7,476

(21 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Sikor, 3-4 bonusy... nie wiecej i co one robia?

7,477

(21 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

bezposrednie pytanie do Zenona R. on ma najwieksza wiedze w tym temacie

7,478

(21 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

witam,

napisalem kilka procedurek, ktore byc moze zamienia sie w gre podobna do tej:

http://www.gamehouse.com/mobilegames/luxor/
http://www.download-free-games.com/puzz ... /luxor.htm

moze to chwile potrwac... bo w sumie jeszcze niemam co pokazac


jesli sa rozsadne propozycje tytulu gry, bonusow (ktore i jak dzialajace*), scenerii... to slucham
poki co przewidziane:
1. kulka joker

* spojrz na bonusy z takich gier jak: tumble bugs, zuma, luxor, pirate poppers, karu, beetle bomp

7,479

(9 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

ale gdyby tak na a8 ...

7,480

(9 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

http://www.zeronews-fr.com/flash/8planets.php

7,481

(10 odpowiedzi, napisanych Miejsca w sieci)

kolo od boulder dasha
http://www.brainjam.ca/

a tu wywiad:
http://www.cs.vu.nl/~aeweber/bd/index.html

7,482

(33 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

to chyba nie moj problem ;-)

7,483

(33 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

nie umiem robic ankiet na forum moze ktos mnie wyreczy?

zapytanie o format aliasu xxx@yyy.atari.pl - xxx@atari.pl
niech jakis koordynator do spraw specjalnych zbierze liste chetnych mail-alias (patrz wyzej) i podesle mi na maila, w niedziele usiade i zrobie, po niedzieli raczej juz nie bede sie w to bawil. zeby nie bylo watpliwosci, alias dzialal bedzie bezterminowo co moze oznaczac do konca swiata i jeszcze dluzej lub nieznasz dnia ani godziny ;-) (zart)

7,484

(33 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

to wymyslcie cos

moga byc postaci xywa@coś.atari.pl albo bez cosia

7,485

(33 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

czesc,

tak pomyslalem ze dzis 1 maja moze wyjde z propozycja do szefostwa forum, ze wszyscy z liczba postow >xxx lub chetni, moze dostana aliasy na konta mailowe i tak np. chcesz napisac do Pina? nie szukasz jego adresu tylko walisz pin@atari.pl ?

pomysl dobry, zly, spadaj ?

7,486

(9 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

nie znam niemieckiego, widze, ze jakas dyskusja sie tam toczy, podejrzewam, ze sa zdania podzielone i w sumie rozumiem ich, maja swoj konkurs, reguly, nagrody :-) i moga robic co chca.

dlatego tez tak od niechcenia trzaśniemy z Povroozem inna gierke na kontest. zartuje ;) puscimy ja przed konkursem :D

---
a tak poza tym to chyba temat nie na ten dzial ?

7,487

(5 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

drugi link byl oczywiscie zartem :-)

7,488

(5 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

http://www.atarimania.com/detail_soft.p ... ION_ID=384

i jeszcze:

http://www.atarimania.com/detail_soft.p ... ON_ID=2361

7,489

(32 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

dlaczego? ten gol przejdzie do historii :-)

7,490

(5 odpowiedzi, napisanych Konsole)

witam,

czy jest na forum ktos, kto pisze na lynxa ?

pozdrawiam

7,491

(81 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

w nowy tydzien z nowa gra na a8 :-) a moze nawet na weekend bedzie

-- edit
co ja pitole, dzis przeciez sroda! przydala by sie juz dzis.

--- edit
czwartek, nie moge jesc, nie moge spac, czekamy

--- edit
czwartek, okolice obiadu, zachmurzenie duze, mozliwe opady. jestem glodny. czekamy

7,492

(157 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

litosci...

ja juz jestem w innej bajce

7,493

(58 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

ten ostatni to jakas mieszanka trybow gtia i gr 15 basica ? czy jakis hardzior z 2*tryb f + 1 gtia ?

7,494

(4 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

do:

1. centipede
2. millipede

byly jeszcze jakies ?

7,495

(157 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

zrodel nie upublicznie... przynajmniej jeszcze nie.

a co chcialbys dodac? moze da sie cos w tym temacie zrobic.

7,496

(10 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

czytam, ze wstaznik stosu jest 9 bitowy z ustawionym na stale najstarszym bitem - innymi slowy d..a zbita.

no dobrze, mozna zapisac go nowa wartoscia i zrobic sobie 2 stosy w ramach 1 strony pamieci... ale to jeszcze nie to.

mamy rejest odpowiedzialny za przelaczanie bankow no i jest dobrze, a moze by tak jakis sprytny upgrade ktory:

pozwoli przelaczac TYLKO 1 strone pamieci? podczas gdy na szyne wystawiany jest adres z 1 stony pamieci to tak naprawde adresowana bedzie strona ustalona w jakims sprytnym rejestrze ?

dostalibysmy wtedy 255 stosow


zreszta na podobnej zasadzie z 0 strona pamieci - dostalibysmy niezlego speeda - wszystkie tablice na 0 stronach ;-)

dobra juz nie marudze, czekam na 65816

7,497

(157 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

komu sie jeszcze nie znudzilo najnowsza raczej ostateczna wersja - najwazniejsza zmiana to prawidlowa animacja budzenia spiacych i wywalenie includow z duplikatami zestawow przez co gra jest krotsza do zaladowania.

adres: http://atari.pl/flower.obx

7,498

(157 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

beda (moze) wydane zbiorcze poprawki.

zauwazone, poprawione, nieopublikowane:

1. po zaladowaniu gry bylo migniecie PM - fixed

2. ladowanie 6kb zduplikowanych danych i alternatywnych klockow zliczania leveli (nie wykorzystywanych) - fixed (gra jest krotsza o 6 kb)

3. czasem gubil pierwsza klatke animacji spiacego kwiatka (migniecie - dalo sie zauwazyc) - fixed, teraz jest duzo plynniej

---
4. zmieniony kolor tla na czarny powyzej i ponizej PF

7,499

(157 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

http://atari.pl/flower1.obx

szybkosc na poziomach 1,2,3 taka sama jak na poziomie 1 w poprzedniej wersji (spacerek)
poziom 4 szybkosc jak na poziomie 3 poprzedniej
poziom 5 - || - 4 poprzedniej
poziom 4 i 5 dostaly extra 10 kwiatkow do usuniecia

zawsze mozna gre podrasowac... przyklad na zmieniajace sie panele do leveli np.

http://atari.pl/panelb.jpg


pare kilo ;) wolnego miejsca jeszcze jest, moze zmienic troche dli i woda bedzie falowac ...

7,500

(14 odpowiedzi, napisanych Programowanie - 8 bit)

nie, to jest do wykonania na standardzie oprocz kilku 12-16 bialych pix w chmurkach, no i z predkosca generowania to juz niestety nie chase ;-)