1,026

(10 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Hardcore czy też nie - skoro część już przewaliłeś to może nagrasz to na jakaś cd i puścisz mi snajlem.... mój adres się nie zmienił (jeszcze...)

1,027

(10 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Jellonek.... cóż jakby Ci to powiedzieć... Caspera znam od ładnych paru lat.... do dziś pamiętam 40-50minutowe rozmowy przez telefon.. jeszcze za czasów grupy Noname - i niestety aby odzyskać te dyskietki trzeba będzie zapewne do niego pofatygować się osobiście...

1,028

(8 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

eeee ja wole słuchac pyrkania hdd :)

1,029

(14 odpowiedzi, napisanych Miejsca w sieci)

Lutownica plus pasta lutownicza plus odsysacz.... i odrobina cierpliwości....

1,030

(10 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Casper ty nie gratuluj tylko podsyłaj dyski które wyciągnąłeś od Gumiego - dużej ilości softu z tych dyskietek do dzisiaj nie ma w necie - a u Ciebie leżą już chyba ze 2 lata......

1,031

(7 odpowiedzi, napisanych Konsole)

Piękne! Przyda się na labele do Lynxa ;)

1,032

(271 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

electron napisał/a:

A co do PCB to polecam firmę BAZEKO (nie robiłem, ale widziałem ich plytki) lub TECHNOSERVICE (w tej firmie robiłem PCB do vbxe)

Electron - Bazeko jest pewne i sprawdzone (połowa wydziału elektroniki z PŁ tam robi pcb, dodatkowym plusem jest to, że firma jest z Łodzi... Gotronik jest dla mnie już spalony.

Lotharek - gdzie kupowałeś przelotkę CF-IDE?? Masz jakieś namiary?! Bo na allegro są tylko te z gotronika...

1,033

(271 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Pinek - mam inne zdanie na ten temat.... no ale cóż.. naleciałości z używania Tomsa 720 u mnie są nie do pokonania

1,034

(10 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Właśnie odebrałem przesyłeczkę na poczcie a w niej koperta plus dyskietka 5.25...
a na niej hmmm kolejna gierka która ujrzała światło dzienne w 2006 roku, tym razem gatunek nader popularny w latach 90 - gra zręcznościowa o wdzięcznej nazwie Perły Szeherezady - zachęcam do zassania:

http://atariarea.krap.pl/pliki.php?sec=show&id=604

1,035

(157 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

XXL - wypasik! Kolejna kolorowa gierka... :)

1,036

(10 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Nosty nie mów że zamierzasz to wstawić do swojego pokoju ;)

1,037

(58 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Mikey nie wiem czy mit rodem z chipa - szczotki w odkurzaczach wykonane są z różnego rodzaju tworzywa - jedne się elektryzują inne nie... jeżeli ktoś ma ochotę niech używa odkurzacza..... ja tam wolę sprężone powietrze...

1,038

(9 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

gRzEnIu napisał/a:

unicorn7: przed wysłaniem zrób kopię zapasową, bo niejednemu owoc ciężkiej pracy zaginął w akcji ;)

Grzeniu co najwyżej dyskietkę może wciąć Poczta Polska!

1,039

(271 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Lukasso - pamiętaj że Sio2ide pracuje na partycji FAT16/32 a Idea/KMK używa partycji w formacie Mydosa/Sparty!!
Takie przelotki mam dostać na dniach z gotronika (kartę CF mam taką samą i z interfejsem działa na 100%) - w chwili obecnej mam tylko przelotkę inną i u mnie wszystko śmigało aż miło! Ale jak tylko ją dostanę to sprawdzę na swoim egzemplarzu.
ps. czy bez adaptera i karty kmkdiag wykrywa Ci interfejs?!

Acha jak możesz podaj mi jeszcze swoją konfigurację bo może zasilacz od Atarki już Ci nie wyrabia!

Lotharek mam gotowe projekty paru rozszerzeń (no może są jeszcze do podopieszczania) i chciałem wszystko zapodawać oczywiście wewnątrz compów razem z Idea, adapterem CF.  Ale projekty chwilowo leżą na dysku z braku czasu a w gotroniku raczej ich już nie wykonam bo firma przegieła pałe z pcb do mojej magisterki.. więc zamierzam współpracować z inną jeszcze nie wiem jaką...

1,040

(58 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Draco ja pisałem o nowych prockach z nowymi wentylatorami - są po prostu cholernie głośne (nie wynika to z zakurzenia) - a do czyszczenia z kurzu używa się sprężonego powietrza a nie odkurzacza (większość cholernie się elektryzuje i może uszkodzić podzespoły).

1,041

(9 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Wyślij dyskietke w kopercie do mnie chętnie przerzucę ją do atr'a - adres podam mejlem.

1,042

(88 odpowiedzi, napisanych Zloty)

na 95% się pojawię wraz z Ziną

1,043

(58 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Fox - uwierz mi! Nie chciałbyś teraz pracować po 10-12h na compie z PIV z oryginalnym wentylatorem!

1,044

(4 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Tak dostałem i odpowiedź wysłałem! Oba układy poleciały w piątek priorytetem

1,045

(2 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

jak miewam obudowa np. od ps2 będzie za mała?!
ewentualnie:

http://allegro.pl/item102605068_super_o ... _s_s_.html

1,046

(58 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Alex - dobrze prawi - sam jak tylko spłace do końca jeden kredyt biore notebooka.....

1,047

(58 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Również używam AMD i nie narzekam, comp chodzi mi stabilnie a  muszę zaznaczyć że jest wyłączany może raz na tydzień...

1,048

(58 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

A ja dodam jeszcze od siebie, że jeżeli zdecydujesz się na P4 to na wstępie dodatkowo dołożysz jeszcze do nowego wentylatora bo te fabrycznie montowowane od jakiegoś czasu są niesamowicie wku...ące czyt. głośne

Obudowę Tracer'a sobie odpuść bo to niestety syf. Jeżeli wybierzesz modecom'a to polecam np. Impact'a,  Nice II albo Winnera prezentują się całkiem ładnie pamiętaj tylko o dobrym zasilaczu bo to bardzo często ratuje całą jednostkę i na tej kwestii nie warto oszczędzać tym bardziej że wybrałeś mocną kartę graficzną.

Zamiast pamięci Good Rama koniecznie załóż Kingstony niewielka różnica w cenie a kości o niebo pewniejsze i bardziej trwałe.

Płyta główna Gigabyte'a hmm kiedyś mocno się zraziłem masa leciała u nas w firmie na serwis.. od prawie roku produkt dobry o niewielkiej awaryjności - sprawdź tylko czy ta wersja ma Dual Bios (bo nie wszystkie mają) a Gigabyte'a ma to do siebie że oszczędza jak może i  w nowych płytach bios jest wlutowany - co niestety boli jeżeli źle zrobisz update lub złapiesz jakiegoś wira z netu.

Dysk to dobry wybór - Seagate daje od jakiegoś czasu 5 lat od wyjścia z magazynu

Nagrywarka LG hmmm tutaj bym się zastanowił za bodajże 200zł masz model Pioneera 110 (nie pamiętam tylko czy z literką D czy bez) w każdym bądź razie ten za około 200zł obsługuje +/- oraz RAM, jest to najlepsza nagrywareczka na rynku. Jako napęd DVD do odczytu polecam wersję box'ową Asusa bodajże około 115zł
warto dołożyć te pare groszy bo to najlepszy czytnik z tych które pozostały na rynku. (Do dzisiaj zastanawiam się co skłoniło Toshibe do połączenia się z szajsungiem :( )

1,049

(8 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Może rzeczywiście płaciłem trochę wiecej.... ale o ile mnie pamięć nie myli Bitman zapodawał gdzieś cenę na forum AA... (zalukam też we własnej  historii Allegro)

1,050

(8 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Bitman sprzedawał nówki bodajże za 115zł prosto z Francji! Dla mnie konsola rewelacyjna!