No to mówię, że na STE do MODów 4/6/8ch najlepsze jest to:
http://dhs.nu/files.php?t=single&ID=33
Ale problemy będziesz miał zawsze - nie napisano w ogóle na ST/e/F030 takiego playera, który by poprawnie każdy typ i wariacje MOD-a odtwarzał. I już na to nie liczę.









