Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Opcje wyszukiwania (Strona 32 z 294)
@Mq,
A te dwa co zalinkowałem, specjalnie takie.
To działa z pralką rambo czy tosterem compy shop?
Poproszę o c65 :) W końcu miał bym pierwsze koszerne złomodore :)
Wywaliło skalę ... widziałem jak robili jakieś testy w szklarni namiocie.
"prezes" jest tylko jeden.
Natomiast to co obecnie wyprawia się w chinach, to wręcz nie do uwierzenia.
https://spidersweb.pl/2022/04/chiny-kor ... nghaj.html
Kretynizm połączony z debilizmem do potęgi entej.
Bardzo dobra wiadomość :)
Dodam że coś tam było przesyłane z "małego" Sztaba Warszawskiego :P
To był fajny sztab.
Ilość osób :)
/i\
Grzybek,
Dawaj do Warszawy :P
Z doświadczenia wiem że sztab nie skończy się "szybko" ...
Zdecydowanie nie "będziemy zdzwonić" :P
Pin, Oczywiście obiecuję nie będziemy dzwonić :P
Aż naładuje srajfona abym na Peffno nie zadzwonił :)
O SirLeo!
"swappowałem" z Nim jeszcze w poprzedniej epoce, działał na tomsie 710.
Datek pójdzie.
Qrde,
Pooglądał bym, jak zawsze , ale na sztabie ciężko będzie oglądać stream z kuchni, może na chwilę zrobimy stream ze sztaba :)
Pin, co Ty na to ?
Mając być ze "trzy" osoby :)
To spokojnie siedzimy normalne w środku, będą trzy osoby :P
Tak łatwo to nie włożysz... Jak pisałem aby je włożyć to trzeba wyciąć z pół płyty falcon-a i poprowadzić stertę drutów.
Nigdy nie widziałem takiego turbo które tak kastruję płytę komputer-a.
Sikor,
Pogoda nie napawa jutro optymizmem, proponują posiedzieć normalnie w knajpie w środku jak zawsze.
Kompletna obudowa do Falcon-a:
https://www.ebay.pl/itm/175229352655?ss ... 1438.l2649
Cena robi wrażenie :)
I jeszcze coś bardziej unikalnego:
https://www.ebay.fr/itm/154937810611?ha ... SwABRiS0YX
ct2b do Falcon-a, bezkompromisowe 030 @50mhz najbardziej szalona karta turbo do Falcon-a, wywalamy cztery gale, procesor z płyty falcon-a (po kiego komu procesor! czy fpu na płycie)
Dopiero 3cie fpu 40mhz @zadziałało u mnie na 50mhz :) Tu jest wstawione 33mhz :) Dsp też jest podkręcone :)
Samo Ct2b chyba pierwszy raz jest na aukcji, dodam że nawet to ma akcelerację hdd :)
I to działa z sono itd. działa ze wszystkim.
Brakuje jeszcze na zdjęciach wajchy od trybu turbo :)
tOri napisał/a:AS - no i podkręcili stopy. Zarobek dwadzieścia rubli.
Banki zarobią na kredytach.
Sikor napisał/a: jeśli się wpiszą co najmniej 3 osoby (oprócz mnie, of coz).
Sikor,
-będzie Nas Wincej, jakieś takie mam przecieki :P
Coś czuję że będzie grubo!
Tiger Mordko dobrze piszesz :)
- mamy 2,5 mln uchodźców , zaraz podkręcą stopy procentowe, paliwo w górę.
Dobrze jest.
To może tak z rozmachem 2023 i dalej?
-jak rzyć bez losta.
Znalezione posty [ 776 do 800 z 7,327 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.574 sekund, wykonano 15 zapytań