> proponuje czytac ze zrozumieniem...
gdybys ucial dwa slowa dalej moze bys wiedzial o so mi chozilo...
wiem co miales na mysli, ale nie czuje potrzeby odpinania dosc rozbudowanej stacji dyskow od atari czyli klona.
> btw. jakos cie czaje czym mogly by byc stery php a co wiecej po cholere apache :?: samo php by ci nie wystarczylo :?:
np. programem, ktory odbierze zlecenie dokonania jakis operacji w sieci, odbierze wyniki, przetworzy i przesle do atari (np. zmodyfikuje atr podpietego pod ktoregos drive). apacz sie przydaje ;-)
> btw2. to juz nie ma jakis ludzkich jezykow programowania ze chcesz sie uciekac do takiej skrajnosci jak php?
jest ich cala masa, to byl przyklad