Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Opcje wyszukiwania (Strona 5 z 26)
To ja się wyłamię i poproszę 2 sztuki.
Jak jest jeszcze miejsce to się pokażę ale ja nie jestem mikro :)
To ja też dopiszę się do listy:
Zmontowane:
1. pancio.net x1
2. MGor x1
3. Sniegowy x2
4. Gzynio x1
Only PCB:
1. laborant x1
2. Yezy x1
3. Seban x1
W końcu party gdzie będę mógł dotrzeć na piechotę ;)
Tylko równoległobok :)
Ja mam 3 SM124 z Korei i w dwóch jest z tyłu gniazdo do zasilania(rocznik 86 i 87), a w trzecim kabel z wtyczką(rocznik 88), więc wszystko zależy gdzie i kiedy były wyprodukowane.
Właśnie przeczytałem, że jednak Microsoft zostawi obsługę dyskietek. Kiedyś jednak czytałem, że co nowszy system to wycinali obsługę różnego formatu dyskietek najpierw 5,25" 360kb potem 3,5" 720kb itd. aż do całkowitej likwidacji tych nośników.
A pod jakim systemem używasz tej stacji, bo nowe windy nie mają już obsługi FDD.
Mieli blisko i dobry dojazd to wpadli. Szkoda tylko, że tak późno.
Ja odpadam, w tym czasie będę w innej części stolicy.
Mam do oddania po 8GB dodatkowego transferu na numer w Play na kartę. Osoby chętne proszę o kontakt .
Prawdopodobnie będę ale tylko na małe piwko.
Cena trudna do określenia, bo to nie oryginał http://atariki.krap.pl/index.php/TrakBall
Co do gier to np. Pac-Man
Jak jeszcze jest to bym rezerwował:
h) napędy LS120 ATA
tylko za jakie grosze? I ktoś by mi je odebrał na SV.
Chętnie przygarnę Windows 98 SE naklejka z książeczką i karta dekoder MPEG PCI z kartą graficzną na AGP.
Vasco/Tristesse napisał/a:Toms 720 to najlepsza stacja, ale bez walizki nie kupię ;)
Mi do kompletu brakuje TOMSa, bo walizkę już mam. Ale jak go kupię to doliczę sobie do ceny zakupu 100% i ci sprzedam:)
I ja poproszę o 2 sztuki tylko ktoś je dla mnie odbierze.
http://allegro.pl/atari-260-st-rzadko-s ... 27517.html
Ja osobiście posiadam 520ST+ z stacjami SF314 i 354 oraz 5,25" ale nie było to w pełni testowane. Cena do dogadania.
Jak się chwalimy to i ja coś dorzucę :) http://tiny.pl/g9cq7
Przeczytaj regulamin, a zwłaszcza 11 zasadę.
Daję 10zł.
Schronisko chyba już nie działa, bo jak dzwonię to słyszę "abonent czasowo wyłączony", więc noclegu z fajnym klimatem już chyba nie ma :(
Znalezione posty [ 101 do 125 z 634 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.026 sekund, wykonano 30 zapytań