Hmm, Mikey może mieć rację. Po wykadrowaniu, podbiciu rozdzielczości i odwróceniu o 90 stopni można z trudem odczytać dolne oznaczenie: 8434 (lub 8424 - nie jestem na 100% pewny). A teraz zajrzyjcie tu: http://www.cpushack.net/chippics/Rockwe ... 000C8.html (tu jest 8334, ale wyjątkowo zbliżony kształt i oznakowanie procka).
Aha, odczytać też można - jak na tym podanym linku - R5100-25. Czyli sprawa jasna - motorola z Rockwella ;)
A tutaj dokładniejszy opis wraz z identyfikacją oznaczeń: http://www.cpu-world.com/info/id/Rockwe ... html#68000
Gearlynx 1.2.9 Popularny emulator konsoli Atari Lynx doczekał się aktualizacji z funkcją przewijania i poprawkami.
Golden Axe na Atari: Nowy silnik Vegi Vega prezentuje szybki silnik dla portu Golden Axe, oferujący tryb dla dwóch graczy, muzykę Mikera i grafikę Gaspara.
FujiNet Go 800 na Androida Emulator Atari 8-bit z wbudowaną obsługą FujiNet zadebiutował w sklepie Google Play dla Androida.
Fujisan 2.0.3 Aktualizacja emulatora Fujisan przynosi poprawki FujiNet, FastBasic i naprawę obsługi joysticków.
TURGEN 9.4.3 Aktualizacja narzędzia TURGEN do tworzenia taśm dla 8-bitowych Atari z nowymi poprawkami.