Składam wniosek formalny o wykluczenie ASa z aukcji tej - po co mu drugi taki sam magnetofon - i wszelakich innych teraz i w przyszłości. ;)
Widzisz zasugerowałem się Twoją opinią.
A tak miał bym już trzy.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Posty przez AS...
Składam wniosek formalny o wykluczenie ASa z aukcji tej - po co mu drugi taki sam magnetofon - i wszelakich innych teraz i w przyszłości. ;)
Widzisz zasugerowałem się Twoją opinią.
A tak miał bym już trzy.
ok co za dużo to nie zdrowo :)
Było dobrze, ale były jeszcze dwie inne transmisje.
Czasami, tylko "dźwięk" zabijał mnie :P
Pin, kiedy stream z Falconem :)
.
Spoko któryś raz już tam byliśmy ...
Nie działa .:.
Sztab Sztos!
Było Nas sporo :)
Składam wniosek formalny abym nie był widoczny jak jestem zalogowany.
-dziękuję :)
@Candle,
-będziesz na sztabie w piątek?
Szkoły pozamykali, ja jako prawilny obywatel będę się odkażał :P
Bardzo dobry pomysł, zdecydowanie nie przyjeżdżam autem :)
Przedostatnie zdjęcie z linku który podał @jury. Tylko pamiętaj, że nie możesz mieć zrobionego żadnego clock patch'a.
Którą wersję softu masz wgraną do ABE i SDR?
A to dlaczego?
Na moim std. Falconie (clab mk#1) który ma Clock patcha(fabrycznego), wszystko działa, ct63, ct60e, scsi itd.
Natomiast Falcon #2 który nie ma Clock patcha, strasznie na nim marudził ct63 i ct60e, dopiero jak znalazłem ram 256mb 133mhz cl2 (walał się gdzieś w szafie), stabilność ultra jak na Falconie z płytą "c-lab-a" .. :)
Temat do zamknięcia...
Dzięki uicr0Bee i stRing.
Jak zawsze interesy z Wami bardzo udane :)
Dzięki stRing;
U Adam-a też temat załatwiony.
AS... napisał/a:https://allegrolokalnie.pl/oferta/magne ... e-in-japan
Nie lubię magnetofonów, ale takiego to bym sobie sprawił.
Toms-y jednak wydają się być tanie :PNależy oceniać po cenach sprzedaży, a nie ubzduranych niczym nie uzasadnionych wywoławczych.
W innym ogłoszeniu na tym samym (pod)portalu jest równolegle inny egzemplarz, wystawiony od normalnej ceny i od dowcipnego sprzedawcy :)
Adam, kasę powianieś już mieć na koncie :)
Fajnie że ostanie" tyle" się tego dzieje :)
Ostatnio miałem nie być ale się udało .:.
Qrde, 2ga osoba z którą nie mogę się skontaktować, ale już się udało :)
String, jesteś na fejsie? Czy gdziekolwiek?
napisz proszę do mnie.
W spamie itd. nic nie mam, a wysyłam niby wiadomości do Ciebie i maile via forum ?
Mam maile od Ciebie, już się biorę za robotę :P
@String, jesteś na fejśie ? Coś nie działają te wiadomości priv.
Nie, sam się zgłosiłem do Ciebie, sprawdź proszę maila :)
Teraz widzę :)
O to może i ja bym stanął w kolejce:
555 pln.
@artik-wroc, jeśli chcesz to wyślę Ci do testów pełne MC68060 rev.1, idzie na 66MHz max ale ma MMU i FPU.
O wróciłeś ?
rev6 jest jest ultra ciężką do kupienia, mam dwa źródełka.
Ale dalej ich nie ma..
od 15nastego mają miesięczne wakacje, także na spokojnie.
A ile jest hadesów działajacych w PL .
Kroll ma jednego :)
Czy można uwalić tym w jakiś sposób hades-a?
atari.area forum » Posty przez AS...
Wygenerowano w 0.222 sekund, wykonano 12 zapytań