Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Opcje wyszukiwania (Strona 4 z 26)
Jako że staram się przywrócić co miesięczne sztabiki w Wa-wie, więc może tradycyjnie spotkamy się w Pizzerii na Dickensa (https://www.pizzerianadickensa.pl/).
Były głosy żeby nie organizować ich w soboty, to proponuję piątek 3.03.23 od godziny 18:00.
Są jacyś chętni?
Jest kilka chętnych osób, to się spotykamy w sobotę :)
x_angel płytkę przekażę Sikorowi, może ci zlutuje :)
Dawno nie było sztabiku w Wa-wie, więc może tradycyjnie, Pizzeria na Dickensa (https://www.pizzerianadickensa.pl/) sobota 4.02 godzina 18:00.
Są jacyś chętni?
Sikor i x_angel mam dla was płytki MIDIcar
Jakub Husak, a dla ciebie nagrody z Last-a
Potwierdzam i przyłączam się do podziękowań dla organizatorów. A za rok robimy turniej w M.U.L.E. :)
To ja poproszę:
Piątek: zestaw 1
Sobota: zestaw 1
Też będę ze sprzętem, a może i dwoma :)
pokój 2-osobowy - czw-nd: Gzynio, Nosty
Jakby nie było już dwójek, a ktoś bardzo chciał taki pokój to możesz przerzucić nas do trójki i kogoś dopisać lub sami kogoś poszukamy.
Ja również się podpinam pod te podziękowania, bo było megazajefajnie i do zobaczenia w styczniu :)
Mam jedno wolne miejsce w samochodzie na Lost-a. Planowany wyjazd z Pruszkowa/Warszawy około 9-10 rano :)
EDIT: Już nie aktualne.
Widzę, że brakuje wam chętnych, to przyjadę :)
Pozostało już niewiele ponad 2 godziny, ludziska nie spać, zbierać się :)
1. perinoid
2. zorkadar
3. Lastic
4. mcs
5. mu
6. Adam Klobukowski
7,8. Michał Kołodziejski (aka Misza) - 2 sztuki z autografem
9. ccwrc
10. ooz
11. Saberman
12. mikesk8
13. DaruG
14,15. Renton + GRooBY
16. stRing
17. hsimpson
18. Myshalo
19. Yezy
20. jj23
21. Rastan
22. AS...
23. MGor
24. takron27
25. sun
26. voy
27. Stoopi
28. Drakon
29. mgr. inż. Rafał
30. kamilosik
31. Barnaba
32. pasiu
33. Paptak
34. pustak
35. MatGuru
36. Cobol
37. Pigula (od 21.07 do 1.08 brak możliwości odebrania przesyłki).
38. Xerxes
39. Harry
40. tooloud
41. Adam1977
42. Bartodziej Oracz
43. Gzynio
Ja już w domu, dzięki za spotkanie :)
Nie czekamy, zaczynamy pić ;)
Nie wiem czy jestem gdzieś dopisany do listy chętnych ale aktualnie rezygnuję z zakupu, bo już kopiłem swoją sztukę.
Może w stanach podciągnęli to pod jedno, bo pasek XEGS zaczyna rosnąć na przełomie 1985/86, a oryginalnego XEGS-a wypuścili 1987r..
No dobrze, namówiliście mnie ;)
1. Sikor
2. Cyprian
3. perinoid
4. nowy80
5. hubakuba 50% - Wiedeń (było wpisywać miasta, ale po co?)
6. Gzynio
@perinoid - Seria XE jest pod nazwą Atari XE Game System.
1. perinoid
2. MGor
3. dely
4. pancio
5. Jacques
6. sun
7. mono
8. bober
9. yezy
10. Rastan
11. Saberman
12. takron27
13. as...
14. bocianu
15. gzynio
To ja się chętnie podepnę na jedną sztukę.
Znalezione posty [ 76 do 100 z 634 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.026 sekund, wykonano 29 zapytań