826

(8 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Powszechna mobilizacja to nie jest cos o czym sie dowiadujesz z poczty pantoflowej :) Jak sama nazwa wskazuje jest powszechna :) i oglaszana przez prezydenta i powtarzana przez wszystkie mozliwe media, lacznie ze slupami w posredniaku :) Po drugie: zeby byla jakakolwiek mobilizacja - musialby byc stan wyjatkowy lub wojna. Tez oglaszana przez wladze :)

Wezwanie do WKU to jeszcze nie wojna :) Moze chca sprawdzic czy nie zmienic ci kategorii na E :)

827

(15 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Rarity 10

828

(57 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Kolorem obudowy bym sie nie sugerowal. Bardziej patrzylbym na color-code.

829

(57 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Z tymi szklanymi 'puszkami' to jest dziwna sprawa. Czasem sa to zenery tak jak pisze qbahusak, a czasem sa to kontenery thruhole na elementy smd :) w srodku jest rezystor lub kondensator smd. Cuda w tych latach 80tych robili :)))) W XL jest pelno takich elementow...

830

(6 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

A po co wam ilosc wyswietlen ze sie tak naiwnie zapytam?

831

(16 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Fotki sa na pigwie ftp://ftp.pigwa.net/stuff/photos_and_vi ... 27,Poland/

832

(90 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Bedzie :)

833

(16 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Dzieki Rysiu za fajne party, a miejscowka byla OK nie ma co przepraszac :)
Pozdro :)

834

(185 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Szacun dla Rysia i dzieki dla wspolpartyzantow :)
Do nastepnego

835

(185 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Ta, do dzis pamietamy pewnego Azarro :) On nas pewnie tez :))))

836

(17 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Nie, bez fluxa wogole :) Ale to juz moze moja nadinterpretacja :)

837

(17 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

No, tym bardziej brzmi to strasznie jak piszesz ze cale zycie lutowales bez :)

838

(26 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

YERZMYEY/HOOY-PROGRAM napisał/a:

Do dziś w pokoju na ścianie wisi jego rejestracja, to był, ten wie. ;)

Czarna czy biala? Bo jak biala to chyba troche nielegalnie ;)

839

(17 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Hm, odnosze wrazenie ze nie rozumiemy sie w kwestii fluxu :)
Flux = topnik. Kalafonia to tez flux :)

Pozdr

840

(17 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Flux to 90% lutowania...  poza tym pisales o fluxie jakoby 'zbrylal' cyne :) wiec sie teraz nie wykrecaj :)

841

(17 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Prosze bardzo: http://www.youtube.com/watch?v=eg2hxpy--gg

842

(17 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

wieczor napisał/a:

Grotem nadmiaru cyny nie zbierzesz

Bzdura.

843

(185 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Moze dlatego ze Liroy nie promuje ;)

Rysiu, epi wezmie mikser.

845

(185 odpowiedzi, napisanych Zloty)

To ja dla powiewu optymizmu dopisze, ze moje szanse na przyjazd wzrosly do 90% :)

ps. Pinokio, to przyjedz w piatek po robocie :) Chyba nie pracujesz w weekend :)

Akurat w SFP to jesli sie nie myle 'wystawanie' jest  w standardzie (w sensie to jest element specyfikacji mechanicznej) wiec ciezko tu mowic o 'tryndzie' :) zwlaszcza 'tera' :)

847

(57 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

No ale to nie zwalnia z kultury, zwlaszcza w relacji klient-producent.

848

(57 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Pierwszy raz chyba zgadzam sie z xxl :)

849

(41 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Bezrobotny powinien przerzucic sie na branze dla audiofilow :) Przy odpowiedniej narracji moglby sprzedac ten swoj zasilacz jako kondycjoner dzwieku dajacy harmoniczna przestrzen :)

850

(8 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Dobry analogowy tektronix 100Mhz ma dwie zalety
mozna go kupic za doslownie grosze na ebayu
oraz jesli jest sprawny i skalibrowany - jest genialny. Moze nie jest taki fancy jak te wszystkie nowoczesne kolorowe cacka cyfrowe ale 50 lat historii i kilkaset tysiecy uzytkownikow raczej wiedzialo co kupuje :)

(zeby nie bylo, ja sie nie znam, powtarzam opinie Dave Jonesa (eevblog))

ps. co do czestotliwosci to nie do konca masz racje - 10Mhz wystarczy jak bedziesz chcial zobaczyc cos w okolicach zegara.
Ale zeby zobaczyc szpilki albo sygnaly pomnozone to juz moze okazac sie za malo. Np w atari masz 14Mhz mimo ze zegar 1.7 :) Bierz 100Mhz, powinno byc optymalnie.