A ile jest hadesów działajacych w PL .
Kroll ma jednego :)
Czy można uwalić tym w jakiś sposób hades-a?
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Posty przez AS...
A ile jest hadesów działajacych w PL .
Kroll ma jednego :)
Czy można uwalić tym w jakiś sposób hades-a?
Medycy i "pandemia"
https://www.politykazdrowotna.com/69423 ... a-epidemii
95% populacji nie ma skutków "po", "przed" ani "w trakcie"
Patrząc na siebie nawet nie wiem kiedy to miałem a miałem, bo test z krwi wykrył u mnie anty ciała (pisałem o tym w tym wątku).
I na to że przebyłem miałem pozytywy test.
W tym rpa też nie udało mi się tego złapać, zrobiłem łącznie 5testów(to jest dopiero biznes!).
Dla mnie jest to rozdmuchane do granic możliwości, wirusy zawsze były są i będą.
Tak i przesyła cukierki z AVG cartem :)
`nocleg" zabukowany; na pochyłłłl skrrrrytożerrcom parówek :P
https://allegrolokalnie.pl/oferta/magne ... e-in-japan
Nie lubię magnetofonów, ale takiego to bym sobie sprawił.
Toms-y jednak wydają się być tanie :P
ROTFL
XXL pozamiatał :)
Znowu fajna stacja jest:
https://allegro.pl/oferta/toms-720-repl ... Ok7WYVQokw
Oczywiście że zainteresowany :)
Transakcje z Sebanem to czysta przyjemność.
Polecam!
Edit, ok. już nic nie trzeba lutować :)
Bardzo miły człowiek z tego sprzedawcy ..
Nawet wiedział jakie kable kupiłem bez cart-a :P
Kable odebrane,
dzięki Cyprian.
AVG kupiony :P
Pewnie z dwa lata i to włączę :)
Fajnie było tylko za krótko ...
O to motywacja rośnie :)
p.s.
Edit Lizard pisz do Alex-a...
Sikor, Inn, o której będziecie może i ja bym się na chwilę pojawił ...
yebło bo yebło,
nowy link:
https://www.youtube.com/watch?v=xXDjtDJf69E
Tymczasem na sv ...
Idę napić się prawienie piwa na sv ... ciężko ruszyć coś w tym temacie ..
..
Nigdy nie miałem atari 16bit oraz nie nie przewiduję, ale może się czegoś dowiem, jak uda mi się wygrać tą książkę.
51 pln
25pln
Uprasza się o nie nazywanie Qby Husaka trolem, to super człowiek!
Dodam że są do kupienia klony t710.... Jakie to jest piękne.
Z toms navigatorem 1.2x
atari.area forum » Posty przez AS...
Wygenerowano w 0.225 sekund, wykonano 16 zapytań