Lizard napisał/a:

Składam wniosek formalny o wykluczenie ASa z aukcji tej - po co mu drugi taki sam magnetofon - i wszelakich innych teraz i w przyszłości. ;)

Widzisz zasugerowałem się Twoją opinią.
A tak miał bym już trzy.

ok co za dużo to nie zdrowo :)

853

(13 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Było dobrze, ale były jeszcze dwie inne transmisje.

Czasami, tylko "dźwięk" zabijał mnie :P

Pin, kiedy stream z Falconem :)

.

855

(15 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Spoko któryś raz już tam byliśmy ...

856

(13 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Nie działa .:.

857

(15 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Sztab Sztos!
Było Nas sporo :)

858

(9 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

Składam wniosek formalny abym nie był widoczny jak jestem zalogowany.
-dziękuję :)

859

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

@Candle,
-będziesz na sztabie w piątek?
Szkoły pozamykali, ja jako prawilny obywatel będę się odkażał :P

860

(15 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Bardzo dobry pomysł, zdecydowanie nie przyjeżdżam autem :)

861

(80 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

rj1307 napisał/a:

Przedostatnie zdjęcie z linku który podał @jury. Tylko pamiętaj, że nie możesz mieć zrobionego żadnego clock patch'a.
Którą wersję softu masz wgraną do ABE i SDR?

A to dlaczego?
Na moim std. Falconie (clab mk#1) który ma Clock patcha(fabrycznego), wszystko działa, ct63, ct60e, scsi itd.
Natomiast Falcon #2 który nie ma Clock patcha, strasznie na nim marudził ct63 i ct60e, dopiero jak znalazłem ram 256mb 133mhz cl2 (walał się gdzieś w szafie), stabilność ultra jak na Falconie z płytą "c-lab-a" .. :)

Temat do zamknięcia...
Dzięki uicr0Bee i stRing.
Jak zawsze interesy z Wami bardzo udane :)

863

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

https://atarionline.pl/forum/comments.p ... e=1#Item_4

Dzięki stRing;
U Adam-a też temat załatwiony.

865

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

uicr0Bee napisał/a:
AS... napisał/a:

https://allegrolokalnie.pl/oferta/magne ... e-in-japan
Nie lubię magnetofonów, ale takiego to bym sobie sprawił.
Toms-y jednak wydają się być tanie :P

Należy oceniać po cenach sprzedaży, a nie ubzduranych niczym nie uzasadnionych wywoławczych.
W innym ogłoszeniu na tym samym (pod)portalu jest równolegle inny egzemplarz, wystawiony od normalnej ceny i od dowcipnego sprzedawcy :)

Adam, kasę powianieś już mieć na koncie :)

866

(4 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Fajnie że ostanie" tyle" się tego dzieje :)
Ostatnio miałem nie być ale się udało  .:.

867

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

I cyk zaczyna się:
https://www.money.pl/gospodarka/piata-f ... 0768a.html

https://fb.watch/aDJE-MloJ5/

Qrde, 2ga osoba z którą nie mogę się skontaktować, ale już się udało :)
String, jesteś na fejsie? Czy gdziekolwiek?

napisz proszę do mnie.
W spamie itd. nic nie mam, a wysyłam niby wiadomości do Ciebie i maile via forum ?

Mam maile od Ciebie, już się biorę za robotę :P

@String, jesteś na fejśie ? Coś nie działają te wiadomości priv.

Nie, sam się zgłosiłem do Ciebie, sprawdź proszę maila :)

Teraz widzę :)

O to może i ja bym stanął w kolejce:
555 pln.

874

(80 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

rj1307 napisał/a:

@artik-wroc, jeśli chcesz to wyślę Ci do testów pełne MC68060 rev.1, idzie na 66MHz max ale ma MMU i FPU.

O wróciłeś ?

rev6 jest jest ultra ciężką do kupienia, mam dwa źródełka.
Ale dalej ich nie ma..
od 15nastego mają miesięczne wakacje, także na spokojnie.

875

(29 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

A ile jest hadesów działajacych w PL .
Kroll ma jednego :)

Czy można uwalić tym w jakiś sposób hades-a?