowiedzi, napisanych Zloty)

To co powtórka z rozrywki i robimy sztabik w dniu 5.05.23 w lokalu Krucza Cocktail Bar na ul. Kruczej 16/22 od godziny 17:00.
Znajdzie się mała grupka chętnych?

69

(2 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię pozostałe)

2. Samsung 100,00 :)

70

(28 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Alex jak są chętni to niech przyjdą na 17-tą, ja rezerwacji nie robiłem, bo nawet nie wiem ile miałoby być osób, więc ciężko coś rezerwować. Tym razem zrobimy spontanicznie, a w przyszłości pewnie będę rezerwował.
W dodatku ja chyba dojadę na około 18:30.

71

(28 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Widzę że będzie się działo :)

72

(28 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Zapraszam chętnych na sztabik w dniu 14.04.23 do lokalu Krucza Cocktail Bar na ul. Kruczej 16/22 od godziny 18:00.
Jak widać zmieniłem miejsce na centrum, więc chyba każdemu będzie pasowało :)
Są chętni?

73

(24 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

1. Xerxes: Edycja Soundtrack 1 szt.
2. takron27 - ed. standard x1
3. Rastan - ed. standard x1
4. pancio - FULL x1
5. Dracon__ - ed. Soundtrack 1szt.
6. DaruG - ed. Soundtrack 1szt.
7. mu - ed. Soundtrack 1szt.
8. tytus - ed. Soundtrack 1szt.
9. Renton - edycja standard 1szt.
10. micromax - standard 1szt (proszę o powiadomienie mail - micromax@tlen.pl)
11. Harry - ed. Soundtrack 1szt.
12. nosty - ed. soundtrack 1 szt.
13. voy - Edycja Soundtrack 1 szt.
14. AdamK - Edycja Soundtrack 1szt.
15. hsimpson - Edycja Soundtrack 1szt.
16. Dalton - Edycja Soundtrack 1 szt.
17. gzynio - Edycja Soundtrack 1 szt.

74

(19 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Jest już wstępnie wytypowany lokal, ale ogłoszę to za miesiąc, muszę potrzymać was trochę w napięciu :)

75

(19 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Było super, a za miesiąc nowa miejscówka w centrum :)