Miejsca jest dużo. Trzymanie tego interfejsu na zewnątrz jest niewygodne i po jakimś czasie jest coraz więcej problemów ze stykami.
A wersję interfejsu w zewnętrznej obudowie - wykonanej przez Pasia kolega widział?!!!!
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Posty przez Piguła/Shpoon
Miejsca jest dużo. Trzymanie tego interfejsu na zewnątrz jest niewygodne i po jakimś czasie jest coraz więcej problemów ze stykami.
A wersję interfejsu w zewnętrznej obudowie - wykonanej przez Pasia kolega widział?!!!!
Tylko wywalajcie je np. pod softem pod Willema - bo wycięcie w jakimś innym kosmicznym sofcie może uszkodzić strukturę pliku (np. notatnik).
Laoo - do dnia dzisiejszego jest spotykany pewnego rodzaju absurd - wydawca wydaje tytuł na VHS'ie i DVD
- na tym pierwszym formacie jest dubbing a na DVD tylko napisy...
Ja pamiętam czasy kiedy to na DVD wychodziły bajki dla dzieci z napisami - co było już totalnym debilizmem.
A mi to nie chce zrobić. KOLEGA.
Zrobić mogę - ale bez możliwości wyjmowania CF - bo tego się nie podejmuje - sorry za dużo piłowania...
Pin - nie z lnx'a trzeba wywalic pare bajtków nagłówka (pierwsze 64 bajty!!!). Dopiero potem reszte wrzucasz na kość.
Jak w temacie. Proszę o oferty.
Dodatkowo powtórzę z innego wątku, kto zrobi wewnętrzne IDEa by Pasiu do gołej 65XE z Expansion?
pozdrowienia,
Ja - uderz na priv
Zaczne, zaczne, na hdd czekam :lol:
Ile to już lat... a wszystko za sprawą 1 kabelka...
Owszem - ale za żadnej poprzedniej ekipy nie było takiego debilizmu jak obecnie (porównywalny tylko w czasach PRL). Swoją drogą zgłodniałem chyba zadzwonie na Policję, niech przywiozą mi kubełek z KFC!
jeżeli na końcu masz kondensatory na wyprowadzeniu obu kanałów (albo kondensatory i rezystory) - to wymieniłbym na początek na pierdzącym kanale właśnie te elementy. Plus dodatkowo sprawdził dalsze połączenie z 37 nogą drugiego Pokey'a...
jellonek - dlatego z konkurencyjnego serwisu wywalono pewną ilość napisów, to samo na 100% zrobiono by na napisy.org - tylko nasza kochana ekipa rządowa czymś musi się w końcu pochwalić - a spektakularne łapanki z udziałem CBŚ i Policji się do tego idealnie nadają! Ale spoko niech robią tak dalej, a z tego kraju wyjedzie kolejne 2mln wartościowych ludzi.
Bitman - inaczej byś śpiewał gdybyś miał taką wadę!
przecież Ci ludzie udostępniali to w sieci właśnie bez zgody właściciela praw...
Squard - ja mam inne zdanie na ten temat!!! Udostępniali swoje tłumaczenia a nie ripowane napisy opracowane przez danego wydawce!
Krótko mówiąc udostępniali za free własną pracę! Można się sprzeczać czy tego typu działalność przynosi straty- ja szczerze w to wątpie.
Rynek jest zalany totalnym gównem i bardzo ciężko jest znaleźć coś na poziomie - ja w przypadku muzy zawsze szukam plikow mypy3 aby ocenić czy daną płytę warto kupić - a uwierz mi oryginałów mam naprawdę dużo!!! Gdyby nie taka możliwość (zassanie z netu) - oryginałów miałbym przynajmniej o połowe mniej bo na część z nich nigdy bym się nie zdecydował (zespoły mało popularne/mało znane).
ja znalazłem taką która działa - ale tylko w trybie normal!
Athlon 2600+, 512MB Ram zużycie procka 0.2-0.6%, Win XP Sp2 na chwilę obecną zero przycięć!
Opcja
1 - podsyłasz dyski do mnie - 2 dni i atr'y są wystawione w necie.
2 - podsyłasz do mnie wtyczkę SIO a kabelek sio2pc robie ci za około 20zł plus koszt wysyłki (długość kabla 3m)
Ty się niedziw..... dopiero teraz jest odzew.
Ani Acid ani e-maile do Ciebie nie docierały....
Ale dzięki. Masz browca w Gługołazach :)
Pajero biedaczku od innych docierają tylko od Ciebie nie?!
Pajero oj Pajero..... ręce opadają.... email poszedł....
da ci na 100% tylko, tak jak Ci pisałem musisz poczekać parę dni, bo wolno odpisuje...
bo jeszcze jej nie uruchomiłem - brak czasu.... zostalo do wykonania podpięcie tylko 20 paru przewodów...
(niestety mam pilniejszą robotę - comp grzybsona i mikera).
Pigulowe glassy ma Pinokio ;>.
Pewnie mi je sprzątnął ze stołu tuż przed wyjazdem - bo ostatnie miejsce w którym je miałem (o którym pamiętam) to poranne śniadanie w Hotelu...
gepcio - nie mow ze masz 10 sztuk ? Ja bym sie pisal na 1 - bo moja wlasna chyba jest skopana (a nie mam jak porównać)
prosze rzucić fotkami to powiem które są moje bo miałem je na nosie dosłownie 1 dzień!
a ja szukam swoich okularków przeciwslonecznych...
czy tylko ja mam komunikat o tym, że archiwum jest uszkodzone?!
atari.area forum » Posty przez Piguła/Shpoon
Wygenerowano w 0.080 sekund, wykonano 20 zapytań