Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Opcje wyszukiwania (Strona 35 z 282)
Loadery na C64 mają taką możliwość.
kosa0 napisał/a:Ty za to umiesz ale nie powiesz jak :-) - tak wiem wedlug ciebie 4*4 to 44 :-) i tak podreperowales swoje ego i blysnoles na forum :-) zostales lokalnym expertem :-) i gwiazda .
Obliczenia, które przedstawiłeś są kompletnie błędne i wskazują, że to Ty masz problemy z podstawową matematyką. Na temat wniosków się nie będę wypowiadał, ponieważ każdy ma prawo do swoich, natomiast bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi.
Uprzejmie proszę o nie wyciąganie prywatnej korespondencji, która z zasady powinna pozostać prywatna. To może źle świadczyć.
Przypominam, że wątek na offtop jest w Bałaganie. Tu rozmawiamy o SV.
Podeślij ten plik na maila - zobaczę co się dzieje się.
Sorry, ale ta gra wygląda BARDZO przeciętnie :) Pora wyjść z fanbojstwa, że wszystko co się ukazuje na martwą platformę jest "fajne".
Piguła w innym miejscu prosił o naklejkę, ale wrzucam tutaj z powodu dobrego indeksowania, poprawnego tytułu i działu.
Pierwszy załącznik to naklejka ze spadem, drugi - z oryginalnymi wymiarami i trzeci to raster.

Tam nic ciekawego nie ma. Polecam ściągnąć sobie po prostu soft pod CP/M 2.2 i korzystać.
Jak przenieść jest napisane np. tutaj http://www.atari.org.pl/artykul/cp-m-2. ... i-xl-xe/37
lopez napisał/a:A jeszcze większa komplikacja to fakt, że autor rzucił focha na Polaków
Należy się wyjaśnienie, że nie rzucił focha na Polaków "tak se", tylko ktoś skopiował jego produkt i chciał sprzedawać. Niestety okazało się, że to nasz rodak.
Supcio. Dasz znać jak wychodzi w użytkowaniu?
Nie wiem po co piszecie o jakimś zasłanianiu, względnie stronach do przyszłego wykorzystania. XXL po prostu zamiast używać adresu portb z dokumentacji złośliwie używa "powtórzonej" komórki gdzie indziej. Złośliwie, ponieważ nie oszczędza na tym ani bajtu, ani nie zyskuje na prędkości działa. Robi to tylko dlatego, że według niego Atari tak nie chciało, dlatego, że nie lubi rozszerzeń, względnie dlatego, że nie lubi Seby. Nie ma to żadnej wartości dodanej dla użytkownika.
Bardzo fajna gra, wydanie też wygląda na bardzo profesjonalne - świetna grafika na pudełku, naprawdę robi wrażenie.
Mimo tych wszystkich superlatyw, nie zamierzam jej kupić, ponieważ nie będę wspierać finansowo osoby, która złośliwie i z premedytacją (co więcej - niepotrzebnie!) pisze tak swoje programy, żeby nie uruchamiały się na komputerach osób używających konkretnego rozszerzenia.
Sklep na WWW również zapewnia obrót. Czy utrzymywanie sklepu jest tańsze od sprzedawania tylko na Allegro, eBay i SMR, nie wiem. Czy zapewnia większą klientelę w Polsce niż Allegro - nie.
x_angel napisał/a:potem MSINI2.com i nadajemy grom nazwy
Ja tylko nieśmiało przypomnę, że jest dostępny od jakiegoś czasu bardziej nowoczesna wersja MSINI2:
http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=16655
Na pewno sklonowałeś najnowszą wersję oprogramowania?
Najpierw trzeba wyczyścić flash, potem dopiero wgrywać - u mnie nie chciało się wgrać z tego powodu.
Można i nie można. Dużo małych miejscowości ma ten sam kod pocztowy.
Sprzedane. To było szybkie :)
Niestety obwoluta jest uszkodzona. Właściwe pudełko instrukcje, karta kodów są ok, bez rozdarć, 1 dyskietka.
Gra sprawna, przed chwilą testowana.
20 PLN + wysyłka Pocztą Polską lub paczkomatem.
Wystawione również w innych miejscach.

Niestety nie mam. Ale z pewnością jest już wiele osób, które mają i chętnie się podzielą.
Z uwagi na zerową dostępność oryginalnych POKEY, pozwolę sobie zadać pytanie - czy testowałeś może obecny prototyp z POKEYMAX?
tOri napisał/a:Stawiam na to, że nie zadziała.
To by chyba było pierwsze urządzenie, które nie działa z tą przejściówką, ponieważ ja sprawdzałem na wszystkim, co mam i działa (divIDE, Apple IIGS z CFFA, Amiga z adapterem PCMCIA → przejściówka SD/CF → karta SD, jak również z wpiętym do przelotki IDE44→CF).
Oto moja wariacja Fujinet. Prawie finalny prototyp obudowy - wydruk w trybie draft, kilka poprawek (jeśli będzie mi się chciało, bo i bez tego działa) lub szlifowania i będzie elegancko.


Głosowanie zostało zakończone (wyniki tutaj).
Zwycięska praca:

Z uwagi na to, że to moja praca, to w porozumieniu z fundatorem nagród, przekazuję egzemplarz urządzenia SIDE3 autorowi pracy, która zajęła drugie miejsce.
Koniecznie trzeba wyczyścić pamięć przed wgraniem, ja też tego nie zrobiłem i nie rozumiałem o co chodzi, dlaczego nie działa. Po wyczyszczeniu działa od ręki.
Największy problem, to jest to całe Platform.io. Wolałbym nawet oddzielną aplikację tylko do flashowania modułu niż to coś :)
Szczerze mówiąc nie wiem. Na szczęście to już ostatnie chwile tego silnika forum.
Znalezione posty [ 851 do 875 z 7,046 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.212 sekund, wykonano 11 zapytań