Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Opcje wyszukiwania (Strona 43 z 294)
Widzę że jeszcze nikt nie wyczaił co kryje się na allegro :) ....
Zestawy standardowe:
1. Sikor - x2
2. takron27 - x1
3. Yezy - x1
4. Perinoid - x1
5. DaruG - x1
6. dely - x1
7. MGor -x1
8. Sun - x1
______________________
Standardowe razem: 9 szt
Zestawy zmontowane:
1. maw x1
2. Cyprian x1
3. Lizard x1
4. pancio.net - x1
5. pin - x1
6. waldiki = x 2
7. AS
______________________
Do montażu razem: 8 szt.
Myślę że temat załatwiony.
Grey dodaj Atari, bo nie da się tego znaleźć na yt,
Bart,
weź na sv :)
pisałem wcześniej czytasz wiadomości czy maile via z forum wysłane ?
p.s.
Invitka zayebista!
Bardzo fajny kawałek :)
A biletu nie da się kupić na 2023 :)
Na 2022 już kupiłem.
qwerty , szarpał bym jak reksio szynkę...
O i to mi się podoba .:.
Nie trzeba będzie nigdzie chodzić..
laoo, bardzo dziękuję za wkręty.
Gdybyś mi ich nie dał, za cholerę bym nie pamiętam że zamówiłem i kupiłem :)
Bart,
-sprawdź maile/priv...
Bardzo fajna impreza.:.
Wczesna pora a ludzie jeszcze Walczą
Jak dobrze że dziś jest zlot ...
Jak dobrze że dziś jest zlot ...
A sztaba nie dało by się tam zrobić ....?
https://www.youtube.com/watch?v=wnKFwgRx5Hw
Wiedziałem że kogoś rozbawię, wczoraj wyjąłem to z paczkomatu..
Oryginalna walizeczka od....:
Oryginalna walizeczka Toms, niestety dedykowana do Amigi :(
Naklejka sama odpadła :)
zAkupił bym taką gotową klawiaturę.
Znalezione posty [ 1,051 do 1,075 z 7,329 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.492 sekund, wykonano 15 zapytań