76

(5 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Czy jest jakaś rozpiska, do których miejsc na płycie idą połączenia z CART i ECI?

77

(12 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

https://archive.org/search.php?query=Mlody%20technik

78

(40 odpowiedzi, napisanych Różne)

Jako uczestnik konkursu nie widzę przeszkód ze względu, że doceniam dokonania Kuby.

79

(40 odpowiedzi, napisanych Różne)

Ej, jaki podobny awatar, skandal :o Tylko u mnie kwalifikacje, a u Ciebie wyścig ;)
Ale tak serio, od dawna masz taki czy zmieniłeś ostatnio? Bo ja mam swój już blisko 18 lat i trochę tak średnio.

Fakt, mam krócej avatara. Miałem go zmienić, ale nie mogę się zebrać :) Fred jest OK. Pozdrawiam.

1. pancio.net
2. perinoid
3. Sikor
4. Cyprian (na AOL też się zgłaszałem)
5. pin. Jak wszyscy, to wszyscy
6. Sikor
7. piomet

81

(40 odpowiedzi, napisanych Różne)

Moje propozycje, bo widzę, że na razie szału z ilością nie ma:)


https://i.ibb.co/K71bzW6/Side3.jpg

Świetna wiadomość. Będzie możliwość nabycia pcb, bądź cartridge?

83

(105 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Czy ktoś z was złożył carta? Ja swojego tak i zdarza się, że po kilku sekundach grania włącza się jakiś przester. Pomaga reset na carcie. Soft ver 0.3 od kolegi mono.

84

(85 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

1. Cobol - 1 szt.
2. perinoid - 1 szt.
3. Mono - 2 szt.
4. Pablozp - 1 szt.
5. jhusak - 1 szt.
6. voy - 1 szt.
7. dez3 - 1 szt.
8. tOri - 1 szt.
9. piomet - 1szt.

85

(105 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Składam powoli Yamari i podpowiedzcie proszę czy dobrze rozumiem, że do wyboru jest montaż oscylatora w obudowie DIL8/DIL14? Czy jednocześnie ma być i oscylator i rezonator wlutowany?

86

(132 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Lista otwarta:

1.piwkooo +1
2.piomet +1

87

(9 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

http://madsoft.us/download/svdemo.zip

Takie oto krzaki po załadowaniu Starvagrant demo. Czy te grę ładuje się w jakiś specjalny sposób?

89

(5 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Z tego co pamiętam bez pokey miałem czarny ekran. Nie jestem jednak pewien.

Zapisuję się na samo PCB do YAMari :)

91

(403 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Czy potrzebny jest konwerter YPrPb na RCA żeby uzyskać kolorowy obraz? Niestety YPrPb działa mi tylko na TV. Na drugim monitorze nie działa. Myślę, że to przez rozdzielczość wyjścia z Sophi.

92

(403 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Mam Sophię rev.B i tv z wejściem YPrPb. Czy po przełożeniu zworki na płytce Sophi każdy telewizor obsłuży ten sygnał, czy może trzeba programować Sophię? Próbowałem, ale nic się nie wyświetla.

93

(315 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Bardzo szykownie to wygląda

94

(6 odpowiedzi, napisanych Konsole)

To żal. Ale dobrze, że to Atari:)

95

(6 odpowiedzi, napisanych Konsole)

Przeglądałem ostatnio gry na 7800 i jestem zaskoczony grafiką co niektórych. Przykładowo Basketbrawl, Centipede, Pole Position 2, Motor Psycho i w końcu kolorowe Tower Toppler wypadają super. I pytanie czy 7800 ma chipa graficznego z większymi możliwościami niż 65xe?

96

(2 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Fakt, ładne i niedrogo. Pozostaje cieszyć się i korzystać.

97

(0 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Witam. Jak w temacie.

98

(7 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Dzięki. Po 25 latach znowu będę "koderem".

99

(7 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

A podpowie ktoś, która komórka zwraca kod nacisnietego klawisza?

100

(7 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Witam. W trakcie gry czasami gra sama zatrzymuje się i wyskakuje PAUSE. Muszę wcisną spację i wtedy idzie dalej. Czy to przez to, że nie mam Rapidusa? :)