Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
HDDRIVER 13.01 Aktualizacja HDDRIVER przynosi poprawki dla HDDRUTIL oraz lepszą obsługę szybkiego sprzętu.
192p Test Suite dla 8-bitowego Atari Nowy program do testowania i kalibracji obrazu dla Atari XL/XE od HanJammera.
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
Opcje wyszukiwania (Strona 4 z 15)
Jak w tytule:
Zestaw 2: Pakiet gier i filmy dla PSP 9szt.
Zestaw 3: Pakiet gier dla PS2
Zestaw 4: Pakiet gier dla PC
Zestaw 5: Konsola edukacyjna Leapster2 +
Jak w temacie, kupię obudowę Carta do MSX,
może być po starym Carcie a najlepiej taką fajną z wtryskarki a nie z wydruku z PLA.
Jak w tytule.
Konsola przestała wciągać płyty. (Sony PS3 Slim)
Dajcie znać na pw.
Jak w tytule.
Sprzedam box na Cart'y dla Atari z epoki.
Ogólnie w dobrym stanie: trochę zakurzony, dwa ukruszenia z tyłu obudowy (patrz foto).
Myślę że 75 zeta + etyk. na paczk. gab.B
Hej.
Ktoś z tutejszych ogarnia temat naprawy dla Atari SC 1435 ?
Pewnie będę potrzebował porady - pomocy jak już uporam się z wymianą elektrolitów.
Dajcie znać...
... myślę, że po 10 na szt. czyli ktoś chce to 80zł za wsio + etykieta na paczkomat.
dodałem zdjęcia
a te lepsze/nowsze to jakie, może kolega przybliżyć? ;)
Sprzedam lub zamienię ewentualnie oddam za naprawę.
Chętnie dam - zamienię komuś w ramach zapłaty 8szt. FDD 5,25' różnych firm i stanu (raczej zdechnięte), komuś kto jest w stanie zreanimować te stacje a ja potrzebuję najlepiej z czarnym ryjkiem, kwestia do dogadania.
Piszcie ludziowie.
Się dogadamy.
jakieś propozycje cenowe? Kwota może pójść w całości na https://zrzutka.pl/yxmcmx
Sprawny monitor z wyjściem VIDEO (chinch) monochromatyczny HAGA Design + filtr, a także TV Saba z przeróbką na A/V też ciemno-biały i cuś około 12~14 cali.
Kto chętny niech sypie propozycję - wpłaty na https://zrzutka.pl/yxmcmx
Bierzta bo tak tanio już nie bedzie.
Też mogę przytulić na test.
Rozumiem, że ten na CPLD jest "bardziej kompatybilny" dla wszystkich modeli Atarynek, które używają Freda.
Mam wersję z pęczkiem TTL'ów i działa...
AS
... ale kogo innego oprócz Ciebie na tym forum stać na takie promocyjne ceny? :)
ja mierzę miarą "zwykłego" zjadacza Atari ;)
a jak ja wystawiłem jakiś "ciekawy" komp w "przystępnej" cenie, to nikt z forumowiczów raczej nie był zainteresowany...
więc coś w tym jest.
A poza tym jeśli "gościu" miałby rzeczywiście takie fajne ceny to nie musiałby robić co chwila obniżek tylko dawno by to wszystko ożenił.
...cena, cena i tylko cena :D
Moich "takich" zabawek nie chcę i nie muszę sprzedawać jak ten sprzedawca.
Jak w tytule.
HagaDesign, TV Saba, CRT B/W, A/V retro, 12' ~ 14'
Tak przy okazji przydałby mi się kontakt do kogoś obeznanego w tej materii, bo mam zdechnięty color monit od ST.
Reszta opisu i foto trochę niżej. ;)
Da kto 80 za oba...
Widzę, że w ogóle to same promocyjne ceny na sprzęty od tego posiadacza. ;)
...wyżej... to już może być tylko trzy, cztery, pinć, szeszcz, ziedem i łosiem oraz czazami dziewinć piwuf.... hyk, hyk...
ale się na......em
oj tam, takie tam Atary STE abo Flacon... phii...
tu jest czad:
https://www.olx.pl/d/oferta/commodore-c ... tem_to_vec
aż wypije bekę piwa bo mi cyfra łeb rozrywa!
Znalezione posty [ 76 do 100 z 362 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.018 sekund, wykonano 45 zapytań