Zaxon, się odpalił:
https://www.facebook.com/piotr.bugaj.18 ... ;ref=notif
https://allegro.pl/oferta/toms-720-repl ... wF3glL-OMU
Dodam że zgodnie z prośbami, naprawdę już nie będę walczył w tej aukcji:P Odpuszczam tą aukcję.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Posty przez AS...
Zaxon, się odpalił:
https://www.facebook.com/piotr.bugaj.18 ... ;ref=notif
https://allegro.pl/oferta/toms-720-repl ... wF3glL-OMU
Dodam że zgodnie z prośbami, naprawdę już nie będę walczył w tej aukcji:P Odpuszczam tą aukcję.
Dokładnie, puszczamy Vasca z torbami :P
A można kupić na 2023?
Kroll, a masz cl2 133mhz ?
bo nawet ct63 jest wybredne..
:)
Też bym się pisał na to...
https://indywidualninadrodze.pl/2021/08/31/w8-atari/
Myśle że będzie pasowało do moich "tablic" ...
Qrde, Co się znowu dzieje ?
Zapomniałeś o Tomsie :P
Procki 060 rev.6 obecnie nie do zdobycia w normalnych $$$.
Ja czekam cały czas aż moje źródełko się otworzy, latam na. 060 rev.6 z tego źródełka, rzeźnik Pin też lata na 060 rev.6 z tego źródła (czemu rzeźnik bo on diaksem dorobił sobie chłodzenie :) ) ...
Ale obecnie od roku brak, w moim źródełku.
512mb 133mhz cl2, inne lubią marudzić. Koniecznie cl2.
ct63 lata na 110mhz ale głośność jego "wiatraczka" przypomina mi wiercenie, wolę ct60e z pasywnie chłodzonym rev.6.
Dawno nie włączałem falcon-a.
Mogę dowieść, mnogo testów,
2k płn przekroczyłem, każdy sobie "dodrukuje"..
Jeden toms w plecy poszedł, ponad 2k płn za testy.
Fajnie jest teraz wracać z rpa
Qrla , kto mi podeśle Atari do rpa
Pozdro z Rpa ;
1. perinoid
2. Sikor
3. dely
4. takron27
5. mcs
6. Saberman
7. Rastan[
8. pancio.net
9. mkolodziejski aka Misza
10. mono
11. ccwrc
12. bocianu
13. AdamK
14. Kaz
15. Harry
16. larek
17. stRing
18. ZuluGula
19. n0rbi
20. Yezy
21. Renton
22. mariuszbox
23. ooz
24. jj23
25. RakerW
26. as...
Szczepienia można sobie wsadzić . Aby podróżować potrzebne są testy.
Miałem zrobiony test zgodny z who, tak jak miał być . Yebany qatar wymyślił ze mamy mieć test z pcr i czymś tam, spoko jak dowiadujesz się na lotnisku przed odlotem. Visa vi lotniska jest marriot maja szybkie testy za jedyne 800 pln od osoby
@as @Miker @PeriNoid @Sikor kabelki właśnie odebrałem, jak Wam przekazać?
Może jakiś sztab w sobotę?
Odezwę się jak wrócę jestem jakieś 7200 km od Warszawy ... a jutro safari .. sztab bardzo chętnie ale za jakieś dwa tygodnie..
A może by tak teraz zrobić listę na same carty avg? :~P
Sun,
-strzelałem ale teraz znalazłem ten wątek, przelałem 99pln zamiast 83 coś tam.
Ale na spokojnie :)
@AS: ha, no dobra :) namówiłeś.
Daj znać z dwa trzy miesiące wcześniej, w maju 2022, będzie coś tam się działo. :P
Alain Robrts z "chłopakami" odwiedzą Polskę i Bnt ....
https://www.youtube.com/watch?v=z8Xt4UtPx2Y
Dodam że mam totalny lęk wysokości, oraz orla perć...
W Marriocie, można by Ciebie/Was przenocować;
wcześniej Panora Sky bar,
Jak już wcześniej pisałem STAWIAM!
Sprawdź wiadomości!
A podał byś nr konta?
Sztab był zacny i sporo osób było. Około 5tej rano byłem już w domu.
Sikor jednak dobrze idzie Tobie ogłaszanie tych sztabów :) Czekam na więcej :P
Właśnie jak to się dalej potoczyło z AtariFanem i co chodziło?
-Nie znam sprawy, chociaż mam Atari fany chyba wszystkie.
Przecież Piter normalnie jest na zlotach .:.
I prowadzi compo na sv.
@AS: wyraźnie pisałem, że zamawiamy kable ale można było cały zestaw, trzeba było pisać ;) Santyago tak łyknął i to dość dobrą cenę dał tmp na carta. Ale nie martw się, jak będziesz miał kabelek to już łatwiej o carta :)
Spoko, później doczytałem że zamówiłem same kable.
Będzie i sam cart.
atari.area forum » Posty przez AS...
Wygenerowano w 0.224 sekund, wykonano 16 zapytań