Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
Opcje wyszukiwania (Strona 4 z 33)
Widzę, że dosypujesz do pieca :)
@TMK: Sophia 2 to pełna emulacja GTIA, więc wtykając to w vbxe musi działać.
RAM i podmiana romu, czyli można np. wystartować z qmega.
@TMK: po to są PLNy, że sprzedaje w kraju. Pisałem, że robiłem zakupy jakieś 2-3 tygodnie temu.
We wrześniu kupowałem ale to było przed burzą.
@TMK: Lotharek jeszcze ma, choć już widzę, że cena skoczyła w porównaniu do ceny "sprzed burzy" ;)
O, U1MB jeszcze we wrześniu było <300zł, obecnie 314zł.
Dziękuję w imieniu posiadaczy wspaniałego rozwiązania jakim jest Sophia 2 :)
@TMK: nie zadziała TotalDaze, bo problem jest w samym demie, w tym co wpisuje do rejestru gtia a co sophia interpretuje jako chęć do programowania/ustawiania palety czy czegoś tam. Musiałby być rdzeń do sophii bez tych udogodnień. Ot, taki ficzer. A wiem, że nie działa, bo mam.
Potem tylko czekanie na wznowienie Dragonfly albo Concerto za jedyne $100 albo 7800GD, którego ceny chyba jeszcze nie znamy.
@axe: wg internetu: Zasilacz 9V 850mA, ale sprawdzę swój i napiszę konkret.
9V 1A jak na foto.
Może jednak zrobili parę sztuk na półkę :)
O pigwie myślałem, zresztą wspominałem o tym Javalonde.
Mam problem bo nie wiem jak przekazać środki na aarea, nie wynalazłem konta, pewnie licho szukam ;(
Wow. Dziękuję.
Biorę się przelewania :)
nie dość, że nie stereo, to jeszcze i to na dokładkę :)
a widzisz, nie zauważyłem tego 256 :)
zatem: 266
@AS, uwierz, że Javalonde nie trzeba powtarzać 2x :)
100zł na dobry początek.
fiu fiu, ja chcę DragonFly :)
Ja się upomniałem dzień po zamówieniu, bo myślałem, że mają na półce i chciałem zmontować jeszcze na LOST'a :) A tu klops, bo podobno robią na zamówienie, ale przez to, zrobili szybko.
Można zrobić w prosty sposób. Trafo stąd (https://sklep.telto.pl/product_info.php ... ts_id=4638) i wtyczka od Kuby Husaka (https://stepstick.pl/).
Zrobiłem, CA mruczy jak kot :)
Jest coś takiego, ale nie wiem czy powinienem :) http://patch.atari.pl/
No i takie cuś http://atariki.krap.pl/index.php/Cheats
Znalezione posty [ 76 do 100 z 819 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.087 sekund, wykonano 76 zapytań