76

(34 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Widzę, że dosypujesz do pieca :)

@TMK: Sophia 2 to pełna emulacja GTIA, więc wtykając to w vbxe musi działać.

RAM i podmiana romu, czyli można np. wystartować z qmega.

@TMK: po to są PLNy, że sprzedaje  w kraju. Pisałem, że robiłem zakupy jakieś 2-3 tygodnie temu.

We wrześniu kupowałem ale to było przed burzą.

@TMK: Lotharek jeszcze ma, choć już widzę, że cena skoczyła w porównaniu do ceny "sprzed burzy" ;)
O, U1MB jeszcze we wrześniu było <300zł, obecnie 314zł.

82

(34 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

@as: apage, Satanas! :)

Dziękuję w imieniu posiadaczy wspaniałego rozwiązania jakim jest Sophia 2 :)

@TMK: nie zadziała TotalDaze, bo problem jest w samym demie, w tym co wpisuje do rejestru gtia a co sophia interpretuje jako chęć do programowania/ustawiania palety czy czegoś tam. Musiałby być rdzeń do sophii bez tych udogodnień. Ot, taki ficzer. A wiem, że nie działa, bo mam.

85

(19 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Potem tylko czekanie na wznowienie Dragonfly albo Concerto za jedyne $100 albo 7800GD, którego ceny chyba jeszcze nie znamy.

86

(19 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

a czasami to i 48/7 :)

87

(19 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

@axe: wg internetu: Zasilacz 9V 850mA, ale sprawdzę swój i napiszę konkret.
9V 1A jak na foto.

Może jednak zrobili parę sztuk na półkę :)

O pigwie myślałem, zresztą wspominałem o tym Javalonde.

Mam problem bo nie wiem jak przekazać środki na aarea, nie wynalazłem konta, pewnie licho szukam ;(

Wow. Dziękuję.
Biorę się przelewania :)

288

93

(13 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 16/32bit)

nie dość, że nie stereo, to jeszcze i to na dokładkę :)

a widzisz, nie zauważyłem tego 256 :)
zatem: 266

244

@AS, uwierz, że Javalonde nie trzeba powtarzać 2x :)

100zł na dobry początek.

97

(4 odpowiedzi, napisanych Konsole)

fiu fiu, ja chcę DragonFly :)

Ja się upomniałem dzień po zamówieniu, bo myślałem, że mają na półce i chciałem zmontować jeszcze na LOST'a :) A tu klops, bo podobno robią na zamówienie, ale przez to, zrobili szybko.

Można zrobić w prosty sposób. Trafo stąd (https://sklep.telto.pl/product_info.php ... ts_id=4638) i wtyczka od Kuby Husaka (https://stepstick.pl/).
Zrobiłem, CA mruczy jak kot :)

100

(115 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Jest coś takiego, ale nie wiem czy powinienem :) http://patch.atari.pl/
No i takie cuś http://atariki.krap.pl/index.php/Cheats