1,051

(323 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Miało być "młody, zdolny, opalony" ech.

1,052

(323 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Młody, przystojny, opalony :)

1,053

(56 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

No ładnie. Obsłuchamy.

1,054

(25 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

1. chip
2. obydwa
http://atariki.krap.pl/index.php/Sound_Tracker

1,055

(25 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Podbijam wątek, ponieważ nadal nie trafiłem na tą instrukcję :) Odnalazła się w czyichś zbiorach może?

1,056

(11 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

W Bajtku 9/10 z 1990 roku jest krótka i chyba niepełna instrukcja.

1,057

(11 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

http://www.zakazanaplaneta.pl/2009/04/06/3514/

Edit: Zupełnie nie rozumiem skąd ta wiara w prawdomówność i rzetelność dziennikarzy. Muzyka z Klątwy i Władców Ciemności jest na RETRONICS Music Collection vol 1. I te rzeczy są w CMC.

1,058

(1,653 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Pan koder nie chce po prostu robić dowolnej rzeczy, ale tylko to co chce.

1,059

(11 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

A skąd ta wiedza?

1,060

(11 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Dziękuję, ale zależy mi na pełnej instrukcji. Ma ktoś?

Edit: Ciekawostka. Mózgprocesor i A.D.2044 ma identyczny player. Z Mikerem wykombinowaliśmy że może to być właśnie SoundMachine :)

1,061

(11 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Podzieliłbyś się? Poszukuję instrukcji i muzyczek no i programu. Mam to co jest w archiwum na atarionline.

1,062

(72 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Coś podobnego robi chyba ivop w http://atariage.com/forums/topic/269207-midi-interface/
Na początku miało to być zwykłe MIDIMate a po paru stronach stwierdził, że wpakuje do niego też GM.

1,063

(32 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Fakt. Za dużo BASIC-a XE :)

1,064

(32 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Ten S/XEGS ma architekture tak pomyślaną, że przełaczalny bank znajduje się w obszarze $8000..$9fff - w obszarze standardowego lewego carta (czyli $a000..$bfff) znajduje się tylko bank 15. Obecnie SDX używa wyłącznie obszaru carta lewego i w jego obrębie ma przełączalny bank $a000..$afff, natomiast $b000..$bfff jest stały. Obawiam się że to jest bezużyteczne i przeprojektowanie SDX pod kątem użycia tego carta niosłoby ogromne ograniczenia, a może wręcz niektórych rzeczy nie dałoby się sensownie zaimplementować.

Edit: Przykładowo pamięć ekranu i DLIST musiałaby być relokowana w obszar banku XRAM.

1,065

(32 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Tutaj http://sdx.atari8.info/index.php?show=en_hardware masz listę gotowego hardware'u dla którego przygotowywane są dystrybucje SDX. Np. AtariMAX, SIC, itd.

1,066

(3 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Dziękuję Panowie.

1,067

(17 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Słychać strzały?

1,068

(3 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Czy ktoś wie może kto jest autorem muzyki do Sapera i do Trixa?

1,069

(323 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Heracles Classic Płońsk Aperitif.

1,070

(323 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Partycjusz może zażyczyć sobie koszulkę w dowolnym rozmiarze pod warunkiem, że będzie to rozmiar xxl.

1,071

(323 odpowiedzi, napisanych Zloty)

"Nikt nie czyta, wszyscy piszą..." :)

1,072

(323 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Zawsze można wstawiać punkty parzyste.

1,073

(7 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Faktycznie. Dzięki :)

1,074

(7 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Jeśli tak, to ten kawałek był na dyskietce z Future Composerem. I chyba nazywało się tam NSMIX.FC.

1,075

(7 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

http://asma.atari.org/asmadb/search.php ... 1&q3=1
To któryś z tych?